[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Επιστροφη πολης και ανιση μεταχειριση

  • Δημιουργός θέματος παπατρεχας
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
καλησπερα, και σας ζητω συγνωμη προκαταβολικα....οταν παιρνεις μια πολη απο αντιπαλο...και η διαχειριση την ξαναδινει στον αντιπαλο πισω...για των λογο οτι ηταν κακως αποκλεισμενος....απο σφαλμα της διαχειρισης....εγω που ξερω...οτι ηταν αποκλεισμενος αφου οι επιθεσεις μου πηγαιναν κανονικα?
Επειδη ειμαι καχυποπτος...οτι των συγκεκριμενο παικτη των προστατευει η διαχειριση...ισως αδικο τα παιδια που εκτελουν μια εργασια αφιλοκερδος...αλλα οταν...καποιος παικτης βριζει με ΧΥΔΑΙΟ τροπο μανα συμπαικτη του των ΑΠΕΙΛΗ...και δεν
τιμωρειται...με την προβλεπωμενη ποινη απο τους κανονισμους που ιδια εταιρια εχει ορισει...δεν μου αφηνει περιθωριο να σκεφτω...αλλο πραγμα.
Ξαναζητω συγνωμη απο τα παιδια στο φορουμ...αλλα θα ηθελα και αλλες γνωμες μηπως και ειμαι εγω ο παραλογος...
και συγνωμη για τα ορθογραφικα μου λαθη.
 

DeletedUser12529

Guest
πρώτη φορά ακούω πάντως να επιστρέφεται πόλη στον πρότερο ιδιοκτήτη της μετά από κατάκτηση της.

συγχωρήστε με για την άγνοια μου αν έχει συμβεί κάτι τέτοιο και παλαιότερα και μου διαφεύγει.
 

DeletedUser3204

Guest
εγώ το έχω ξανά δει το φαινόμενο....τώρα παραπέρα για τον αποκλεισμό που ανέφερες δε γνωρίζω τι έγινε ακριβώς για να έχω γνώμη.

βάλε κανένα μήνυμα να καταλάβουμε τι έγινε να δούμε αν ο αποκλεισμός που του αναίρεσαν ήταν "ΔΙΚΑΙΟΣ"
 

DeletedUser

Guest
δεν με απαντησαν ακομα...αλλα μου ειπαν...οτι ειχε αποκλειστη για αυτο το παραπτωμα (δεν μου ειπαν για πιο) και εφοσον ειχε τιμωρηθει δεν μπορει να ξανατιμωριθει...για το ιδιο παραπτωμα.
αλλα...που ξερω οτι ηταν αποκλεισμενος...? ολα...επιθεσεις υποστηριξεις πηγαιναν κανονικα...
οταν εισαι αποκλεισμενος η πολη μπορει να φτιαξει στρατα??? και να μαζευονται υλες?
 

DeletedUser

Guest
Πρώτον, οι ύλες μαζεύονται κανονικά. Δεύτερον, δεν κατασκευάστηκαν μονάδες απλώς του έστειλαν οι σύμμαχοί του υποστηρίξεις. Τρίτον, οι επιθέσεις φεύγουν κανονικά γιατί προφανώς θα ήταν ανοιχτό μπαν.
 

8EAGENHS

Forum Leader
βάλε κανένα μήνυμα να καταλάβουμε τι έγινε να δούμε αν ο αποκλεισμός που του αναίρεσαν ήταν "ΔΙΚΑΙΟΣ"

[8ea]Να σας θυμίσω ότι δεν επιτρέπεται να ενθαρρύνετε τους παίκτες να παραβούν κανόνες είτε του παιχνιδιού είτε του φόρουμ.
Διαβάστε τους Κανόνες του φόρουμ και τηρήστε τους.
ΣΣ: Η τελευταία παράγραφος της ενότητας "Γενικά" αναφέρει:
Απαγορεύεται να αντιγράφετε συνομιλίες με το Κέντρο Διαχείρισης στο εξωτερικό φόρουμ.
[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
οι συμμαχοι δεν του στειλαν υποστηριξεις....τα στρατα φτιαχτηκαν απο την πολη...ναι ειναι ανοιχτο το μπαν...αλλα που το ξερω..? μπορει απλα...να ειναι μια προφαση...να επιστραφη η πολη...ξερω...ακουγεται καπως...αλλα ειμαι καχυποπτος...οταν μου απαντησουν...θα βγαλω αναφορες και φωτο...
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Ο κανόνας είναι απλός: Όταν μια κατάκτηση λαμβάνει χώραν αδίκως, τότε επανορθώνεται η αδικία με την επιστροφή της πόλης στον πρώτο ιδιοκτήτη. Κι εσύ δεν έφταιγες που κατέκτησες την πόλη αλλά ούτε κι ο άλλος που τιμωρήθηκε άδικα περισσότερο από το κανονικό, από λάθος του συστήματος.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
δεν ειπα το αντιθετο Θεαγενη αλλα...δεν ξερω για πιο λογο ξανααποκλειστηκε...αν ειναι ο γνωστος λογος...κακως των αφηνεται και παιζει...γιατι γνωριζω παικτη που οταν εβρισε μανα διαχειριστη των αποκλεισατε...χωρις δευτερη κουβεντα και ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΩΝ ΚΑΝΑΤΕ
ενω των συγκεκριμενο...με 2-3 μερες ανοιχτο μπαν,αρα δεν τιμωρηθηκε σωστα την πρωτη φορα, αλλα και παλι εχω μερικες αμφιβολιες...
για την δευτερη φορα..δεν μου κολλανε καλα οι ωρες και οι μερες που ηταν αποκλεισμενος....αλλα περιμενω να με απαντησουν...για να μιλησω για αυτο.
 

DeletedUser3204

Guest
[8ea]Να σας θυμίσω ότι δεν επιτρέπεται να ενθαρρύνετε τους παίκτες να παραβούν κανόνες είτε του παιχνιδιού είτε του φόρουμ.
Διαβάστε τους Κανόνες του φόρουμ και τηρήστε τους.
ΣΣ: Η τελευταία παράγραφος της ενότητας "Γενικά" αναφέρει: [/8ea]


Δεν εννοούσα με το Κέντρο Διαχείρισης αλλά να μας έβαζε τις βρισιές που του είπε ο άλλος ώστε να έπαιρνα μια εικόνα αν όντως ήταν λάθος ο αποκλεισμός του η δεν ήταν γιατί έχουν γίνει λάθη στο παρελθόν(φυσικό είναι βέβαια άνθρωποι ήμαστε λάθη κάνουμε).

Είπε κάπου ότι έχει απειλήσει..Αν απείλησε ότι θα του πάρει τη πόλη..Δηλαδή αν με ξανά χτυπήσεις θα σου πάρω τη πόλη πιστεύω αυτός δεν είναι λόγος μπαναρίσματος αν δε κάνω λάθος...Αλλά αν του έλεγε αν με ξανά χτυπήσεις θα σου σκοτώσω την οικογένεια τότε είναι λόγος για μπαν.
 

8EAGENHS

Forum Leader
Δεν εννοούσα με το Κέντρο Διαχείρισης αλλά να μας έβαζε τις βρισιές που του είπε ο άλλος ώστε να έπαιρνα μια εικόνα αν όντως ήταν λάθος ο αποκλεισμός του η δεν ήταν γιατί έχουν γίνει λάθη στο παρελθόν(φυσικό είναι βέβαια άνθρωποι ήμαστε λάθη κάνουμε).

Είπε κάπου ότι έχει απειλήσει..Αν απείλησε ότι θα του πάρει τη πόλη..Δηλαδή αν με ξανά χτυπήσεις θα σου πάρω τη πόλη πιστεύω αυτός δεν είναι λόγος μπαναρίσματος αν δε κάνω λάθος...Αλλά αν του έλεγε αν με ξανά χτυπήσεις θα σου σκοτώσω την οικογένεια τότε είναι λόγος για μπαν.

[8ea]Και η παράθεση προσωπικού μηνύματος απαγορεύεται, αλλά και ουδείς παίκτης δύναται να κρίνει το ποινολόγιο της εταιρείας.
Για κάθε παράβαση ισχύει μόνο μία τιμωρία, όσες καταγγελίες της ίδιας παράβασης κι αν γίνουν. [/8ea]
 

DeletedUser3204

Guest
[8ea]Και η παράθεση προσωπικού μηνύματος απαγορεύεται, αλλά και ουδείς παίκτης δύναται να κρίνει το ποινολόγιο της εταιρείας.
Για κάθε παράβαση ισχύει μόνο μία τιμωρία, όσες καταγγελίες της ίδιας παράβασης κι αν γίνουν. [/8ea]

είπα να μας έβαζε τις βρισιές..επειδή ξέρω ότι απαγορεύεται δεν εννοούσα να μου τα κάνει αντιγραφεί επικόλληση...

απλά να έλεγε μ έβρισε την οικογένεια πχ... να καταλάβουμε περί τίνος πρόκειται.

Όσο για το ποινολόγιο δεν θα σχολιάσω...απλά είπα ότι κάνετε και εσείς στη διαχείριση λάθη..Τώρα αν θέλετε να μου πείτε ότι δεν κάνετε πείτε το να ποστάρω και εγώ μετά κάτι να δω. Γιατί αν δεν κάνετε λάθη τότε μερικά πράγματα γίνονται επίτηδες.

Φιλικά πάντα.
 

DeletedUser

Guest
με απαντησαν...οτι κατα λαθος ξανατιμωρηθηκε...ο παικτης γιατι ειχε τιμωρηθει πριν πριν 2 μηνες με ανοιχτο μπαν2-3 ημερων...γιατι εβρισε την Μανα ενος παλικαριου οταν λεω ΧΥΔΑΙΑ... εννοω ΧΥΔΑΙΑ....και η απειλη ηταν αμα θελει και απο κοντα...μαλιστα των παροτρυνε να κανει αναφορα....λες και ηξερε οτι θα των χαιδεψουν....εγω...αν γραψω εδω τις βρισιες που ειπε...σιγουρα θα αποκλειστω μονιμα...αλλα μαλλον μερικες Μανες εχουν μεγαλυτερη αξια απο αλλων παιδιων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
με απαντησαν...οτι κατα λαθος ξανατιμωρηθηκε...ο παικτης γιατι ειχε τιμωρηθει πριν πριν 2 μηνες με ανοιχτο μπαν2-3 ημερων...γιατι εβρισε την Μανα ενος παλικαριου οταν λεω ΧΥΔΑΙΑ... εννοω ΧΥΔΑΙΑ....και η απειλη ηταν αμα θελει και απο κοντα...μαλιστα των παροτρυνε να κανει αναφορα....λες και ηξερε οτι θα των χαιδεψουν....εγω...αν γραψω εδω τις βρισιες που ειπε...σιγουρα θα αποκλειστω μονιμα...αλλα μαλλον μερικες Μανες εχουν μεγαλυτερη αξια απο αλλων παιδιων.

μπα όλες το ίδιο είναι...αλλά το ποινολόγιο της εταιρίας για να μπανάρει κάποιων μόνιμα πρέπει να βρίσεις καμία μάνα της ομάδας διαχείρισης.
 

DeletedUser

Guest
αναφορες απο επιθεσης μπορω να βγαλω εδω στο φορουμ?
 

DeletedUser

Guest
μου ειπαν οτι ξανααποκλειστηκε απο 11/1/2014 εως 13/1/2014 αν δεν φτιαχνονται στρατα καττα την διαρκεια του αποκλεισμου...πως φτιαχτηκαν οι σφεντονες??

http://prntscr.com/2j45gh
http://prntscr.com/2j45ue
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή