Αναβάθμιση 2.79

DeletedUser

Guest
ποια θα ειναι η πρωτη εκδηλωση του 2015,οεο?
 

DeletedUser

Guest
αλλαξε και η μειωση χρονου σε κτηρια και στρατευματα με χρυσο και εγινε με χρυσο μονο ολοκληρωση;
 

TheRipper17n

Μινώταυρος
κοσμος ωμεγα:παρακληση να επαναφερεται το παλιο συστημα χρυσου(μειωση χρονου κατα το ημισυ) ! δεν γινεται να ειναι ολοι δυσαρεστημενοι και ακομα να θεωρειται λειτουργικο το συστημα στιγμιαιας αγορας ! και ποσο μαλλων οταν σε αλλες χωρες δεν εχει γινει αυτη η αλλαγη !
υπαρχουν απο ολους παραπονα και θα πρεπει να γινει κατι γιαυτο! δοκιμαστηκε το νεο συστημα και η ανατροφοδοτηση ηταν αρνητικη και εφοσων μεταφερθηκε και στο επισημο forum του παιχνιδιου αυτο το θεμα πρεπει να γινει καποια αλλαγη! παρακαλω καποιος admin/gm/developer να παρει καποια θεση και επαναλαμβανω να βρεθη η λυση!

Ευχαριστω
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Και τα παράπονα των παικτών έχουν μεταφερθεί αλλά και τα ίδια στελέχη της εταιρείας έχουν πρόσβαση στο φόρουμ και μπορούν να κάνουν επαλήθευση των αναφορών μας. Αφού έκριναν και συνεχίζουν να κρίνουν ότι αυτό είναι το σωστό, κάνετέ τους εσείς οι παίκτες σαν σύνολο ν' αλλάξουν γνώμη. [/8ea]
 

djvasar

Ξιφομάχος
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΤΗ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΕΙΣ ΠΧ ΣΕ ΕΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ .ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΣΥ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ-ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΤΗΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

djvasar

Ξιφομάχος
ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΧΩΡΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ή ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΛΕΗΛΑΤΗΣΕΙ
 
Τελευταία επεξεργασία:

BASKETBOY

Άρμα
Να επισημάνω κι εγώ με τη σειρά μου πως και το πρόβλημα με τον προσομειωτή αντιμετωπίζω και το θέμα με την απαίτηση/λεηλασία των αγροτικών χωριών όπου δεν υπάρχει η ένδειξη ποιο έκανες, απλά εξαφανίζεται το εικονίδιο των υλών.
 

DeletedUser14558

Guest
παιδιά αυτό με την πληρωμή θα πρέπει να αλλάξει!δεν γίνεται να δίνουμε όλλο το χρυσό για να γίνουν πχ τα κτίρια αμέσως!πρέπει να γίνει όπως ήταν πρίν είναι η γνώμη μου να μειώνεται κατά το ήμισυ με 25 χρύσο!πολλά παιδιά είναι πού έχουν ξενερώσει με αυτό!
 
Κορυφή