[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Αναφορές

BASKETBOY

Άρμα
Από το λίγο που έψαξα στο φόρουμ είδα πως στις 30/8 που έγινε η αναβάθμιση, ανακοινώθηκαν αλλαγές στις αναφορές (το αναφέρω γιατί ήμουν σε διακοπές εκείνο το διάστημα). Όταν μπήκα στο παιχνίδι έκανα τις διαπιστώσεις μου και από τις ρυθμίσεις τσέκαρα ώστε να μου έρχεται αναφορά για την άφιξη των υποστηρίξεών μου και την αναχώρησή τους, όταν τα αποσύρω εγώ. Το θέμα μου είναι πως δεν έρχεται καμία αναφορά όταν ο παίκτης στον οποίο είναι υποστήριξη, μου τα στείλει πίσω. Υπάρχει περίπτωση να μπορώ να το ρυθμίσω αυτό από κάπου αλλού? Υπάρχει περίπτωση να επανέλθουν σε κάποια επόμενη αναβάθμιση αυτές οι αναφορές? Και με άλλους συμμάχους που μίλησα, "χάνουμε την μπάλα" τώρα.
 

DeletedUser

Guest
μαζι με το παραπάνω προκυπτει και το εξης.Στις εντολες πλέον το φίλτρο μεταξύ των επιθέσεων και των υποστηρίξεων δε λειτουργει σωστα.τη μια εξαφανίζονται οι υποστηρίξεις και μετα μόλις επιλέξεις ενα εκ των 2 φίλτρων εμφανίζονται πάλι.Επίσης αν εχεις τις πόλεις σου σε ομάδες δεν εμφανίζονται μεσω των εντολών όλες οι κινήσεις των στρατευμάτων σου.
 

BASKETBOY

Άρμα
Mπορεί κάποιος από τους Διαχειριστές να μου απαντήσει? Σήμερα από άλλους συμμάχους ήρθαν αναφορές από επιστροφές των αμυνών μου και από άλλους όχι. Θα έρχονται ή όχι? Πρέπει να έρχονται από την στιγμή που τσέκαρα να μου έρχονται? Αν ναι γιατί δεν έρχονται πάντα? Αν όχι γιατί έρχονται κάποιες? Όταν υπάρχει "κίνηση" στον κόσμο και οι άμυνες πηγαινοέρχονται, το μια να έρχεται αναφορά και πέντε όχι, δεν βοηθάει. Μήπως πρέπει να υποβάλω θέμα στο Κέντρο Υποστήριξης? Και μιλάω πάντα για την περίπτωση που ο σύμμαχος διώξει τις άμυνές μου από την πόλη του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Όταν κάτι χαρακτηρίζεται σαν δυσλειτουργία, σημαίνει ότι δεν είναι κανόνας κι ότι δεν ξέρουμε γιατί συμβαίνει. Το φαινόμενο αυτό χαρακτηρίστηκε ως δυσλειτουργία και το περισσότερο που μπορούμε να κάνουμε σαν ΟΔ είναι να το αναφέρουμε στους τεχνικούς, πράγμα που ήδη κάναμε από την πρώτη στιγμή της εμφάνισής του.
Ελπίζουμε να διορθωθεί το συντομότερο δυνατόν.[/8EA]
 

BASKETBOY

Άρμα
Δεν γνώριζα πως χαρακτηρίστηκε ως δυσλειτουργία και για αυτό ρωτούσα τι γίνεται και αν μπορούσα να κάνω κάτι μέσα από τις ρυθμίσεις μου (το αναφέρω στο πρώτο ποστ που έκανα επί τύ θέματος). Άρα περιμένουμε. Ευχαριστώ για την απάντηση
 
Κορυφή