Αρένα του διαγωνισμού " Όταν κοιτάς από ψηλά!".

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Εδώ είναι η αρένα του διαγωνισμού "Όταν κοιτάς από ψηλά!"
Μέχρι και 20' πριν αρχίσει ο διαγωνισμός, το παρόν νήμα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για συζητήσεις και εκφράσεις αποριών που αφορούν τον παρόντα διαγωνισμό.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
δν καταλαβα πως θα παρω μερος στον διαγωνισμο
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Μετά την δημοσίευση της άσκησης στην κεντρική ανακοίνωση του διαγωνισμού, στις 21:00 η ώρα της Κυριακής, θα έρθεις εδώ και θα γράψεις όλες σου τις απαντήσεις σε μία ανάρτηση, όσο γίνεται ταχύτερα. [/8ea]
 

DeletedUser

Guest
Θα μπωρουσατε να μας δωσετε ενα παραδειγμα;
 

DeletedUser

Guest
μία διευκρίνηση

οι φωτογραφίες θα είναι απο την επιλογή "δορυφόρος"
και όχι απο άλλη επιλογή π.χ "έδαφος" ή "χάρτης" .

σωστά?
 

DeletedUser

Guest
άνοιξε google maps
πάτα επιλογή "δορυφόρος"
και πήγαινε πάνω απο διάσημα μέρη
να δείς πώς φαίνονται.
πχ. πυραμίδες, σινικό τοίχος, Ντουμπάι κλπ.
 

DeletedUser14509

Guest
ε πως λαβμανεις μερος τη πρεπει να κανεις????
 

DeletedUser14515

Guest
πως παίρνεις μέρος???????ξέρει κανείς να μου πει
 

DeletedUser11938

Guest
μολις παει 21:00 την κυριακη σε αυτο το θεμα "Όταν κοιτάς από ψηλά!" θα αναρτηθουν μερικες φωτογραφιες διασημων τοποθεσιων απο δορυφορο, εσυ πρεπει να ερθεις εδω και να γραψεις ποια ειναι αυτα τα μερη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14515

Guest
οκ κατάλαβα
ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια εγω παιζω με αλλον λογαριασμο στο παιχνιδι και εχω συνδεθει με fb.Ομως το foroum δεν μου επιτρεπει να βαλω την επιλογη του fb σαν υπαρχων λογαριασμο στο παιχνιδι,τι κανω??????
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Θα παίξεις μ' αυτό το όνομα κι αν είσαι στους νικητές θα μου πεις σε ποιον λογαριασμό σου θες να πιστωθεί ο χρυσός.[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
gia

[8ea]Προειδοποίηση: Τα άσκοπα ποσταρίσματα και η γραφή με greeklish δεν επιτρέπονται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παμε!!!

[8ea]10 πόντοι ποινής για spam.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14528

Guest
2 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 3 ΤΥΜΒΟΣ ΤΟΥ ΚΑΣΤΑ ΑΜΦΙΠΟΛΗ 5ΠΥΡΑΜΙΔΕΝ ΤΟΥ ΧΕΟΠΑ ΚΑΙ ΓΚΙΖΑΣ8 ΒΑΤΙΚΑΝΟ 9ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΠΟΛΗΝ ΚΙΝΑ 10 ΑΚΡΟΠΟΛΗ 11 ΡΟΤΟΝΤΑ14 ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΤΟΥ ΠΕΡΟΥ 15 ΝΤΟΥΜΠΑΙ ΠΛΑΣΤΟ ΝΗΣΙ 16 ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ 17 ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΑΙΦΕΛ 18 ΚΟΛΟΣΕΟ
20 ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 21 ΠΑΛΑΤΙ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ 22ΠΑΝΘΕΟ 23 ΧΧΡΙΣΤΟΣ ΡΙΟ ΝΤΕΤΖΑΝΕΙΡΟ 24 STONE HEAD
 

DeletedUser

Guest
1- 2-Επίδαυρος 3- 4-Golden Gate Bridge, San Francisco 5-Πυραμίδες, Αίγυπτος , 6-,7-Νέα Υόρκη, 9-Πλατεια Αριστοτέλους, Θεσσαλονίκη, 10- Aκρόπολη, Ελλάδα, 12-Άγαλμα της Ελευθερίας-Λίμπερτυ Αιλαντ, 13- 14-Πυραμίδες Γιουκαταν, μεξικό 16-Σεινικό τείχος, Κίνα 17-Πύργος του Αίφελ, Παρίσι, 18-κολοσαίο-Ρώμη, 19-Γκραν Κάνυον 20- Λευκός Πύργος, θεσσαλονίκη. 24-Stonehenge,Αγγλία Αυτά βρήκα
 

DeletedUser14528

Guest
2 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 3 ΤΥΜΒΟΣ ΤΟΥ ΚΑΣΤΑ ΑΜΦΙΠΟΛΗ 5ΠΥΡΑΜΙΔΕΝ ΤΟΥ ΧΕΟΠΑ ΚΑΙ ΓΚΙΖΑΣ8 ΒΑΤΙΚΑΝΟ 9ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΠΟΛΗΝ ΚΙΝΑ 10 ΑΚΡΟΠΟΛΗ 11 ΡΟΤΟΝΤΑ14 ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΤΟΥ ΠΕΡΟΥ 15 ΝΤΟΥΜΠΑΙ ΠΛΑΣΤΟ ΝΗΣΙ 16 ΣΙΝΙΚΟ ΤΕΙΧΟΣ 17 ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΑΙΦΕΛ 18 ΚΟΛΟΣΕΟ
20 ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 21 ΠΑΛΑΤΙ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ 22ΠΑΝΘΕΟ 23 ΧΧΡΙΣΤΟΣ ΡΙΟ ΝΤΕΤΖΑΝΕΙΡΟ 24 STONE HEAD
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή