Βραβείο Χτίστη : skulos

  • Δημιουργός θέματος Unethacal
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
σσσσσσσσ μην αποκαλυπτεις στοιχεια στους νεους κοσμους...
Ο πανος πετρο διασκεδαζει τον κοσμο ,οπως πιστευε και ο μιχαλης οτι κανει το ιδιο,ειναι καλο παιδι και καλος συμμαχος,ειναι και ιπταμενος....απλα υπαρχει η αντιπαλοτητα και ολα τ`αλλα που ανελησα στον τομο που εγραψα,το αλλο ζητημα ειναι οτι εκτονωνονται ο καθενας στην ωρα του,με τον δικο τους τροπο, που ισως ειναι λαθος ωρα και λαθος τροπος για αλλους η θα πρεπει να το συνηθισουμε η να το κοψουμε...

σχετικα με τον γειτονα μου ,το παιδι ειχε πραγματικα προβλημα και χρειαζοτανε βοηθεια μιας και εδινε μια μαχη με τον καρκινο,οχι προσωπικη αν θυμαμαι καλα ειχε να κανει με μελος της οικογενειας τους...οπως και να χει θυμαμαι τον συμμαχο μου sarantosmakedon να μοιραζει φυλλαδια στο αχεπα προς εξυπηρετηση του γειτονα...ο καθενας την λεξη βοηθεια την εκλαμβανει οπως αυτος θελει,οπως και να χει ο γειτονας την μια στιγμη προτιμησε να ξεφυγει απο την καθημερινοτητα του ,παρα να μοιραστει και να ζητησει βοηθεια σ`αυτο που ειχε πραγματικα αναγκη,και την αλλη εβγαλε αυτο που πραγματικα ενιωθε...χαιρομαι που βρηκα ανθρωπους μεσα στους ελευσις που βοηθησαν σε δυσκολες περιπτωσεις συναθρωπους μας μεσα στο παιχνιδι ονοματα δεν λεω ξερουν αυτοι τι και πως,ειναι ενα ζωντανο παραδειγμα οτι η ζωη μας ειναι περασμενη μεσα σ`αυτην την πλατινα και δεν αποτελει απλα διεξοδο!!!

Η κοντρα που ανεφερες μεταξυ μιχαλη βασιλη οτι ειναι κατι καλο και κραταει το φορουμ ζωντανο ειναι λαθος πετρο,φερνει ασκημα αποτελεσματα και το ειδες απειρες φορες που εγινε...αλλωστε βλεπω νεα κοντρα πιο πανω και βλεπω την συμπεριφορα σου!!!

ΡΕ ΣΤΡΑΤΟ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ? ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΒΗΛΙΚΟ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ?
ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΑΡΩΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ, ΠΑΩ ΠΑΣΟ . ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΔΩ .
 

DeletedUser2573

Guest
αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ χχχ

δεν θα μπω στο τρυπακι να αλλαξω κουβεντες με τον διαβολοτριβολη.
ειπαμε με πουθεναδες παρε δωσε δεν θελουμε.

ειναι τοσο μπαγλαμας που τον δουλευουν οι αχαιοι.

στρατοοοοοοοοοοοοοοοοοο

σε αγαπαω ρε φιλε και ας με μπιρνελικονεις

δεν πηραζει.
εσεις εχετε συμμαχια με τα καλυτερα παιδια και εμεις εχουμε μαζεψει ολα τα "πρεζονια" (δικια σου λεξη.απο τα παλια.οχι για μας αλλα αυτους θεωρεις οτι ποιο κατωτερο υπαρχει)

εχω βαρεθει να γραφω τα ιδια και τα ιδια
πηραμε πολη απο παιχτη σας .ακομα να τον πεταξετε ?

α αλεξ.οταν βρεις χρονο εχω κατι σφεντωνες ρε φιλε να μου φας

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ


Υ.Γ τσιφφφφφφφφφφ σε αγαπαω και εσενα και ασ μου εριξες το πεναλτι.ξερεις γιατι ;)

Υ.Γ 2 διαβολοτριβολε για παρτη σου


[video=youtube;2A52a0MFD-c]http://www.youtube.com/watch?v=2A52a0MFD-c[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
Ρε πετρο, απλα το στροφομετρο αλλαξε συμπεριφορα και αρχισε να δινει χαχαχαχα



εσεις εχετε συμμαχια με τα καλυτερα παιδια και εμεις εχουμε μαζεψει ολα τα "πρεζονια" (δικια σου λεξη.απο τα παλια.οχι για μας αλλα αυτους θεωρεις οτι ποιο κατωτερο υπαρχει)



εχεις δικιο χρησιμοποιησα αυτην την λεξη αλλα ο τροπος διαφερει,τοτε παλι μαλωναμε (πρωτοφανες)και ο πετρος μου εβαλε το προφιλ της συμμαχια σας ,ε και γω ο ανθρωπας το δωσα να καταλαβει...για να πεσει το βιντεο

Καταρχας ειναι το πιο ανωρυμο και ηλιθιο προφιλ που εχω διαβασει χαχαχαχα τι μπορει να κανει η φουντα χαχαχαχα
ταξειδι χαχαχαχαχα ταξειδι χαχαχααχ ιθακη, για την ιθακη της σινδου μιλας εκει που πανε τα πρεζακια γι`αποτοξινωση???χαχαχαχα
τουλαχιστον εισαι σε καλο δρομο,μπορει να μην ξερεις να διαβαζεις χαρτες αλλα μπορεις να διαβασεις προφιλ μπραβο (σημειωση,μπραβο στο χωριο μου λενε στο γαιδουρι)

χαχαχα αμα γλωσσα εεεεε:d ευγενεις που και που πεταω και κανα μορφωμενο
τες πα
δεν μιλησα για κατωτεροτητα μιχαλη εκανα καλαμπουρι που εσυ το πηρες σοβαρα οπως και γω πολλα εχω παρει σοβαρα

οπως ειπε και ο πετρος περναμε σε αλλο επιπεδο και σε λαθος χωρο
 

DeletedUser

Guest
δεν θελεις να ανταλαξεις κουβεντες και ομως εισαι ολο αφιερωσεις.μιξα-τσουνγκ στο εχω πει εισαι κολοτουμπας ρε.αληθεια δεν ζαλιστικες?μονο απο το τελευταιο μνμ που λες δεν θα ανταλαξω κουβεντες με διαολοτριβολι.στο ιδιο μνμ αναφερθηκες σε εμενα.

αντε μιξα-τσουνγκ κολοτουμπας εισαι.και την αληθεια για τους αχαιους την ξερω πολυ καλα.εσυ συνεχισε να το διαψευδης.
 

DeletedUser2573

Guest
σου δειχνω την αγαπη μου τριβολη.

εισαι ο ποιο νουμπας απο οσους εχουν γραψει κατι.

ακομα και το κωλοτουμπας δικο μου ειναι.ετσι λεω το κουταβι σας.

για να δεις ποσο νουμπαδακος εισαι ,καθεσε και λες οτι εγω το εχω φιαξει αυτο με τους αχαιους.

επεσες τοσο εξω ρε μαναρι.

αυτο το σ-κ ειχα βαλει διακοπες.

επρεπε να παω καπου και δεν θα μπορουσα να εχω το νου μου στο παιχνιδι.

ποτε το εφιαξα ρε σπιθα ?

για να σε φιαξω λιγο τωρα θα σου πω αυτο.

ΑΝ λεω ΑΝ ,σας πιασουν κοτσους οι αχαιοι και σας ριξουν κανα θαυμα μονο τοτε θα εχουν κατι απο εμας.
οχι για να παρω το θαυμα (ετσι και αλλιος ειναι στο 3 αν δεν κανω λαθος)αλλα για να σπασω πλακα με τον τρελο σας.

αυτο που σου λεω το απαντησα σημερα στα παιδια.

ως εκει ομως.

εγω την συμμαχια μας να βαραει 50 ωρες δεν την βαζω με τιποτα.

βλεπεις οι αχαιοι δεν εχουν κωδικους απο λογαριασμο σας ;)


Υ.Γ στραταρα για παρτη σου αν κανεις κεφι ειμαι μεσα για μια μπυρα.

εισαι ο μονος που μπορω να πω 2-3 πραγματακια παραπανω

στο εχω ξανα πει.τι φοβασε ρε μαναρι ?

μπορει να ειμαι λιγο βαρεων βαρεων αλλα ανθρωπους δεν τρωω ακομα :)


Υ.Γ 2 τριβολι το δωρακι σου


[video=youtube;LcmoMIo_doY]http://www.youtube.com/watch?v=LcmoMIo_doY[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Για να βαρεσεις με τη συμμαχια σου 50 ωρες μακρια,πρεπει να εχεις κοτσια,οποτε αστο καλυτερα!Ασε που θα πρεπει να φτιαχνεις μετα ολες τις πολεις σου και με τα φαντασματα και τους ανενεργους που βαρας εδω και χρονια δεν νομιζω να σου αρεσει!
Και το πιο σημαντικο....εμεις δεν ειμασε ελ!Ακομα και τωρα που δεν παιζουμε σοβαρα!!!
 

DeletedUser3333

Guest
Γιωργο δεν παει ετσι
οταν διακρινεις μια χαρα και μια συνομωσια μαζι ,να ξερεις οτι υπαρχει και ενας ρολος μεσα σ`αυτην


Μιχαλη δεν προκειτε να βγουμε παρεα για μπυρα για 2 λογους
ο ενας ειναι οτι μας χωριζουν καποια χλμ και αν ειναι να βρεθω αθηνα σιγουρα θα ηθελα να δω τα παιδια που παιζουμε τοσο καιρο παρεα και κανεναν αλλον
ο δευτερος ειναι οτι δεν μπορω να μπω στο τρυπακι να βγω με παρεα και αυριο μεθαυριο να βρω την εμπιστοσυνη μου ,καρφωμενη στην πλατη μου ,στο φορουμ ενως ανουσιου πολεμου...εαν ειχες κερδισει την εμπιστοσυνη μου,δεν θα σου μιλουσα ποτε αποτομα οτι και να μου λεγες ...λυπαμε αλλα δεν εχω κανενα κερδος να σου λεω διαφορα περα αυτο που νιωθω και αυτο εκανα..το καλαμπουρι μας και την μπυρα μας τα εχουμε και απο δω ειναι πολυ μακρυα αυτο που ζητας

για παρηγορια ακου ενα εκπληκτικο βαλσακι...για αγνωστες λεξεις ρωτα με ,τα κατεχω



[video=youtube;N3-91UD8Ock]http://www.youtube.com/watch?v=N3-91UD8Ock[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
Και αυτο για ολα τα παιδια που κατεβηκαν η θ`ανεβουν 43 ειτε με ιδρυση ειτε με πολη ειτε με καραβια


[video=youtube;OK-_VJVSBvY]http://www.youtube.com/watch?v=OK-_VJVSBvY[/video]
 

DeletedUser2573

Guest
χαχαχααχ
καλησπερα στρατο.

ναι εχω πολλες αγνωστες
μια μεταφραση βρε αδερφε δεν ξερεις να βαλεις ?
το μαλακα το καταλαβα ομως.(τωρα τον τονο τον βαζει ο καθενας οπου θελει.

στο πρωτο λογο εχεις δικιο.
δεν ξερω καν απο που εισαι αλλα καταλαβα οτι ειμαστε αρκετα μακρια.ειναι λογικο αμα κατσει να θες τους δικους σου.και εγω το ιδιο θα εκανα.

στο δευτερο εισαι λαθος.

στρατο αν εμπαινα και σας εγραφα αυτα πουν θελετε να ακουσετε θα ειχε κλεισει ο κοσμος εδω και λιγους μηνες.
σας γραφω αυτα που πρεπει με το υφος (σχεδον ) που πρεπει

ποιος σου ειπε οτι μπηκα για να κερδισω την εμπιστοσυνη καπιου εδω μεσα ?

την προταση στην εκανα γιατι πολυ απλα περα απο το παιχνιδι δεν εχω να χωρισω τιποτα και με κανεναν.

βγηκα με ελ και περασα καλα.
βγηκα με κρητικους και περασα ακομα καλυτερα.

θα στο πω λιγο ποιο απλα για να καταλαβεις τι λεω.

βγηκα για κρασακι με τον μεγαλητερο και ποιο δυνατο κρητικο που ειχε το παιχνιδι.

οι καβγαδες που ειχαμε μεσα στο παιχνιδι δεν ειναι τιποτα με σχεση αυτα που διαβαζεις εδω μεσα.

περασα τοσο καλα που δεν το περιμενα.πρεπει να τα πιναμε ως της 3-4 το πρωι και ας ειχα και δουλεια.

ο ανθρωπος που ηξερα μεσα στο παιχνιδι δεν ειχε καμια σχεση με αυτο που ειδα απο κοντα.

δεν σου κρυβω οτι εχουμε ακομα επαφες και δεν εχω σκοπο να τις χασω.

αυτο που ειδα με κερδισε.

πιστευω να το επιασες.

τες πα .δεν θελω να κλαιω αλλο στα ποδια σου.δεν ειναι και το στιλ μου.απλα θα σου βαλω και εγω την πινελια μου .

μου το ειχε βαλει ενας "φιλος" που νομιζα οτι ειχα ;)

[video=youtube;PuXT-ntDNfk]http://www.youtube.com/watch?v=PuXT-ntDNfk[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
οχι μιχαλη μας γραφεις αυτα που σου ειπαν
και θα σε διορθωσω την φραση ,αν εμπαινες και εγραφες αυτα που θελουν καποιοι ν`ακουσουν...γιατι οπου ημουν παρον ξερω πολυ καλα τι παιχτηκε και τι μας ειπες εσυ οτι παιχτηκε...γι`αυτο και καποτε εγραψα εκεινο με τα τρια πι...και προτιμουσα να φαω μονιμο μπαν παρα να σβηστουν τα λογια μου...εαν δεν το πιασες και παλι ,ας μεινει ετσι οπως τα γραψες εσυ γραψτα και χειροτερα ,εμενα δεν με χαλαει καθολου,πιο πολυ χαλιεμε οταν μιλας για τους φιλους μου παρα για τις νικες-ηττες μας ,το εγραψα και στην κουβεντα που εκανα με το πετρο ,ολοκληρο τομο που εγραψα ¨σαν ανθρωποι εχουμε μαθει να προσαρμοζομαστε συμφωνα με το παιχνιδι που παιζετε πισω απο την πλατη μας¨...καποιοι αλλοι μαλλον οχι !!!

Ουτε στο παιχνιδι εχουμε να χωρισουμε κατι μιχαλη ειμαι και εισαι στην αλλη ακρη του κοσμου,ξανασκεψου αυτο που μου ειπες και ανελυσε το ξανα στο μυαλο σου οπως συνεβη και οχι οπως προεκυψε μεσω επιλογων ΣΑΣ...μαλλον ο θανασης δεν σου χε πει πολλα ,τελος παντων,ειναι κριμα να θελεις να δωσεις κατι με χαρα και να σου ανταποδιδουν μισος,μην ξαφνιαζεσε λοιπον που ειδες ενα τοιχος και ενα ηφος μπροστα σου ...αυτο εχω να προσθεσω και απο κει και περα μιλησε το κ με τον θαναση οχι μαζι μου γιατι,μεχρι και πολη σας εχω σωσει και δεν το ξερεις....στα δυσκολα ετσι ,οχι οταν γινατε οι gammaetoi και φερατε το χαλασμο σε θαλασσες.....
Αυτα σχετικα με την σταση μου και θα σου πω τον γριφο με μια αλλαγη .....ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΜΗ...ΕΡΕΥΝΑ!!!

Υ.Γ. το ρεφραιν λεει
να γελας μαλακά να γελας καπου καπου τριγιουρ(τριγυρω ,χωριατικο τελειως)βιγκλας (βιγκλα=σκοπια,προσοχη κτλ)

να γελας μαλακά να γελας ,καπου καπου τριγυρω σου να προσεχεις!!!
 

DeletedUser

Guest
Γύρισα από τις διακοπές μου και είπα να διαβάσω λίγο τα κατορθώματα του φίλου μου του Μιχάλη..
Δυστυχώς διαπίστωσα πως το μοναδικό άμεμπτο άτομο του Grepolis είναι αποκλεισμένος από το φόρουμ..
Τόσο αυτός , όσο και το πρωτοπαλίκαρο του!
Τυχαίο;
Δεν νομίζω!
Ας πάμε λοιπόν παρακάτω!

Ποιος είναι αυτός ο αψηλός..
Ποιος είναι αυτός ο άνδρας;


skulos..Μεγάλος και τρανός κατακτητής όπως τον αποκαλούν μερικοί ή ένας απλός ταπεινός χτίστης;

Πάντα μου αρέσανε οι ρητορικού τύπου ερωτήσεις!
Μπράβο αγόρι μου .. έχεις πιάσει το νόημα.. κράτησε το μην σου φύγει!
9ch.png



Ας μιλήσει το grepo stats..

oDhWBPy.png
Το grepo stats.. μίλησε.. ΟΥΓΚ!


Όπως θα δείτε στην παρακάτω εικόνα,έπαιρνε δωρεάν πόλεις από συμμάχους για να ανέβει πόντους

nNPrrd2.png
47k9.png

Με κατάλαβες.. Πονηρούλη!

ή αν δεν του δίναν,πήγαινε σε φαντάσματα ή σε πόλεις χωρίς συμμαχία..

jie4.png

Έβαζα τα κλάματα και πάντα μου δίνανε..
δεν άκουσες καλά φαίνεται τα Grepo Stats..
κρίμα γιατί μιλήσανε τόσο καθαρά!



Τα σχόλια δικά σας!

Σε ευχαριστώ που μου δίνεις το δικαίωμα να σχολιάσω!

Βρε Ρούλη.. από το Μικρούλη..

Εσύ δεν ήσουνα που ζητούσες συγνώμη τις προάλλες που ξανά είχες την φαεινή ιδέα να σχολιάσεις τους ΕΛΕΥΣΙΣ;


Τέλος πάντων αφού τελικά το λένε τόσοι πολλοί ότι παίξατε καθαρά ΜΠΟΡΕΙ να έχετε δίκαιο..Τα ξαναδιάβασα όλα τα μηνύματα από την αρχή και πιστεύω ότι παίξατε καθαρά.Οπότε μπράβο και συγχαρητήρια για την νίκη και για την μαγκιά σας.Δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο.Το μόνο που μπορώ να πω,είναι συγνώμη


Βρε Ρούλη.. από το Πονηρούλη..

Εσύ δεν ήσουνα που παραδέχτηκες δημόσια ότι στον Gamma κόσμο έπαιζες ενάμιση χρόνο και κατάφερες να χτίσεις μόνο μια πόλη 8000 πόντων..


Τότε ήμουν νουμπάς..ΈΠαιζα 1,5 χρόνο και είχα καταφέρει να βγάλω μια πόλη με 8000 πόντους και ούτε καλά καλά κατάκτηση δεν ήξερα πως γίνετε..Τώρα παίζω Σίγμα με το ίδιο όνομα σήμερα βράδυ θα έχω 3 πόλεις..Είμαι στην *ΑΘΑΝΑΤΗ ΣΑΡΙΣΑ* και προφανώς είμαι Θ.46


Τι έγινε ξαφνικά.. έγινες ειδήμονας των Grepo stats..
Για ξεπέρνα τις δέκα πόλεις σε κάποιο κόσμο και μετά έλα να μιλήσουμε..

Τα χαιρετίσματα μου μην ξεχάσεις να δώσεις στον Αγαπητό Μιχάλη!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή