ΕΡΩΤ

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
καλησπερα σας λογο καραντινας και λόγο γυναικας εαν τρελαθω και βρισω παιχτη στο παιχνιδι τρωω μπαν ?
λογο της καταστασης θα την γλιτωσω? η εταιρεια μας νιωθει σαν παιχτες?είναι δίπλα μας?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18028

Guest
Δυστυχώς όλοι το ζούμε αυτό μάζι, άλλους επηρεάζει πολυ και άλλους λίγο...

Θα σου παραθέσω εδώ λύσεις:
1)Χωρίζεις την γυναίκα
2)Δεν ασχολείσαι με τον παίκτη
3)Η εταιρεία είναι πάντα δίπλα σας
4)Ξέρω μια κλινική καλή στο Δαφνί για την πάρτυ σου

;) :p:p:p:eek:
 

Εκάς οι βέβηλοι

Ξιφομάχος
1) Εαν την χωρισω η εταιρεια μου προσφέρει 25.000 χρυσό αντι να πέσω σε ψυχοφάρμακα??
2) Κύριε worldmaster ξερετε τι επαθα? δεν μπορει να σπασει αποικιακα που τρωει και σπαει δικά μας που πάμε να του την πάρουμε γιατι είναι στα κόκκινα
3) Ξερω οτι η εταιρεία είναι δίπλα μας εσείς ως moderator μπορείτε να πείτε το προβλημά μου στο μεγάλο αφεντικό κύριο Μπαξεβάνη να βοηθήσει στο προβλημά μου?
4) κλινική με φαγητό τσάμπα και κρεβάτι έφυγαααααααααα??? όμως grepolis θα μπορώ να παίζωωωω αλλιώς θα τρελάνω και τους υπάλληλους εκεί...
Ευχαριστώ για την βοήθεια σας
 

DeletedUser10445

Guest
Ισως μπορω να βοηθησω κ εγω τον συμμαχο μας.

για αρχη στειλε την γυναικα σου στον εχθρο που δεν μπορεις να αντιμετωπισεις, αν υπαρχει καποιος....
και δευτερον.... στειλτου κ τον παικτη που θες να βρισεις, να τον εχει συμμαχο....
 
Ισως μπορω να βοηθησω κ εγω τον συμμαχο μας.

για αρχη στειλε την γυναικα σου στον εχθρο που δεν μπορεις να αντιμετωπισεις, αν υπαρχει καποιος....
και δευτερον.... στειλτου κ τον παικτη που θες να βρισεις, να τον εχει συμμαχο....
δεν επιτρεπεται επιθεση με πυρπολικο , οποτε η γυναικα δεν φευγει επιθεση ( κανονας γρεπολις )
 

DeletedUser17505

Guest
η συγκεκριμενη γυναικα εμαθα θα κανει συμμαχια με τον Δημητρακατη
 
ΤΟΠ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΒΕΡ!!! ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!! :) ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ
εχεις δικιο , χαζο αυτο που εγραψα , το διορθωνω αμεσως
Καποιες γυναικες ρε παιδακι μου , ειναι σωστα πυρπολικα , φωτια φωτια
 

SIMONNA

Εκσφενδονιστής
Άλλαξε γυναίκα,βγές έξω,πέρνα καλά και μετά μπές να παίξεις Grepolis!
 
Κορυφή