[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Γιατί πρέπει να ανεχόμαστε ;

  • Δημιουργός θέματος aitopoulos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ο iraklis1924 εφαγε 2 χρονια εκτος φορουμ επειδη ειπε την λεξη ξεφτιλες.
ο McManaman3 εφαγε 20 πόντους ποινής και ένας μήνας εκτός Κεντρικού Φόρουμ επειδη ειπε την αποψη του σε σχεση με αυτα που σχολιασε ο iraklis1924.
ο παπατρεχας Δύο εβδομάδες εκτός κεντρικού φόρουμ, προειδοποιητικά, για κατά συρροήν παράβαση των κανόνων του φόρουμ.ο λογος επειδη εγραφε συνεχεια για την αδικια που εγινε στην περπτωση του.
ΕΓΩ εφαγα Δέκα πόντους ποινής για επαναλαμβανόμενη παράβαση του κανόνα.ο λογος ηταν το Διπλοποστάρισμα.
ο magos83 εφαγε Μία εβδομάδα εκτός κεντρικού φόρουμ για πολλαπλή παράβαση κανόνων, παρά τις γενικές προειδοποιήσεις.ο λογος πως ειπε και αυτος την γνωμη του στο ολο θεμα.

ο kakistatos ομως εχει βγει εδω και δυο ημερες και βριζει μεσα στο φορουμ και δεν δεχτηκε καμια παρατηρηση απο κανεναν. παλι καλα που το εκανε θεμα ο φιλος απο πανω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12395

Guest
[art]Όπως και να έχει, πάλι θα βρείτε κάτι να πείτε , οπότε και που απαντάμε άδικος κόπος είναι ...
Όπως υπάρχει το κουμπάκι για τις αναφορές μηνυμάτων , έτσι μπορείτε να στείλετε ένσταση στο Κέντρο Υποστήριξης εάν διαφωνείτε με κάποια ποινή που σας δόθηκε στο Φόρουμ .Ποινή δόθηκε και στον kakistos.
Προσπαθούμε για το καλύτερο και σας ευχαριστούμε που συνεισφέρετε σε αυτό ! ![/art]
 

DeletedUser3204

Guest
ο iraklis1924 εφαγε 2 χρονια εκτος φορουμ επειδη ειπε την λεξη ξεφτιλες.
ο McManaman3 εφαγε 20 πόντους ποινής και ένας μήνας εκτός Κεντρικού Φόρουμ επειδη ειπε την αποψη του σε σχεση με αυτα που σχολιασε ο iraklis1924.
ο παπατρεχας Δύο εβδομάδες εκτός κεντρικού φόρουμ, προειδοποιητικά, για κατά συρροήν παράβαση των κανόνων του φόρουμ.ο λογος επειδη εγραφε συνεχεια για την αδικια που εγινε στην περπτωση του.
ΕΓΩ εφαγα Δέκα πόντους ποινής για επαναλαμβανόμενη παράβαση του κανόνα.ο λογος ηταν το Διπλοποστάρισμα.
ο magos83 εφαγε Μία εβδομάδα εκτός κεντρικού φόρουμ για πολλαπλή παράβαση κανόνων, παρά τις γενικές προειδοποιήσεις.ο λογος πως ειπε και αυτος την γνωμη του στο ολο θεμα.

ο kakistatos ομως εχει βγει εδω και δυο ημερες και βριζει μεσα στο φορουμ και δεν δεχτηκε καμια παρατηρηση απο κανεναν. παλι καλα που το εκανε θεμα ο φιλος απο πανω.

Φίλε έχω δει την *ΑΡΤΕΜΙΔΑ* να τιμωρεί και σύμμαχο της άρα δε μπορείς να πεις ότι μεροληπτεί. Κάποιοι από τους παραπάνω που ανέφερες παραβιάζουν συνεχώς τους κανόνες του φόρουμ και βρίζουν διαχειριστές όπου βάσει των κανόνων τιμωρείτε με μεγαλύτερη ποινή. Εγώ είμαι αντίπαλος με την *ΑΡΤΕΜΙΔΑ* στο παιχνίδι άρα δεν μπορείς να πεις ότι μεροληπτώ και εγώ.

Επειδή τώρα τελευταία παρακολουθώ το φόρουμ κατά τη γνώμη μου κάνει άψογα τη δουλεία της. Από ότι κατάλαβα δεν είναι και άνθρωπος που να της αρέσει να δίνει ποινές αλλά πρέπει να κάνουν και αυτοί τη δουλεία τους διαφορετικά θα γινόταν μπάχαλο εδώ μέσα.
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω ποιος μεροληπτει και ποιος οχι,,,εγω εγραψα αυτα που ειδα εδω .. ,και ορισμενα πραγματα που βλεπω με κανουν και αναρωτιεμαι για πολλα που συμβαινουν εδω μεσα...μην ξεφευγουμε ομως απο το θεμα...ας μας δωσει καποιος μια σαφη απαντηση γτ το ατομο που μιλησε ασχημα γτ την μητερα ενος συμμαχου τιμωρηθηκε με μονο 2 μερες ποινης αντι για μονιμο αποκλεισμο οπως λεει και ο κανονισμος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
δεν ξερω ποιος μεροληπτει και ποιος οχι,,,εγω εγραψα αυτα που ειδα εδω .. ,και ορισμενα πραγματα που βλεπω με κανουν και αναρωτιεμαι για πολλα που συμβαινουν εδω μεσα...μην ξεφευγουμε ομως απο το θεμα...ας μας δωσει καποιος μια σαφη απαντηση γτ το ατομο που μιλησε ασχημα γτ την μητερα ενος συμμαχου τιμωρηθηκε με μονο 2 μερες ποινης αντι για μονιμο αποκλεισμο οπως λεει και ο κανονισμος

Όσο αφορά το ότι έφαγε μόνο 2 μέρες ποινής η όσες έφαγε τέλος πάντως αντί για μόνιμο συμφωνώ μαζί σου γιατί αυτά που είπε ήταν ακραία. Αλλά η *ΑΡΤΕΜΙΔΑ* με το 8EAGENH δε μπορούν να κάνουν κάτι όσο αφορά αυτό το σκέλος παρά μόνο οι ADMINS.
 

DeletedUser

Guest
ενταξει τοσα χρονια παιζουμε παιδια μην μας δουλευεται

σαν να γινω εγω admin και να μπαναρω τον thersitis7.δεν γινονται αυτα τα πραγματα.

αποψη μου και την εχω ακουσει απο πολλους παλιους admin ολοι ανεξερετως βοηθισαν δικα τους φιλαρακια με πληροφοριες(π.χ δες λιγο ρε φιλε ο ταδε εχει κοινη συνδεση?κτλπ κτλπ).

ολοι εχουν δωσει εστω ενα μικρο χερας βοηθειας σε δικα τους ατομα.

το μονο που εχετε να κανετε ειναι να τους αφησετε.σου εβρισε την μανα?καντου αποκλεισμο και μην ασχολησαι.ενας τυπος με ψυχολογικα και δεν ξερω εγω τι αλλα προβληματα εκτονοται εδω μεσα γιατι εξω στην ζωη του εχει φαει πολυ 'φαπα'.

αξιζει να χαλασεις την μερα σου γεια εναν μπουφο που δεν εχει τι να κανει στην ζωη του?
 

DeletedUser

Guest
[art]Όπως και να έχει, πάλι θα βρείτε κάτι να πείτε , οπότε και που απαντάμε άδικος κόπος είναι ...
Όπως υπάρχει το κουμπάκι για τις αναφορές μηνυμάτων , έτσι μπορείτε να στείλετε ένσταση στο Κέντρο Υποστήριξης εάν διαφωνείτε με κάποια ποινή που σας δόθηκε στο Φόρουμ .Ποινή δόθηκε και στον kakistos.
Προσπαθούμε για το καλύτερο και σας ευχαριστούμε που συνεισφέρετε σε αυτό ! ![/art]


Γιατί μου τα χαλάς βρε ΑΡΤΕΜΙΔΑ αυτό τί το ήθελες Όπως και να έχει, πάλι θα βρείτε κάτι να πείτε , οπότε και που απαντάμε άδικος κόπος είναι ... Καλά το πάς μην μπαίνεις και εσύ στο τρυπάκι εμείς και εσείς . Όλοι παίκτες είμαστε πρώτα από όλα και εσένα κάποια πράγματα θα σε πειράζουν .... Και στο κάτω κάτω καλός δεν ευθυνόσαστε εσείς που δεν τιμωρήθηκε ο υβριστής αλλά όταν οι άλλοι πάνε να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα αυτό συμβαίνει . Θα μπορούσανε εξαρχής χωρίς να γίνει τίποτα να το πάνε στους ανώτερους και να μας ενημερώσουν ότι θα μας ενημερώσουν οι μεγάλοι . Μετά από 5 μέρες και 10 τιμωρίες έγινε αυτό που έπρεπε να γίνει ( βέβαια ακόμα περιμένουμε ) ...
 

DeletedUser

Guest
Καιρό τώρα ήθελα να ανοίξω ένα νήμα σχετικά με αυτό το θέμα. όλο όμως το άφηνα σε δεύτερη μοίρα για διάφορους λόγους.
Για να τα πάρουμε με τη σειρά... Θεαγένη μας είπατε πως δεν είστε διαχειριστής αλλά συντονιστής, οι τιμωρίες όμως που έχουν λάβει παίκτες σαν αυτή για ύβρη προς εσάς μας λένε πως ανήκετε στην διαχειριστική ομάδα άρα είστε διαχειριστής και αυτοί οι παίκτες έλαβαν μόνιμο αποκλεισμό από το παιχνίδι.Γιατί; Γιατί έκαναν ύβρη προς εσάς, ενώ άλλοι παίκτες τους οποίους τους έβρησαν τη μάνα, το σπίτι, τον πατέρα, τους ίδιους το μόνο που δώσατε ήταν μία τριήμερη ποινή ή και τίποτα, επειδή φυσικά οι διαχειριστές είναι "σαφώς" ανώτεροι από τους μηδενικής αξίας πελάτες της Innogames. Επίσης σταμάτα να χρησιμοποιείς τη καραμέλα "πέρνα μια βόλτα από τους κανονισμούς του φόρουμ, που με έκπληξη θα διαπιστώσεις..." επειδή δεν δίνει σαφές απαντήσεις στις ερωτήσεις μας και στις ενστάσεις μας, είναι ασαφής όπως και εσείς. Κάνε μία αναδρομή στο παρελθόν και δες τα τόπικ που έχουν ανοίξει κατά σου, δεν είναι τυχαίο που όλοι εσένα "κράζουν" ελάχιστες φορές έχουν γίνει παράπονα για άλλους διαχειριστές, ίσως κάποια στιγμή <<με έκπληξη θα διαπιστώσεις>> πως είσαι λάθος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Στην Διαχειριστική Ομάδα ανήκουν οι Διαχειριστές-Ελεγκτές του παιχνιδιού, οι forum moderators, wiki moderators, supporters κλπ. O 8EAGENHS είναι forum moderator και supporter μόνον, άρα όχι Διαχειριστής-Ελεγκτής, ανήκει στην Διαχειριστική Ομάδα και όποιος εξαπολύσει ύβρεις εναντίον του, όπως και εναντίον κάθε άλλου μέλους της εν λόγω ομάδας, μπορεί να τιμωρηθεί μέχρι και αποκλειόμενος μονίμως από ολόκληρη την κοινότητα. Αν δεν υπήρχε αυτός ο αυστηρός κανόνας για να προστατεύει τα μέλη της διαχειριστικής ομάδας, ο CoMa δεν θα είχε άλλη δουλειά, παρά να ψάχνει συνεχώς νέα μέλη, που να αντέχουν τις ύβρεις και τις προσβολλές κάθε θιγόμενου παραβάτη και μη, μιας και είναι δύσκολο να αντέξεις να προσφέρεις σε όλην την κοινότητα με όλη σου την καρδιά και να εισπράτεις ύβρεις και προσβολλές.
Εγώ όμως, σε πείσμα όλων των κακοπροαίρετων, αντέχω και θα αντέχω κι ας κράζουν όσο θέλουν κι όσοι θέλουν, θα κάνω την δουλειά μου όπως πολύ καλά ξέρω, με συνείδηση, δικαιοσύνη και φιλότιμο, έχοντας πάντα έτοιμο το "δωράκι" για όσους είναι αντίθετοι στην νομιμότητα και στην υπακοή των κανόνων.
Έτσι όσοι θέλουν να κράξουν, ας περάσουν πρώτα μια βόλτα από τους κανόνες του φόρουμ, όπου αφού τους μελετήσουν προσεκτικά, με έκπληξη θα διαπιστώσουν ότι ποτέ δεν κινήθηκα έξω από την τροχιά της δικαιοσύνης.
Το παρόν νήμα κλειδώνει γιατί έχει απαντηθεί πλήρως και υπάρχει όμοιο ανοιχτό που θίγει το ίδιο αρχικό θέμα.
ΣΣ: Το που δεν θέλω να γίνω φιλαράκι με κάποιον που για κάποιους λόγους δεν εκτιμώ, αυτομάτως αυτό δεν με κατατάσσει στους αδίκους. [/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή