Γενικές Απορίες Για Το Παιχνίδι

  • Δημιουργός θέματος stathis30f
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα, ξέρω ότι υπάρχουν εκατοντάδες posts με θέμα 'Απορίες Παιχνιδιού' αλλά φαίνεται ότι δεν τις καταλαβαίνω πλήρως. Θα κάνω κάποιες ερωτήσεις και ελπίζω κάποιος να τις απαντήσει όσο ποιο απλά και σαφέστατα γίνεται. Ευχαριστώ!

Ερώτηση 1η) Τι είναι εξέγερση; Πώς κάνω μία εξέγερση; Σε τι χρησιμεύει;
Ερώτηση 2η) Ποιες έρευνες είναι απαραίτητες στην ακαδημία και ποιες προαιρετικές;
Ερώτηση 3η) Συμφέρει να κατακτήσω ή να ιδρύσω μία πόλη; Εάν επιλέξω την Κατάκτηση, η πόλη που θα είναι ο στόχος μου πρέπει να έχει ???? αριθμό πόντων.

Θα συνεχίσω να κάνω τις ερωτήσεις που με απασχολούν όταν λάβω πρώτα τις απαντήσεις των παραπάνω.

Είμαι γενικά καινούργιος παίκτης ! Παρακαλώ δείξτε λίγη επιοίκια :)
 

DeletedUser

Guest
1)Ι εξεργεσι ειναι ενα κοματι πριν τιν κατακτισι διλαδι προτα πρεπει να κανεις εξεριεση(12 ορες) τιν πολη που θες να κατακτισις και μετα απο αυτες τισ 12 ορες πρεπει να στιλεις το απικιακο να παρει τιν πολη (εχεις προθεσμια αλεσ 12 μεχρι να το στιλεις).
2) οτι χριαζεσε να χρισιμοπιεις διλαδι (παραδηγμα) απικιακο εξεργεση τοξοτης ιπεας αρμα εξφεντονιστης και αλα) οτι αλο θες εσι να κανεις χρισιμα ειναι ολα..
3) και να ιδρισεις και να κατακτησεις . εαν επιλεξεις κατακτισι μπορεισ να κατακτισης οπια πολη θες και οσους ποντους θες
 

DeletedUser4564

Guest
αναφορα παιχτη

παιδια υπαρχει ενας παιχτης που με βριζει πως θα τον αναφερω??
 

DeletedUser3491

Guest
[cho]Ρυθμίσεις >> Υποστήριξη

Όχι άλλες άσχετες απαντήσεις παρακαλώ...[/cho]
 
Κορυφή