[ΕΡΩΤΗΣΗ] ΕΔΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΑΡΑΓΕ ?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16540
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16540

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΚΕΡΔΙΣΑ ΚΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΥΤΕ ΤΙ ΟΥΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ



  1. Κέρδισες το τρόπαιο: First Message
    Δευτέρα στις 10:40
 

DeletedUser16540

Guest
αδερφε οσο κ αν σε χαλαει αυτο-ενας θεος ξερει γτ κ συ-ναι εδω ειμαι κ παντα θα ειμαι δω.
κ ευτυχως για μενα ξερω να κανω ντοτζ κ παρα πολυ καλα μαλιστα.εσυ επιλεγεις δευτερολεπτο κ γω το κανω.τοσο απλα τοσο ευκολα τοσο αποτελεσματικα.
αν ζηλευεις μπορω πολυ ευκολα να σου πω το πως να το κανεις κ συ χαχαχαχαχα
οποτε γτ τοση ειρωνεια αραγε ?
τα συμπερασματα σε σας.....
 

Sakontios

Οπλίτης
αδερφε οσο κ αν σε χαλαει αυτο-ενας θεος ξερει γτ κ συ-ναι εδω ειμαι κ παντα θα ειμαι δω.
κ ευτυχως για μενα ξερω να κανω ντοτζ κ παρα πολυ καλα μαλιστα.εσυ επιλεγεις δευτερολεπτο κ γω το κανω.τοσο απλα τοσο ευκολα τοσο αποτελεσματικα.
αν ζηλευεις μπορω πολυ ευκολα να σου πω το πως να το κανεις κ συ χαχαχαχαχα
οποτε γτ τοση ειρωνεια αραγε ?
τα συμπερασματα σε σας.....
δυστυχώς δύσκολο να κάνεις dodge, όταν έχεις απόδοση 1.05 να φας μπαν για μποτ
 

DeletedUser16540

Guest
εχω φαει μπαν για υλες σε κοσμο που ουτε καν επαιζα απλα εμπαινα μια στο τοσο για χρυσο.ουτε φαρμινκ δεν εκανα.για μποτ σε ντοτζ ακομα δεν εχω φαει μπαν.ελπιζω να παραμεινει ετσι.αλλωστε δεν εχω καν μποτ !
 

DeletedUser18163

Guest
a8a32a722d
 

DeletedUser16540

Guest
μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι φιλαρακο.στο σωστο δρομο σε βρισκω.συνεχισε ετσι κ δεν μπορει καποια μερα θα τα καταφερεις κ συ !!!
μακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι ειπε ο Κυριος κ κατα πως φαινεται ειχε δικιο χαχαχαχα
 

DarthVader

Οπλίτης
αδερφε οσο κ αν σε χαλαει αυτο-ενας θεος ξερει γτ κ συ-ναι εδω ειμαι κ παντα θα ειμαι δω.
κ ευτυχως για μενα ξερω να κανω ντοτζ κ παρα πολυ καλα μαλιστα.εσυ επιλεγεις δευτερολεπτο κ γω το κανω.τοσο απλα τοσο ευκολα τοσο αποτελεσματικα.
αν ζηλευεις μπορω πολυ ευκολα να σου πω το πως να το κανεις κ συ χαχαχαχαχα
οποτε γτ τοση ειρωνεια αραγε ?
τα συμπερασματα σε σας.....
ασε μας απο εδω ρε Κυριακο εμαθες και ντοντζ να κανεις απο το ταξι... ασχολησου με κατι αλλο και ασε το γκρεπολις καλυτερα... Πηγαινε φτιαξε καμια Δηλιακη συμμαχια,μαζεψε ολα τα σκουπηδια του γκρεπολις και παιξτο παικτες σε αυτους. Εδω περα καλυτερο θα ηταν να μην μιλας γτ δεν ξερεις ποιος σε ξερει και τι ξερει για εσενα απο προηγουμενους κοσμους... Αντε Καλη συνεχεια μαγε του ντοντζ των 20δευτερολεπτων
 

DeletedUser16540

Guest
δυστυχως δεν μπορω να σας βοηθησω παιδια η μεταμοσχευση εγκεφαλου δεν εχει ανακαλυφθει ακομα χαχαχα
αχ κ αν ξερατε ποσες φορες εχετε παιξει μαζι μου κ ουτε που το ξερατε/ξερετε χαχαχαχα παντως σας το δινω εχετε πλακιτσα.καποια στιγμη που θα σας πω οοοολα τα προφιλ μου θα γελασουν κ οι πικραμενοι αποτυχημενοι καμμενοι τελειωμενοι κτ΄λ κτλ κτλ Darth.....αντε γειαααααα ααααααχαχαχαχαχαχα
 

DarthVader

Οπλίτης
Δεν εξηγειται αλλιως απο την φαπα εχεις ζαλιστει μαγε του ντοντζ... Περιμενουμε με ανυπομονησια να μας πεις τα προφιλ σου να γελασουμε ολοι μαζι με τα χαλια σου... Σε περιμενουμε και εσενα τον Οκτοβρη που μαζευετε ομαδα ασχετων μπας και παρει κοσμο...Αντε στειλε το βιογραφικο σου και κατα πιθανοτητα θα σε παρουν για την εμπειρΧΑΧΑ σου. Αντε καλη υπομονη και καλες κουρσες με το ταξι
 

DeletedUser16540

Guest
Get a life loosers before is too late.
οσο για το ταξι φιλαρακο το χω για να μην βαριεμαι συν οτι βγαζω τοσα οσα εσυ ουτε που φανταζεσαι.
κλοουν μου θυμιζετε δηλ κτ σε σαχλο κ γελειο μαζι.
αληθεια πως ειναι να σαι υποαναπτυχτο ανθρωπομορφο πιθηκοειδες που πασχιζει απεγνωσμενα να γινει....ανθρωπος?
το νεο κουιζ ειναι ?
τι ΙQ να χει αληθεια ο Darth κ ο Κατσαρος ??? κ τι δουλεια να κανουν αραγε ???
Πιθανες απαντησει να διαλεξετε
Α. κουνουπιου
Β. ραδικιου
Γ. κουνουπιδιου
Δ. κατα τη διαρκεια του εγκεφαλογραφηματος τους απλα ανακαλυψαν την ευθεια γραμμη

συνεχιστε την ανυπαρκτη μιζερη κ βαρετη ζωη σας χωμενοι σε καποια ξεχασμενη τρυπα της Ελλαδας κ συνεχιστε να περνετε επιβεβαιωση μεσα απο το παιχνιδι χτιζοντας ψευτικες πολεις βγαζοντας ψευτικα στρατα κ κερδιζοντας ψευτικες μαχες suckers.
 

DeletedUser18163

Guest
ενας αρμοδιος παρακαλω ξεφυγαμε, ενας αρμοδιος
 

ramis

Μινώταυρος
δεν χρειάζονται υπερβολές και προσβολές της προσωπικότητας των άλλων, ένθεν κακείθεν, ο θυμός είναι πάντα κακός σύμβουλος... ως αναρμόδιος, φυσικά.... για πες Κυριάκε, αν θες, οι Πραγματικές Μάχες ποιες είναι και που διεξάγονται?
 

DeletedUser17770

Guest
Στο μυαλο του κυριακου
Πολεμαει η λογικη με την παρανοια και κερδιζει το 2ο μαλλον
 
Κορυφή