Εμφάνιση στρατού και στόλου στην επισκόπηση πόλης!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13683
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13683

Guest
Η ιδέα μου έχει ως εξής:
Μπροστά απο την πόλη (στην θάλασσα) έχει αρκετό χώρο και θα μπορούσατε να βάλετε τους φάρους, τα μεταφορικά, τις τριήρης, τις διήρης και τα υπόλοιπα πλοία (κάθε φορά που κατασκευάζονται) να φαίνονται κοντά στο λιμάνι της πόλης! (όπως έχετε κάνει και με το αποικιακο)

Κάτι αντίστοιχο μπορεί να γίνει και με τον στρατό στο κενό που υπάρχει πάνω απο την πόλη!

Με εκτίμηση *zeus6*
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13044

Guest
συμφωνω και εγω νομιζω οτι υπαρχει αρκετος χώρος πλέον στην εικόνα για να βελτιοθουν και αλο τα γραφικα και να διμιουργηθη ενα περιβαλον περισοτερο φιλικο προς τους παικτες.
Νομιζω οτι η ιδεα του συμμαχου ειναι παρα πολυ καλη και μπορει να υλοποιηθη.
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνώ απολύτως! Επίσης το όλο σκηνικό του παιχνιδιού θα δείχνει πιο ρεαλιστικό και θα εμπνέει περισσότερο τους καινούριους παίχτες να ασχοληθούν με το παιχνίδι!
 

DeletedUser

Guest
επισης στην μικρη εξεδρα διπλα στο λιμανι θα μπορουσε να κάθεται καποιος με καλάμι να ψαρευει
και στο απεναντι νησάκι ενας ελληνας κροίσος με 5 μοντέλα της εποχής να κανουν τόπλες ηλιοθεραπεια :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12282

Guest
Και εγω συμφωνω!Πολυ καλη ιδεα απο τον συμμαχο.Ετσι το παιχνιδι θα ελκηει τους καινουργιους παιχτες να συνεχισουν να το παιζουν.
 

DeletedUser12914

Guest
Εξερετική ιδέα!
Το όλο σκινικό θα φαινεται πολύ πιο ρεαλιστικό μιας και εχει αλλαξει τοσο πολυ ίδη.
Πιστεύω πως η ιδέα του συμμαχου ειναι παρα πολυ καλλή και σωστή.
 

DeletedUser13695

Guest
Πάρα πολύ καλή πρόταση ,θα μας άρεσε και στους παλιούς, αλλά θα άρεσε αρκετά και στους νέους παίκτες.
ckajscggscw4s2u60.gif
 

DeletedUser

Guest
δεν νομίζω να την εφαρμόσουν όμως :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13859

Guest
Καλή ιδέα αλλά όχι τόσο σημαντικό. Προς το παρόν θα ήταν πιο καλά να διορθωθούν οποιαδήποτε bugs έχουν μείνει και μετά να γίνει αυτό. Ωστόσο θα ήταν πολύ ωραίο αυτό που λες, θα ήταν πολύ πιο ρεαλιστικό το παιχνίδι.
 
Κορυφή