Διαγωνισμός "Δόξα τοις θεοίς"

DeletedUser12959

Guest
ΔΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΑΘΗΝΑ-ΗΡΑ-ΑΔΗΣ.
ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΡΤΕΜΙΣ ΛΟΓΙΚΑ.
ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Κοντά στον νου κι η γνώση, έλεγε ο αείμνηστος καθηγητής μου των μαθηματικών.[/8ea]
 

DeletedUser15105

Guest
ο διαγωνισμος τις κυριακες θα ειναι απο τις 20:00 και για ποση ωρα περιπου;:confused:
 

DeletedUser15127

Guest
αυτή η βλακεία που θα λάβει χώρα;
μέσα στο παιχνίδι ή στο φόρουμ;



ΑΦΟΔΕΥΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ

[8ea]Δυο μήνες εκτός κεντρικού φόρουμ για να μην νομίζει κανείς ότι σε αναγκάζουμε.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14106

Guest
[8ea]Καμιά ωρίτσα για εσάς.[/8ea]

οταν ειρωνευεται αλλος ειναι μπαν...οταν το κανεις με ξυπναδα δεν ειναι...αμα σε κανω αναφορα εσυ θα διαβασεις το τικετ μου?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

8EAGENHS

Forum Leader
οταν ειρωνευεται αλλος ειναι μπαν...οταν το κανεις με ξυπναδα δεν ειναι...αμα σε κανω αναφορα εσυ θα διαβασεις το τικετ μου?
smiley_emoticons_confusednew.gif

[8ea]Παρακαλώ γίνε πιο σαφής.
Αν παρανόησες την απάντηση, πριν προχωρήσουμε σε ανούσιες λογομαχίες, απλά εννοώ ότι εσείς θα ξεμπερδέψετε σε καμιά ωρίτσα με τις απαντήσεις, αλλά εμείς ένα λούκι 2-3 ωρών θα το τραβάμε μέχρι να βγάλουμε τις βαθμολογίες.
Μπορείς να συνεχίσεις τώρα.[/8ea]
 

DeletedUser14106

Guest
[8ea]Παρακαλώ γίνε πιο σαφής.
Αν παρανόησες την απάντηση, πριν προχωρήσουμε σε ανούσιες λογομαχίες, απλά εννοώ ότι εσείς θα ξεμπερδέψετε σε καμιά ωρίτσα με τις απαντήσεις, αλλά εμείς ένα λούκι 2-3 ωρών θα το τραβάμε μέχρι να βγάλουμε τις βαθμολογίες.
Μπορείς να συνεχίσεις τώρα.[/8ea]

smiley_emoticons_winken4.gif
 

-PNS-

Άρμα
Αν και δεν βλέπω να συμμετέχω λόγω ώρας, όλο και κάποιο ματσάκι θα έχει τέτοια ώρα την Κυριακή, οι απαντήσεις θα δίνονται μέσω του κέντρου υποστήριξης ή μέσω του φόρουμ, δηλαδή σε αυτό το νήμα;
 

DeletedUser12959

Guest
Διαγωνισμός "Δόξα τοις θεοίς"

Καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλους όσους πήραν μέρος στον διαγωνισμό.
Μια μικρή παρέμβαση θα κάνω σχετικά με τις απαντήσεις...
Στην ασκηση 3, ερωτηση 8, η απάντηση λογικά πρέπει να είναι ¨ούριος άνεμος¨ αντί της ¨ηρωικής δύναμης¨.
Σας ευχαριστώ πολύ
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]50 ύδρες =2.500 πληθυσμός, 100 φάροι=1000 πληθυσμός. Ως γνωστόν η ηρωική δύναμη ενισχύει την επιθετική ισχύ των υδρών. => Συμφέρει περισσότερο η ηρωική δύναμη.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
απορια στον νεο διαγωνισμο ποια θα ειναι η θεα μας ειπατε 3 ονοματα και μπερδευτικα την παρθενο αθηνα την σοφης αειπαρθεονου και την πανσοφη πολεμαρχο πιο απολα τα 3?
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser4291

Guest
Καλημέρα!
Τι παιζει? Στις 20:30 μπαμ το πόσταρα το αίτημα για τις απαντήσεις και βγήκε εκπρόθεσμο?
Δεν υποτίθεται πρέπει να στέλνουμε μέχρι και τις 20:30? Και ότι λήγει από τις 20:31 και μετά?
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
Καλημέρα!
Τι παιζει? Στις 20:30 μπαμ το πόσταρα το αίτημα για τις απαντήσεις και βγήκε εκπρόθεσμο?
Δεν υποτίθεται πρέπει να στέλνουμε μέχρι και τις 20:30? Και ότι λήγει από τις 20:31 και μετά?
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
[8ea]
zQbqx8x.png

xFy1g2u.png

zvL4Onu.png

Πιο καθαρά, πιο συχνά και με πιο διαφορετικούς τρόπους δεν μπορούσα να το γράψω. Απάντηση που θα φθάνει στις 20:30:01 είναι άκυρη.
Η απάντησή σου έφθασε 20:30:32.
[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser4291

Guest
Εντάξει . Οι σύμβουλοι που κέρδισα να ενεργοποιηθούν στον Corinth παρακαλω
 

DeletedUser4291

Guest
Μαλλον οι συμβουλοι εχασαν τον προσανατολισμο τους για τις πολεις μου
cifogx34asrswrcjw.gif

Θα αναψω τον Φαρο της Αλεξανδρειας και ελπιζω να τον δουν και να καταλαβουν οτι ειμαι εγω. Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια
smiley_emoticons_candle.gif
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα και ζητήσαμε την επέμβαση των τεχνικών. Δεν χάνονται τα δώρα, λίγη υπομονή μέχρι να λυθεί το θέμα.[/8ea]
 
Κορυφή