ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6511
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τωρα ξερει και ολος ο σερβερ


εξαλλου φαινετε



ναι ευτυχως που ο ο apoel ειχε διπλο τον ira60 και ηταν στους ελευσις και σας εβγαζε αμυνες
και η 32 αντι για 2 μηνες σε 1 μηνα θα ταν δικια μας
για να θυμιθω τι λεγατε τοτε ,α ναι οι ελευσις εχουν κλειστει σε μια 33 και τους εχουμε περικυκλωσει χαχαχαχαχα απο το πολυ το γυρω γυρω ζαλιστηκατε και πεσατε
για να θυμιθω και αλλα ,α ναι ρε η 32 ηταν μια θαλασσα μαπα ,ολοι ενεργοι παιχτες και ολοι τους σε διακοπες χαχαχαχα
μαλλον επεσε πολυ ξυλο και δεν το θυμασαι καλα
εκει οταν οργανωναμε επιθεσεις λεγαμε θα παρουμε εκεινο το νησι και φυσικα το περναμε
παλι καλα που ησουν εσυ


α ναι ακομα εισαι με 10 ιδρυσεις τερμα θεου ,σε λιγο θα μας πεις οτι και την θ1 μονος σου την κρατας



μου αρκουν οι πολεις σου .....αλλα και παλι το αφηνω ανοιχτο εαν συνεχισεις να ποσταρεις πιστευω πως μου δινεις λογο




αυτο το 6 πολλα εχει κατσε θα τα πιασω ενα ενα


γιατι γιατρε ειναι μεταδοτικο?


οποτε παταω επανεκκινηση τον υπολογιστη μου ,μου λεει οτι το skype δεν ανταποκρινετε
το θεμα ειναι οτι δεν εχω skype



προτιμησα εσενα το ιδιο ειναι



θα προτεινω να το ονομασουμε 7ον



γιατι λεπρα εχουν



ενω αμα ησουν μεσα ζητω που καηκαμε



ανενεργους ενεργους διπλους τριπλους λιποτακτες πρακτορες δεν αφηνουμε τπτ ορθιο αφου να φανταστεις μετα την απουσια καποιων μηνων χτυπησα εναν ενεργο παιχτη και παραπονεθηκε στους συμμαχους του ,με χτυπανε ανενεργοι ελεγε χαχαχαχα ....αχ σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας ω Νικο Ευαγγελατο


λοιπον φιδουλι το κλιμα ειναι ανθυγιεινο για το δερμα σου
στο φιναλε ανοιξαμε ενα ποστ γιατι ετσι γουσταραμε ,επειδη σηκωσαμε το 4ο θαυμα
δεν μας νοιαζει η αποψη σου ρε φιλε ,δεν εχεις να πεις κατι επι του θεματος ,δεν εισαι σοβαρος παιχτης ,δεν εκπροσωπεις καμμια συμμαχια και απλα υπαρχεις και μισεις τους ελευσις ανοιξε δικο σου ποστ δηλωσε το και παρατα μας


Χαχαχα ευτυχώς που δεν ειρωνεύεσαι!!!!
 

DeletedUser3333

Guest
καταρχην αυτους που υποστηριζω ξερουν τι τους στελνω.

Γι`αυτό χάνοντε οι πόλεις

22512adb592349e882f48c9.png



2939a0a7a4124e939e4a2b7.png


3e4b1706dffc4ab685025e6.png


fa75a4b34ee9475c9b3288a.png


bf7ebdcd1b034146a9c208c.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχεις απολυτο δικιο φιλε μου γιαυτο χανονται οι πολεις γιατι καποιος -ΕΛ- εστειλε 99 διηρης μετα το αποικιακο
 
Κορυφή