Βαριέμαι!!!!

DeletedUser

Guest
[kin]Οριστικά θα μπορούσα να πω! Αν και προσωπικά πιστεύω ότι ήταν "καμένο" από την αρχή που δημιουργήθηκε.[/kin]
 

DeletedUser

Guest
Μπα...Αν αυτο ηταν προσπαθεια σπαμμινγκ καλυτερα να μεινετε στο στοιχειο σας...Μην μπαινετε σε ξενα χωραφια...!!! :p:p:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Κατι μου θυμηζει αυτο το style της γραμματοσειρας και του χρωματος :D
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]
Τώρα που το λες το πρόσεξα, έχεις ένα δίκιο και μένα μου θυμίζει κάτι ετούτος.
Βαριόμουνα να το διαπιστώσω νωρίτερα.

[/PHo]
 

DeletedUser

Guest
Εγώ μαθαίνω ενα γρήγορο τρόπο για τον κύβο του Ρουμπικ και δεν βαριέμαι!
 

DeletedUser7570

Guest
Δεν βαριέστε που βαριεστέ;Δεν βαριέστε που το γράφετε;Δεν βαριέστε που λέτε οτί βαριέστε;Δεν βαριέστε που το σκεφτήκατε;Δεν βαριέστε να που τα γράφω;Εγώ πάντως βαρέθηκα.:h:p
 

DeletedUser

Guest
Δεν σας καταλαβαινω τι εννοειται....Βαρετο σπαμμινγκ..Αποχωρω....!!:p:p:p:d:d:d



[cho]Μόνιμος αποκλεισμός για χρήση 2ου λογαριασμού προς αποφυγή τιμωρίας.
CholericFade[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/V9NsiQ574DM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

DeletedUser7570

Guest
Σου δίνω τα συγχαριτήρια μου που ξεβαρέθηκες.
 

DeletedUser4259

Guest
[mel]Βαριέμαι όταν ξεβαριέσαι phoenix.Γιατί δε βαριέμαι όταν βαριέσαι.Οπότε άντε να βαρεθείς για να ξεβαρεθώώώώώώώώ΄ :( [/mel]
 

DeletedUser

Guest
[mel]Βαριέμαι όταν ξεβαριέσαι phoenix.Γιατί δε βαριέμαι όταν βαριέσαι.Οπότε άντε να βαρεθείς για να ξεβαρεθώώώώώώώώ΄ :( [/mel]

Αχα!Οπότε αν ο phoenix βαριέται έχουμε και συνέχεια στο τόπικ αλλά και εσένα να μην βαριέσαι!Phoenix,μήπως αρχίζεις να βαριέσαι; :p
 

DeletedUser3506

Guest
Άρχισα να βαριέμαι χωρίς να βαριέμαι με όλα αυτά τα βαριέμαι και τώρα βαρέθηκα....εεε....μπερδεύτηκα:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
[kin]Βαριέμαι τώρα να σε ξεμπερδέψω... αν νομίζεις ότι μπορώ όμως να βοηθήσω είμαι πάντα πρόθυμος...

Y.Γ. (αν σταματήσω να βαριέμαι, ίσως γράψω κάτι πιο χρήσιμο)[/kin]
 

DeletedUser8340

Guest
βαρεμάρα!!!!!!

εγω βαριέμαι...βαριέμαι που βαριέμαι...βαριέμαι που η βαρεμάρα μου παει παντου!!!!!!!!!!!!

:h:p

this is grepolis
 
Κορυφή