[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Ερωτήσεις, επεξηγήσεις για τον διαγωνισμό "Ως Τρίαθλον"

DeletedUser8198

Guest
Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΕ ΘΕΜΑ ΕΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
Υ.Γ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΦΥΛΛΟ ΔΛΔ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ?

[8EA]Το spam δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. 10 πόντοι ποινής και ολιγοήμερες διακοπές.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9581

Guest
η ερωτηση που λεει αν η λερναι υδρα εχει 7 κεφαλια γιατι ειναι λαθος;αφου ξερουμε οτι εχει 7 η 9 κεφαλια η ερωτηση δεν επρεπε να ηταν σωστη;
 

8EAGENHS

Forum Leader
Σε όλα τα μυθικά πράγματα υπάρχει ένα "ή". Εμείς λαμβάνουμε την επικρατέστερη εκδοχή.
 

DeletedUser

Guest
ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΗΣΑ 7 (ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ) ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ 9.ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο 8EAGENHS
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα έδωσα 1 απάντηση με 12 λάθη άλλα φαίνεται οτί έκανα 1 λάθος....μπορώ να το αλλαξώ στέλνοντας νέα μήνυμα
 

DeletedUser9902

Guest
ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΚΟΤΙΝΑ.ΘΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΛΑΘΟΣ???
 

8EAGENHS

Forum Leader
Έχουν ανακοινωθεί τα σωστά αποτελέσματα. Η νυχτερινή άποψη δεν μπορεί να θεωρηθεί σαν λάθος από τη στιγμή που μπορεί να εμφανιστεί ή να απενεργοποιηθεί από ρύθμιση του παινχιδιού .
Τα λάθη που υπάρχουν στην εικόνα με κανένα τρόπο δεν μπορούν να εμφανιστούν κατόπιν ρύθμισης στο παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
εαν ομως παρουμε οτι ο διαγωνισμος ειναι σημερα η ωρα και ημερομηνια μπορει να θεωρει σαν λαθος..
 

DeletedUser

Guest
Χρησιμοποιώντας τον διαχειριστή δεν μας βγάζει πια την μπάρα με τα κτήρια;(πάνω-πάνω στο κέντρο;)

Είχα περίπου 6 μήνες να μπω και το έβαλα σαν λάθος αντί για το 2ο χώρο του θαύματος :p
 

BASKETBOY

Άρμα
Eφόσον υπάρχει ο Άδης ως θεότητα, δεδομένου πως υπάρχει το εικονίδιο των θησαυρών, δεν είναι λάθος που δεν υπάρχει η πανούκλα? Δεν το είδα αυτό στις σωστές απαντήσεις που δώθηκαν. Εκτός αν κυκλώνοντας τον ούριο, εννοούμε ένα άλλο ξόρκι, έτσι γενικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

8EAGENHS

Forum Leader
Είναι λάθος που δεν υπάρχει η πανούκλα και υπάρχει ο ούριος. Αλλά ένα λάθος λογίζεται.
 

DeletedUser

Guest
Θα μπορούσατε ίσως να κυκλώσετε τις λέξεις πάνω στο κρυπτόλεξο;

Εγώ βρήκα με το ζόρι 16 και θέλω να δω που είναι οι υπόλοιπες!
 

DeletedUser

Guest
8εαγενη δεν εχεις ανοιξει μηνυμα μου για το τριτο σκελος του διαγωνισμου..ευχαριστω
 

8EAGENHS

Forum Leader
Σχεδόν κανένα δεν έχω ανοίξει. Τα κατεβάζω στον υπολογιστή μου σαν κείμενο, για μελέτη και ανάλυση
 

DeletedUser2107

Guest
τα χρυσα νομισματα ποτε θα μπουν στον λογαριασμο?
 

DeletedUser

Guest
ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΤΙ ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ?ΟΙ ΧΡΟΝΟΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙΑ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?
 
Κορυφή