ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6511
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6511

Guest
wonder_lighthouse_finished.png
wonder_finished.png

408edde7ae364007b2c69b6.png





[video=dailymotion;xrfa6q]http://www.dailymotion.com/video/xrfa6q_yyyyyyy-yyyyyyy_videogames#[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
Μπράβο σε ολους τους συμμαχους μπραβο στους ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ
οταν ο κοσμος ξεκινησε ημασταν απλα μια συμμαχια ,σημερα καταφεραμε να ειμαστε η νικητρια συμμαχια
ομως τπτ δεν εχει τελειωσει ακομα συνεχιζουμε για την ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΙΚΗ !!!

χαιρετισμους σε ωχτρους και φιλους σε ολον τον σερβερ
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο σε όλα τα παιδιά που έφτασαν εδώ την ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ
αντέξαμε κάτω απ' όλες τις συνθήκες και ήμασταν εκεί για να κόψουμε πρώτοι το νήμα!

ΜΠΡΑΒΟ!
 

DeletedUser

Guest
ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΗΡΩΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ


nludcl.jpg


ff6a5759648647dbbe2c394.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΤΑΠΕΙΝΟΥΣ ΑΕΤΟΥΣ.
ΣΠΑΣΑΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΩΝ ΚΡΙ-ΚΡΙ.........

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ.......... ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...................
 

DeletedUser

Guest
Σωστα το λες με μια διορθωση,επρεπε να το ξεκινησουν το ποστ καπως ετσι:

"Ευχαριστουμε τους ΑΕΤΟΥΣ που πηραν πολη πανω στο θαυμα, αλλα και τους κρητικους που το παρατησαν ". :p

Αλλα δεν πειραζει,η ιστορια αναφερει παντα τον νικητη και οχι αυτους που βοηθησαν στην κατακτιση της νικης
.



Καλη συνεχια σε ολους
(Ολα αυτα χωρις παρεξηγηση και μεσα στα ορια της πλακας)
 

DeletedUser

Guest
μπραβο ρε παιδες συγχαρητιρια
σας ευχομαι να το επαναλαβεται και στον κοσμο νι (αλλα μετα τους καβαλαρηδες)
 

DeletedUser9581

Guest
συγχαρητηρια σε ολους σας,αλλα για να λεμε και την αληθεια δεν νικησατε επειδη το αξιζατε,αλλα επειδη εχετε πολλα μελη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΤΑΠΕΙΝΟΥΣ ΑΕΤΟΥΣ.
ΣΠΑΣΑΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΩΝ ΚΡΙ-ΚΡΙ.........

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ.......... ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...................

Τα ειπατε ολα μονοι σας αν και ειπωθηκες το
χαιρετισμους σε ωχτρους και φιλους σε ολον τον σερβερ



συγχαρητηρια σε ολους σας,αλλα για να λεμε και την αληθεια δεν νικησατε επειδη το αξιζατε,αλλα επειδη εχετε πολλα μελη

ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια εξαρχης ,αλλα ποιος εισαι εσυ που θα κρινεις τα μελη των ελευσις και την αξια των ελευσις,στον
γαμμα δεν σε βρισκω ???
οπως και να χει μαγκια μας που κρατησαμε πολλα μελη μιας και οι περισσοτερες συμμαχιες αδυνατουν να το κανουν(εαν δεν απατωμαι)
αλλοι γουσταρουν να ειναι λιγοι (μαγκια τους )και αλλοι γουσταρουν να ειναι αρχηγοι -αποφασιζω και διαταζω (περιττα τα σχολια)
...ο καθε παιχτης παιζει με τον ρυθμο του και δεν μπορεις να του επιβαλεις πως να παιξει και που,απο κει και περα δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σου γιατι περα την βλακειας δεν εκπροσωπει κατι νοημων ειμαστε πολλα μελη και ????ας ηταν και οι αλλοι πολλα μελη αφου θελεις να πεις την αληθεια πες την, οταν ξεκινησαν τα θαυματα κ εγινε συνενωση ΕΛ(πρωτοι στην καταταξη τοτε) ΑΧΑΙΟΙ(πεμπτοι στην καταταξη )Κ ΜΑΠΑ(τριτοι στην καταταξη)ενω εμεις ειμασταν τεταρτοι στην καταταξη, οπου αριθμουσαν παραπανω μελη ,ακομα και σε αριθμο πολεων σαν λογαριασμοι ηταν παραπαω..... γιατι δεν λες οτι καταφεραν να σηκωσουν 2 θαυματα και να διασπαστουν σε 4 συμμαχιες ,ουτε καν σε 3 οπως ξεκινησαν
....η ποιοτητα και το δεσιμο της συμμαχιας χαρακτηριζετε απο τον χαρακτηρα των μελων και οχι απο σαχλαμαρες γιατι οι αριθμοι(οταν τους γνωριζεις πως εχουν)σου δειχνουν την διαφορα
και κλεινει εδω το θεμα περι μελων...


οχι φιλε μου νικησαν με αυτω που εκαναν στους ελ.ξερουν αυτοι.

Βρε ξινε σταματα να μιλας για τους ΕΛ
δεν εισαι ΕΛ
δεν συμπεριφερεσε σαν ΕΛ
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΛ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8154

Guest
καλυτερα ξυνος παρα με 10 λογαριασμους απω πισο.εσυ αληθεια τι εισαι αν εγω ειμαι ξυνος?
 

DeletedUser3333

Guest
καλυτερα ξυνος παρα με 10 λογαριασμους απω πισο.εσυ αληθεια τι εισαι αν εγω ειμαι ξυνος?

ουφφφφ μωρε σαρανταδωδεκα χρονια τα ιδια .....εαν στελνεις παλικαρι μου σε μια εξεγερση 15 υποστηριξεις απο 35 διηρεις και 8 γρηγορα δεν σου φταιω εγω για τπτ που χανετε η πολη, εγω παντως δεν παιζω ουτε αμυνα ουτε επιθεση ετσι και γι`αυτο μαλλον για εσενα εχω 10 λογαριασμους απο πισω ,οκ,αντε γεια
παντως στην 44 σε αρκετες πολεις ,τετοιες αμυνες ειδαμε να ερχοντε ,ενω χαθηκαν οι πολεις και γελασαμε
ακομα και τωρα που το γραφω γελαω ,γιατι δεν ητανε μοναχα 1 παιχτης που τα εκανε αυτα
και το πιο αστειο ειναι, που εισαστε μεσα και τα τραβατε ,με αηδια να υποθεσω ,σε φαση υποστηριξα πολη απο ελευσις μπλιαχχχ χαχαχαχα
αλλα να τα βλεπουν καποιοι αυτα, για να ξερουν και πως στηριζεις τους συμμαχους σου ,που βγαινεις στο κεντρικο να υψωσεις αναστημα

"χαιρετισματα στον enter να δωσεις"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8154

Guest
ουφφφφ μωρε σαρανταδωδεκα χρονια τα ιδια .....εαν στελνεις παλικαρι μου σε μια εξεγερση 15 υποστηριξεις απο 35 διηρεις και 8 γρηγορα δεν σου φταιω εγω για τπτ που χανετε η πολη, εγω παντως δεν παιζω ουτε αμυνα ουτε επιθεση ετσι και γι`αυτο μαλλον για εσενα εχω 10 λογαριασμους απο πισω ,οκ,αντε γεια
παντως στην 44 σε αρκετες πολεις ,τετοιες αμυνες ειδαμε να ερχοντε ,ενω χαθηκαν οι πολεις και γελασαμε
ακομα και τωρα που το γραφω γελαω ,γιατι δεν ητανε μοναχα 1 παιχτης που τα εκανε αυτα
και το πιο αστειο ειναι, που εισαστε μεσα και τα τραβατε ,με αηδια να υποθεσω ,σε φαση υποστηριξα πολη απο ελευσις μπλιαχχχ χαχαχαχα
αλλα να τα βλεπουν καποιοι αυτα, για να ξερουν και πως στηριζεις τους συμμαχους σου ,που βγαινεις στο κεντρικο να υψωσεις αναστημα

"χαιρετισματα στον enter να δωσεις"
καταρχην αυτους που υποστηριζω ξερουν τι τους στελνω.2υτερον δεν εχω λογο να υψωσο το αναστημα μου ωπος εσυ.3τον να σου θυμισω οτι μονος μου κραταγα ολη την 32 αν δεν κανω λαθος.4ων ακομα ειμαι στην 32.5ων δεν θα δοσο σε εσενα λογο.6 κοιτα μην παθης οτι επαθε ο αρχηγουλη σου.ποιω ειναι το προβλημα σου?οσο για τον εντερ γιατι δεν του τα στελνης εσυ?α και κατι αλλω πες στους ομοιους σου να μην πιανου ατομα απω αλλους κοσμους ποτε δεν θα ειμαι μεσα για να μου παρουν πολη.αλλα φαινεται ετσι ειναι ολη η συμμαχια σου. μονο ανενεργους.
 

DeletedUser3333

Guest
καταρχην αυτους που υποστηριζω ξερουν τι τους στελνω.

τωρα ξερει και ολος ο σερβερ

2υτερον δεν εχω λογο να υψωσο το αναστημα μου ωπος εσυ.
εξαλλου φαινετε

3τον να σου θυμισω οτι μονος μου κραταγα ολη την 32 αν δεν κανω λαθος.

ναι ευτυχως που ο ο apoel ειχε διπλο τον ira60 και ηταν στους ελευσις και σας εβγαζε αμυνες
και η 32 αντι για 2 μηνες σε 1 μηνα θα ταν δικια μας
για να θυμιθω τι λεγατε τοτε ,α ναι οι ελευσις εχουν κλειστει σε μια 33 και τους εχουμε περικυκλωσει χαχαχαχαχα απο το πολυ το γυρω γυρω ζαλιστηκατε και πεσατε
για να θυμιθω και αλλα ,α ναι ρε η 32 ηταν μια θαλασσα μαπα ,ολοι ενεργοι παιχτες και ολοι τους σε διακοπες χαχαχαχα
μαλλον επεσε πολυ ξυλο και δεν το θυμασαι καλα
εκει οταν οργανωναμε επιθεσεις λεγαμε θα παρουμε εκεινο το νησι και φυσικα το περναμε
παλι καλα που ησουν εσυ

4ων ακομα ειμαι στην 32.
α ναι ακομα εισαι με 10 ιδρυσεις τερμα θεου ,σε λιγο θα μας πεις οτι και την θ1 μονος σου την κρατας


5ων δεν θα δοσο σε εσενα λογο.
μου αρκουν οι πολεις σου .....αλλα και παλι το αφηνω ανοιχτο εαν συνεχισεις να ποσταρεις πιστευω πως μου δινεις λογο


6 κοιτα μην παθης οτι επαθε ο αρχηγουλη σου.ποιω ειναι το προβλημα σου?οσο για τον εντερ γιατι δεν του τα στελνης εσυ?α και κατι αλλω πες στους ομοιους σου να μην πιανου ατομα απω αλλους κοσμους ποτε δεν θα ειμαι μεσα για να μου παρουν πολη.αλλα φαινεται ετσι ειναι ολη η συμμαχια σου. μονο ανενεργους.

αυτο το 6 πολλα εχει κατσε θα τα πιασω ενα ενα

6 κοιτα μην παθης οτι επαθε ο αρχηγουλη σου.
γιατι γιατρε ειναι μεταδοτικο?

ποιω ειναι το προβλημα σου?
οποτε παταω επανεκκινηση τον υπολογιστη μου ,μου λεει οτι το skype δεν ανταποκρινετε
το θεμα ειναι οτι δεν εχω skype

οσο για τον εντερ γιατι δεν του τα στελνης εσυ?

προτιμησα εσενα το ιδιο ειναι

α και κατι αλλω

θα προτεινω να το ονομασουμε 7ον

πες στους ομοιους σου να μην πιανου ατομα απω αλλους κοσμους

γιατι λεπρα εχουν

ποτε δεν θα ειμαι μεσα για να μου παρουν πολη.

ενω αμα ησουν μεσα ζητω που καηκαμε

αλλα φαινεται ετσι ειναι ολη η συμμαχια σου. μονο ανενεργους.

ανενεργους ενεργους διπλους τριπλους λιποτακτες πρακτορες δεν αφηνουμε τπτ ορθιο αφου να φανταστεις μετα την απουσια καποιων μηνων χτυπησα εναν ενεργο παιχτη και παραπονεθηκε στους συμμαχους του ,με χτυπανε ανενεργοι ελεγε χαχαχαχα ....αχ σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας ω Νικο Ευαγγελατο


λοιπον φιδουλι το κλιμα ειναι ανθυγιεινο για το δερμα σου
στο φιναλε ανοιξαμε ενα ποστ γιατι ετσι γουσταραμε ,επειδη σηκωσαμε το 4ο θαυμα
δεν μας νοιαζει η αποψη σου ρε φιλε ,δεν εχεις να πεις κατι επι του θεματος ,δεν εισαι σοβαρος παιχτης ,δεν εκπροσωπεις καμμια συμμαχια και απλα υπαρχεις και μισεις τους ελευσις ανοιξε δικο σου ποστ δηλωσε το και παρατα μας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8154

Guest
τωρα ξερει και ολος ο σερβερ


εξαλλου φαινετε



ναι ευτυχως που ο ο apoel ειχε διπλο τον ira60 και ηταν στους ελευσις και σας εβγαζε αμυνες
και η 32 αντι για 2 μηνες σε 1 μηνα θα ταν δικια μας
για να θυμιθω τι λεγατε τοτε ,α ναι οι ελευσις εχουν κλειστει σε μια 33 και τους εχουμε περικυκλωσει χαχαχαχαχα απο το πολυ το γυρω γυρω ζαλιστηκατε και πεσατε
για να θυμιθω και αλλα ,α ναι ρε η 32 ηταν μια θαλασσα μαπα ,ολοι ενεργοι παιχτες και ολοι τους σε διακοπες χαχαχαχα
μαλλον επεσε πολυ ξυλο και δεν το θυμασαι καλα
εκει οταν οργανωναμε επιθεσεις λεγαμε θα παρουμε εκεινο το νησι και φυσικα το περναμε
παλι καλα που ησουν εσυ


α ναι ακομα εισαι με 10 ιδρυσεις τερμα θεου ,σε λιγο θα μας πεις οτι και την θ1 μονος σου την κρατας



μου αρκουν οι πολεις σου .....αλλα και παλι το αφηνω ανοιχτο εαν συνεχισεις να ποσταρεις πιστευω πως μου δινεις λογο




αυτο το 6 πολλα εχει κατσε θα τα πιασω ενα ενα


γιατι γιατρε ειναι μεταδοτικο?


οποτε παταω επανεκκινηση τον υπολογιστη μου ,μου λεει οτι το skype δεν ανταποκρινετε
το θεμα ειναι οτι δεν εχω skype



προτιμησα εσενα το ιδιο ειναι



θα προτεινω να το ονομασουμε 7ον



γιατι λεπρα εχουν



ενω αμα ησουν μεσα ζητω που καηκαμε



ανενεργους ενεργους διπλους τριπλους λιποτακτες πρακτορες δεν αφηνουμε τπτ ορθιο αφου να φανταστεις μετα την απουσια καποιων μηνων χτυπησα εναν ενεργο παιχτη και παραπονεθηκε στους συμμαχους του ,με χτυπανε ανενεργοι ελεγε χαχαχαχα ....αχ σε τι κοσμο θα φερουμε τα παιδια μας ω Νικο Ευαγγελατο


λοιπον φιδουλι το κλιμα ειναι ανθυγιεινο για το δερμα σου
στο φιναλε ανοιξαμε ενα ποστ γιατι ετσι γουσταραμε ,επειδη σηκωσαμε το 4ο θαυμα
δεν μας νοιαζει η αποψη σου ρε φιλε ,δεν εχεις να πεις κατι επι του θεματος ,δεν εισαι σοβαρος παιχτης ,δεν εκπροσωπεις καμμια συμμαχια και απλα υπαρχεις και μισεις τους ελευσις ανοιξε δικο σου ποστ δηλωσε το και παρατα μας
τελικα εχεις μεγαλο προβλημα.ευχαριστω για την πληροφορια οτι ο αποελ με την ιρα60 ειναι ο ειδιος λογαριασμος.φιδακι?ναι μου αρεση χαχψαχα ξερης τι ειναι να μην εχεις ουτε 1 επιθεση για ενα χρονο να κανης παρελασης για κανα ποντο να κανης επιθεσης και να μην σου κανουν. και αφου γραψης για φιδη {το γραφω σωστα?}να δης καπου 1000 επιθεσης.να μου δοσεται 40 δικαιοματα.και επειδη εχασα πολης μην μου πης οτι νικησατε?μονος μου τα εβαλα με ολοκληρη συμμαχια.και τωρα σας περιμενω αλλα τιποτα τσαμπα καιη η λαμπα.οσο για τα αλλα περι 32 δεν τα ξερω.το μονο που ξερω ολη η μαπα ηταν σε διακοπες εκτως απω εμενα .αν μπηκα σε διακοπες παντως δεν ηταν για το παιχνιδη.ναι συμφωνο οτι η μαπα ειδηκα στην 32 ηταν η ρουφ η δικη σας.στην 32 ποιως ζαλιστηκε και επεσε?μηπως λες για της επιθεσουλες που μου εκαναν?σκετα μεταφορικα και με μια 2ειρη ετρογα 114 μεταφορικα.η μηπως λες οτι γεινατε το μεγαλητερω ανεκδοτο 2010-2012 χαχαχα ακου επιθεσης με σκετα μεταφορικα.αλλα ξεχασα ακριβηνε το πετρελαιο.οσο για της πολης μου εκει ειναι και περιμενω επιθεσης αλλα να ειναι καλλες.
 

DeletedUser3333

Guest
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΤΙΤΛΟ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΑΙ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ

ΠΟΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ???



ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΣΟΥ

d4854957ad6b478c922f185.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή