Αρένα του διαγωνισμού "Δωρεάν λαχνοί, μεγάλη κλήρωση, πολλά χρυσά."

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

SANTOURI

Οπλίτης
..ο νικος καλα ;;;;;..............παραιτηθηκεεεε.................το χταποδι λεεεεες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;....................................δε θελει συγκατοικοοοοοοοοοοοοοοοο................................................wκανε εσυ το νινιιι............... να......................κανω εγω το παπορι.................
.......................βγηκε το καινουργιο πρινς οφ περσια...........ετσι ειπε η κορινα τσοπεη.............??????.;;;;;;;;;;;;;;?????..............................
................τα μαθεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςς................παει ο δερβεναγας.........................γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...................να δουμε ποτε θα φυγει κι ο σωφρονας...................................χοχιχχιχχοιχχιιχιχχιχιχιχχιχιχιχιχιχι...............................
 

-fadomas-

Τοξότης
mttao_fische.gif
 

SANTOURI

Οπλίτης
τι κανει η στεφανιιιιιιιιι....................;;;;;;;;;;;;;;.............του μονακοοοοοοοοοοοοοοο;;;;;;;;;;;;;;;;....................ναι ναι..............................ψαχνει λεει ..............τον πριγκηπαααα...........................................χαχα.....................ααααααααααααααχαχαχαχα...................δεν εχω κλειδια να σου δωσω.............................δεν εχω ιντερνετ....................................δεν εχει...........δεν εχεις....................ουααααααααααααααα......ουαααααααααααααααααααα.......................
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή