Απ'την Οντένσε ρε άχρηστοι βάζελοι!

  • Δημιουργός θέματος tiganaki
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Έλεος από μια κολομάδα δεν μπορείτε να περάσετε
 

DeletedUser3506

Guest
Δυστηχός εμείς παίζουμε δίκαια και δεν κλέβουμε τον κόσμο ούτε χαλάμε τον αθλητισμό!
 

DeletedUser1540

Guest
Μεχρι φετος ημουν Παναθηναϊκος. Μετα το σκανδαλο με τα στημενα παιχνιδια αποφασισα πως δεν προκειται να ξαναδω ποτε ποδοσφαιρο. Παρολαυτα χθες ειδα τις φασεις του αγονα και φανηκε πως οι μεταγραφες που καναμε και φετος ητανε ανουσιες. Το προβλημα το εχουμε στην αμυνα και το μονο που κανανε φετος το καλοκαιρι ειναι να παρουν μερικους ακομα κεντρικους-επιθετικους που σε συνδιασμο με τους ατομιστες που ειχαμε δεν μπορουν να κανουν τιποτα απολυτως. Αν δεν φτιαξουν μια αμυνα σωστη με 4 ατομα στην αμυνα και αλλους 2 στο κεντρο που θα τρεχουν και για αμυνα και για επιθεση δεν προκειται να κερδιει ουτε τον ΠΑΣ Γιαννενα. Ο μονος που εσωζε τον Παναθηναικο ηταν ο Σισσε γιατι απλα ετρεχε σαν τρελος προσπαθωντας να εκμεταλευτει καθε ευκαιρια γιατι ηξερε πως δυσκολα θα βρει αλλη. Το ποδοσφαιρο εχει καταντησει επιχειρηση και μαλιστα κακοστημενη μεσα στις απατες. Ποσο μαλλον αφου παρακαλνε τους οπαδους του Παναθηναϊκου να παρακολουθησουν μια παρωδια οπως την χθεσινη. Χαιρομαι που δεν ειδα τον αγωνα και αξιοποιησα τον χρονο μου παρακολουθωντας μια Reggae συναυλια.
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω στο οτι ο παναθηναικος δν εχει κανει σοβαρες μεταγραφες και ο καθε παιχτης δν δινει ουτε το 10% των δυνατοτητων του..σε αντιθεση με τους δανους που τρεχουν ασταματητα...αλλα αν δν υπαρχει διοικηση και χρημα ομαδα δν μπορει να παιξει..ετσι ειναι..μονο που πηραμε τον τοτσε για αντικαταστατη του σισε καταλαβαινει κανεις τα χαλια..

παρολα αυτα τα γαυρακια τι μιλανε???ξεχνανε περυσι τετοια εποχη τον αποκλεισμο τους απο την ευρωπη(και οχι μονο απο το τσαμπιονς λιγκ) απο τους ευραιους??αλλα να μου πεις τι να συγρινεις τον γαυρο που εχει παει μεχρι τα προημητελικα με τα χιλια ζορια με τον παναθηναικο που εχει παει τελικο και 2 φορες ημιτελικο??αλλα πλεον ο ολυμπιακος ειναι ο γνωστος καρπαζοεισπρακτορας της ευρωπης.."la ***** de europa"οπως ειπαν και οι ιταλοι μετα την 7αρα απο την juve..οποιος καταλαβε καταλαβε..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παρολα αυτα τα γαυρακια τι μιλανε???ξεχνανε περυσι τετοια εποχη τον αποκλεισμο τους απο την ευρωπη(και οχι μονο απο το τσαμπιονς λιγκ) απο τους ευραιους??αλλα να μου πεις τι να συγρινεις τον γαυρο που εχει παει μεχρι τα προημητελικα με τα χιλια ζορια με τον παναθηναικο που εχει παει τελικο και 2 φορες ημιτελικο??αλλα πλεον ο ολυμπιακος ειναι ο γνωστος καρπαζοεισπρακτορας της ευρωπης.."la ***** de europa"οπως ειπαν και οι ιταλοι μετα την 7αρα απο την juve..οποιος καταλαβε καταλαβε..

Που λες με τους Ευραίους αν ήταν λίγο πιο σωστή η διαιτησία θα ήχαμε περάσει
Και γιατί μου μιλάς για τα παλιά;
2011:νέα ομάδα, νέοι παίχτες, νέος πρόεδρος
 

DeletedUser3506

Guest
Αν εμείς μιλάμε για παλιά τότε ξέχνα τα "πρωταθλήματα" που πήρες και κοίταζε αυτή τη χρονιά;)
 

DeletedUser

Guest
Που λες με τους Ευραίους αν ήταν λίγο πιο σωστή η διαιτησία θα ήχαμε περάσει
Και γιατί μου μιλάς για τα παλιά;
2011:νέα ομάδα, νέοι παίχτες, νέος πρόεδρος

εμ ναι αυτο θα μου πεις στην ευρωπη δν υπαρχει ο καλοπουλος και ο τρυφωνας για να σφυριζουν..κατι πηγαν να κανουν μπεος και μαρινακης αλλα δν τους αφησαν..γιαυτο και εισαι ανυπαρκτος ευρωπη..και το 2010 οταν το πηρα ολοι οι γαυροι μου λεγαν ποσα εχω εγω και ποσα εχουν αυτοι..ετσι ειναι ολοι μιλανε και για τα παλια και για το παρον..μπορει η μπαρτσελονα(αν και τα τελευταια 5 χρονια τα εχει παρει ολα σε ευρωπη)να αμφισβητησει την ιστορια της ρεαλ στην ευρωπη??αλλα ετσι εισται συμφεροντολογοι οποτε ειναι για τα πρωταθληματα λογαριαζετε τα τελευταια 50 χρονια και οταν ειναι για ευρωπη μιλατε μονο για παρον..εχω βαρεθει να ακουω καινουριες ομαδες και λοιπα..οποτε για ευρωπη μην μου μιλας γιατι ειναι απλο.."ΕΛΛΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ"
 

DeletedUser

Guest
ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ

ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΥΠΟΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΧΙ.ΓΙΑΤΙ;ΤΟΥΣ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΥΣ.:p .ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΠΡΟΧΘΕΣ.ΑΝ Ο ΝΙΝΗΣ ΜΕ ΤΟ ΔΟΚΑΡΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΜΕΝΗ ΥΠΟΘΕΣΗ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΗΛΑ ΚΟΛΟΦΑΡΔΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΚΕΙΝΟΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΛΟΓΟ (ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΕΤΗΜΑΣΜΕΝΟΙ) ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 75,ΜΕΤΑ ΠΑΙΣΑΜΕ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αν υποβιβαστεί ο θρύλος δεν θα έχει ενδιαφέρον το πρωτάθλημα
 

DeletedUser

Guest
Ποιά Οντένσε ρε;Δεν βλέπεις τι έγινε στο Ισραήλ;
Ο ΠΑΟΚ από τύχη κέρδισε,ο ΠΑΟ ρεζιλεύτηκε για δεύτερη φορά,μόνο η ΑΕΚ κάνει κάτι...
 

DeletedUser1096

Guest
σε ενα πρωταθλημα που βασιλευει ο αληθωρος ειμαι ευτυχισμενος που ανηκω σε αυτη την κατηγορια:helm:h:p;);)
 

DeletedUser

Guest
tiganaki αν θες να μιλαμε για καινουρια
σου αρεσε το 1-3 με τον παοκ?
αντε βρε ερχετε και η σειρα σας
 

DeletedUser

Guest
Ολυμπιακος...να μου λειπει!τοσα στημενα παιχνιδια ήταν,τι αλλο θελετε?????????????????????????????
 

DeletedUser8870

Guest
ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΧΕΤΕ ΝΑ ΤΡΙΥΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ.Ο ΔΗΘΕΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ...ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΚΟΥΡΕΛΗ ΕΙΝΑΙ 7 ΘΕΣΗ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...:h:d
 
Κορυφή