Ερήμωση

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7570
  • Ημερομηνία έναρξης

8EAGENHS

Forum Leader
Ο Θήτα δεν αποδείχτηκε ό,τι καλύτερο για χτίστες.
Δυστυχώς, ένα πολύ μικρό ποσοστό των παικτών έχει πιάσει το νόημα αυτού του παιχνιδιού.
 

8EAGENHS

Forum Leader
Εσύ πώς να νομίζεις; αφού δεν παίζεις καν. Εγώ δεν νομίζω, είμαι σίγουρος γι' αυτό που λέω.
Κι όταν λέμε ότι δεν νομίζουμε ότι συμβαίνει αυτό, λέμε αυτό που νομίζουμε ότι συμβαίνει.
Μάλιστα αισθάνομαι και τύψεις γιατί μου αναλογεί μερίδιο ευθύνης για την κατάντια του Θήτα.
 

DeletedUser7570

Guest
Η αλήθεια είναι οτί υπάρχουν παίκτες που το βλέπουν για λίγο και σταματάνε.
 

DeletedUser

Guest
Τι που ήμουν; Σε ποιον κόσμο έπαιζα;

8eageni ο λόγος που με έκανε να παρατήσω το παιχνίδι δεν είναι ότι είναι δύσκολο και δεν έπιασα το νόημα του...
 

DeletedUser6835

Guest
και αυτο πολυ λες επαιζες για λιγο
τι εννοεις το λιγο ποσο ειναι μηνες,μερες,εποχες,εβδομαδες,ωρες

ειναι οπως τα λεει ο κυριος 8eagenhs ηταν κοσμος για παικτες που ηθελαν μαχες και επιθετικους ποντους και οχι για ποντους καταταξης λογαριασμου και των πολεων
οι χτιστες εφαγαν πυξιδα τελος
υπαρχουν λιγες ακομα μαχες να δωσουμε και
ο κοσμος ερημωνεται απο 7800~ παικτες
παιζουν 6800~ παικτες
οι ποντοι για τα θαυματα πως θα ερθουν για να δουμε
οσο πατιουνται διαγραφες
 

DeletedUser1540

Guest
Πιστεύω το πολύ να κρατήσει η αναμονή σας 4-5 μήνες παραπάνω. Αυτή τη στιγμή έχετε σαν σύνολο πόντων 174.164.409.

Το κυριότερο πρόβλημα είναι πως οι πόλεις αναλώνονται μέσα στις πρώτες 50 συμμαχίες. Λόγω του ότι ανάμεσα σε αυτές γίνεται ο κυριότερος πόλεμος.
 

DeletedUser7570

Guest
Δεν υπάρχει ένας κόσμος που να έχει πάρα πολύ παίκτες σταθερά (10.000 παίκτες).
 

DeletedUser6835

Guest
Πιστεύω το πολύ να κρατήσει η αναμονή σας 4-5 μήνες παραπάνω. Αυτή τη στιγμή έχετε σαν σύνολο πόντων 174.164.409.

Το κυριότερο πρόβλημα είναι πως οι πόλεις αναλώνονται μέσα στις πρώτες 50 συμμαχίες. Λόγω του ότι ανάμεσα σε αυτές γίνεται ο κυριότερος πόλεμος.

α ωραια που τα μετρησες
αν παρουν 24000000 οι πρωτες 40 συμαχειες του 4 πρωτους μηνες τοτε αρχιζουν τα θαυματα
 

DeletedUser7570

Guest
Θα γράψω τραγούδι που θα γίνει σουξέ στα θαύματα:Τώρα αρχίζουν τα θαύματα,τώρα αρχίζουν τα δύσκολά.
Θα το έγραφα πριν χρόνια αλλά την έκλεψε την ιδεά κάποιος Σάκης Ρουβάς.:mad:
Που είσαι konlavd που χάθηκες;this is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7570

Guest
Υπολογίζει οτί θα βγάλω λεφτά με ορά.Να φανταστείς πόσα λαχανικά θα μου πετάτε.Θα γίνω πάμπλουτος:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Γαμωτω, χαρηκα οτι θα την πω στους διαχειριστες που δεν μιλανε για το σπαμ που κανετε
ωσπου ειδα αυτο :Forum Grepolis > Γενικά > Ενότητα Spam
Kριμα, μια αλλη φορα .
 
Κορυφή