Γράμμα προς τους διαχειρηστές

  • Δημιουργός θέματος Χριστόφορος1
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Χτές είδα την ανακοίνωση οτι 13:00 η ώρα λήγουν οι εχθροπραξίες,είχα ένα αποικιακό μου που έφτανε στην 13:25 θέλησα να ρωτήσω την διαχείρηση για το αν έχει αλλάξει κάτι με τις ώρες ,και αν τα γεγονότα άλλαξαν πράγμα που συμβένει συχνά,τότε ενα άτομο απο τα μεγαλύτερα των διαχειρηστών μου απάντησαν οτι οι εχθροπραξίες λήγουν στις 19:00 και μου είπε εφόσον το αποιικιακό σας φτάνει πριν τις 19:00 είστε ντάξει .Το θέμα δεν είναι οτι έχασα ενα αποικιακό το θέμα είναι οτι αυτό το είπα σε πάρα πολλούς συμμάχους,γίναν διάφορες απόπειρες και επιχειρήσεις με βάση τα νέα δεδομένα που τους είπα και τώρα ρεζιλεύτηκα.Και ο 2 λόγος που το αναφέρω ειναι διότι η ομάδα διαχείρησης δεν κάνει σωστά την δουλεία της ,χαζεύει και αφού όλοι μας έχουμε το δικέωμα να παίζουμε σωστά και με βάση τους κανόνες η ίδια ομάδα διαχείρησης δεν μας το επιτρέπει γιατί το να προσπαθήσουμε να βαρέσουμε εν ώρα εορτών είναι παραβίαση,
Καλή σας μέρα χρονια πολλα
περιμένω απάντηση απο την διαχείρηση και απο το άτομο που το είπα
Δεν ανέφερα ποιο άτομο ήταν λόγω ηθικής αλλά θα ήθελα να απαντήσει εδω πάλι λόγω ηθικής

Ευχαριστώ Υ,Γ(Είμαι ο παίκτης Liakardopoulas απλά δεν θυμόμουν τον λογαριασμό μου στα κεντρικά φόρουμ και μπήκα απο το άλλο όνομα του κόσμου Λαμδα).





2011-12-29 10:33:29
Εφόσον φτάσει αύριο πριν τις 19.00 η πόλη θα κατακτηθεί.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Kαλησπέρα σας και Χρονια σας Πολλά!
Αποφάσισα να σας απαντήσω εγώ καθώς για λόγους ηθικής όπως είπατε δεν θα θέλαμε να απαντήσει ο διαχειριστής που απάντησε την Αιτησή σας.
Η ερώτηση που παραθέσατε στην Αιτησή σας ήταν η εξής:​

Καλησπέρα
ενα αποικιακο μου φτανει αυριο στις 13:25 ειμαι ενταξει??
τι ωρα ξεκιναει η ειρηνη?

Και λάβατε αρχικά την εξής απάντηση:
Γεια σας liakardopoulas,

-Πρωτοχρονιά:
31 Δεκεμβρίου 2011 στις 13:00 έως 1 Ιανουαρίου 2012στις 19:00

Κανόνες διακοπών:
-24 ώρες πριν την έναρξη των διακοπών, δε θα είναι δυνατόν η κατάκτηση μιας πόλης,ακόμα κι αν φτάσει το αποικιακό.
-Κατά τη διάρκεια των διακοπών, όλες οι επιθέσεις απλά θα επισκεφτούν την πόλη. Δεν θα γίνουν κανονικές επιθέσεις.

Ουσιαστικά δηλαδή σας αναφέρει βάσει Ανακοινώσεως ο εν λόγω διαχειριστής ότι αφού οι διακοπές ξεκινούν στις 13:00 και εφόσον 24 ωρες πρίν την έναρξη δεν θα είναι δυνατή καμία κατάκτηση ,ότι εφόσον φτάνει στις 13:25 δεν ΤΙΘΕΤΑΙ θέμα κατάκτησης.

Μεχρι εδώ καλά.Ομως δείχνετε να μην το έχετε καταλάβει και ξαναρωτάτε αν είστε εντάξει.
Ο διαχειριστής σας απαντά ότι
"Εφόσον φτάσει αύριο πριν τις 19.00 η πόλη θα κατακτηθεί."

Εδώ πρέπει να ομολογήσουμε ότι αφού ήδη σας έχει απαντήσει αρχικά σωστά κάνει το λάθος να σας δώσει λάθος πληροφορία.
Εδώ πρέπει να ζητήσω εκ μέρους της Ομάδος Διαχείρισης ειλικρινά συγγνώμη για το λάθος που έγινε.
Ομως σε καμία των περιπτώσεων δεν έγινε εσκεμμένα.Μίλησα με τον εν λόγω διαχειριστή και μου διευκρίνησε ότι το λάθος έγινε λόγω μπερδέματος ημερομηνιών διακοπών.
Σε καμία των περιπτώσεων δεν τον δικαιολογώ.Πρόκειται όμως για έναν άριστο στις υποχρεώσεις του διαχειριστή ,που την περίοδο αυτή σε καμία των περιπτώσεων δεν κάθεται.Αντιθέτως λόγω διακοπών πολλών διαχειριστών καλείται καθημερινά να απαντήσει εκατοντάδες Αιτήσεων.Και εδώ πρέπει να επισημάνουμε ότι όλο αυτό το σκηνικό αυτές τις ημέρες ,όσους έχουμε παραμείνει μας έχουν φτάσει οριακά.Και εδώ θα παρακαλούσαμε να μας προσθέσετε ένα ελαφρυντικό και να εξαντλήσετε την υπομονή σας μαζί μας.

Και πάλι μας συγχωρείτε για την λάθος απάντηση και ευελπιστούμε να κατανοήσετε πάνω από όλα ότι και εμείς είμαστε άνθρωποι και όχι μηχανές.
Επίσης παρακαλούμε αν δεν καταλαβαίνετε κάτι στις Ανακοινώσεις να ανοίγετε θέμα στο φόρουμ ,όπου σίγουρα η πιθανότητα λάθους ελαχιστοποιείτε.

Καλή χρονιά να έχετε με υγεία και ευτυχία πάνω από όλα σε εσάς και την οικογενειά σας.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να στε καλα

Δεν υπαρχει κανενα προβλημα αφου αντιμετωπιστηκε και το εξηγησαμε
καθως ηταν και δικο μου λαθος το οτι ρωτησα στην αρχη και πηρα την σωστη απαντηση αλλα δεν το καταλαβα.
Εκ μερους μου και εγω ζητω συγνωμη.
Να αναφερω πως δεν ειμαι απο τους παικτες που ειναι προκλητικοι με την ομαδα διαχειρησης απλα το ανεφερα για να αντιμετωπιζονται ολα τα θεματα και οχι για να σας μειοσω η κατι τετοιοο.




καλες γιορτες ευτιχισμενο το 2012
καλη συνεχεια.
 

DeletedUser

Guest
Η συμβολή σας και η επισήμανση λαθών που γίνονται είναι καταλυτικός παράγοντας για εμάς.
Και πάλι Ευτυχισμένο το 2012.

Το θέμα εφόσον απαντήθηκε κλειδώνει.​
 

DeletedUser3204

Guest
Χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το 2012 με μάχες και πάνω από όλα υγεία.

Kalhas με αυτό που είπες
Πρόκειται όμως για έναν άριστο στις υποχρεώσεις του διαχειριστή ,που την περίοδο αυτή σε καμία των περιπτώσεων δεν κάθεται.Αντιθέτως λόγω διακοπών πολλών διαχειριστών καλείται καθημερινά να απαντήσει εκατοντάδες Αιτήσεων.
των κάρφωσες ;)
 
Κορυφή