ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4389
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4389

Guest
ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ , ΜΟΛΙΣ ΠΑΣ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ Η ΑΜΥΝΕΣ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΩς ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ , ΠΟΥ ΣΗΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΣΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΥΧΗς ΚΑΙ ΚΟΛΟΦΑΡΔΙΑς , ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΑΛΑΞΟΚΟΛΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ...ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΜΑ , ΕΛΕΟΣ...ΚΑΙ ΡΙΞΤΕ ΜΟΥ ΜΠΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΩ ΚΑΚΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ....
 

DeletedUser4259

Guest
[mel]Έλα ντε! Καλά τα λες φίλε μου! Δε μπορούμε να κάνουμε μια σωστή επίθεση. Στις αναφορές επιθέσεων είχα δει να γράφει " ΤΥΧΗ -% ή +% δεν είδα όμως να γράφει "κ.λοφαρδία". Πρέπει να κάνω παράπονα στους διαχειριστές γιατί εγώ δεν την έχω..[/mel]
 

8EAGENHS

Forum Leader
Διαλέχτε

filaxto1.jpg

camal-.jpg

azaRYlZ.png
 

DeletedUser4259

Guest
[mel]Όχι όχι Θεαγένη. Εγώ θέλω την κ.λοφαρδία που γράφει! ΔΕ ΜΠΟΡΩ να παίξω δίχως αυτή! Πως θα στέλνω τις επιθέσεις ακριβώς στην ώρα που μου γράφει αυτό το παιχνίδι; [/mel]
 

8EAGENHS

Forum Leader
Το Φενγκ Σούι του δωματίου σου το πρόσεξες; Παίζει έναν ρόλο. Ο υπολογιστής, λένε, πρέπει να κοιτάζει στην ανατολή.
 

DeletedUser4259

Guest
[mel]Δεν το είχα σκεφτειιιιιιιιιιιί.Το αλλάζω αμέσως! Όταν παίζω με tablet λες να κοιτάω προς την ανατολή;[/mel]
 

8EAGENHS

Forum Leader
Το πολύ μέχρι βορειοανατολικά, μετά οι χρόνοι αρχίζουν να κολλάνε επικίνδυνα. Α, και να σημαδεύεις το κουμπί επίθεσης με το ένα μάτι κλειστό.
 

DeletedUser

Guest
....κοιτα να δεις τι μαθαινει κανεις ξαφνικα.....
δηλαδη ολοι αυτοι που το καταφερνουν κατ'επαναληψη εχουν προσεξει το φενγκ σουι του δωματιου.. ο υπολογιστης κοιταει ανατολικα εχουν κρεμασει φυλαχτα και σκορδα υποθετω παντου στο δωματιο και σημαδευουν με ενα ματι το αορατο κουμπι της κ.λοφαρδιας που στον δικο τους υπολογιστη για ολους αυτους τους λογους που προαναφερθηκαν εχει γινει ορατο...
ενα μεγαλο ευχαριστω παιδια για την διαφορετικη οπτικη γωνια που με βοηθησατε να αποκτησω επανω στο συγκεκριμενο θεμα......
ο δικος μου τροπος ηταν ο κλασικος που οπως αποδυκνειεται τελικα ηταν μαλλον παρωχημενος
θα κανω τη γνωση εργο το συντομοτερο....
να ειστε καλα !!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4259

Guest
[mel]Να 'ναι καλά ο Θεαγένης που μας μαθαίνει καινούργια πράματα..[/mel]
 

DeletedUser3204

Guest
Επίσης πριν στείλεις την επίθεση αν πεις 3 φορές το όνομα μου χτυπάς πάντα με + τύχη. Δοκίμασε το να δεις αποτελέσματα διότι μου λένε οι αντίπαλοι τι κάνεις και χτυπάς πάντα με + και τους λέω αυτό και τώρα τελευταία με πιάνει λόξιγκας! ;)
 
Κορυφή