Αλαγη εμφάνισης στην επισκόπηση πόλεις

  • Δημιουργός θέματος DimitrisVran1
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Πιστεύω πως η τωρινή επισκόπηση πόλης είναι λίγο βαρετή για τον χρήστη.Γι'αυτό θα ήταν ωραίο εάν άλλαζε η εμφάνιση σε κάτι τέτοιο
Όπως παρατηρούμαι είναι λίγο ποιο τρισδιάστατο από το τωρινό
Τώρα:
6gdfh2.jpg


Μετά:
9zm3ki.jpg

(Δεν ξέρω εάν είδη έχει προταθεί .Εάν ναι ζητάω συγνώμη δεν το πρόσεξα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Το μονο που με χαλαει στην φωτο σου ειναι οτι πρεπει να χτισω ενα λιμανι ακομα και ενα τειχος
αλλιως θα με φανε :p
κατα τα αλλα δεν θα με χαλαγε μια αλλαγη!
 

DeletedUser12737

Guest
ωραια προταση αλλα αμα θελει καρτα γραφικων 3D τοτε εγω δεν θα μπορω να παιζω (μπορει και καποια αλλα ατομα )γιατι η καρτα γραφικων ειναι γραφειου..

θα ηταν ωραια προταση στην Inno
 

DeletedUser

Guest
ωραια προταση αλλα αμα θελει καρτα γραφικων 3D τοτε εγω δεν θα μπορω να παιζω (μπορει και καποια αλλα ατομα )γιατι η καρτα γραφικων ειναι γραφειου..

θα ηταν ωραια προταση στην Inno
Καταρχάς αυτό είναι μόνο μια 3d εικόνα πιστεύω πως δεν θα υπαρχή κάποιο ιδιέταιρο πρόβλημα
 

DeletedUser11130

Guest
Καταγγέλλω την δεύτερη εικόνα ότι παίζει με πρόγραμμα έχει φάρο και φτιάχνει Πύργο και Θέατρο ....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Μήπως σας θυμίζει κάτι; :confused: Λέω εγώ τώρα... :h:confused:

[video=youtube;2dP7NURavNQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2dP7NURavNQ#t=25[/video]

24 - 25 sec

[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
[kni]
Μήπως σας θυμίζει κάτι; :confused: Λέω εγώ τώρα... :h:confused:

[video=youtube;2dP7NURavNQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=2dP7NURavNQ#t=25[/video]

[/kni]


Βασικά δεν πέφτεις και πολύ έξω εγώ την 2η φοτογραφία την βρήκα στο google photos και από όσο φαίνεται είναι παρόμοια λίγο πολύ με το trailer απλός είναι σε καλύτερη ποιότητα

Όσο για αυτό...


Καταγγέλλω την δεύτερη εικόνα ότι παίζει με πρόγραμμα έχει φάρο και φτιάχνει Πύργο και Θέατρο ....
Δεν ξέρω εάν έχεις καταλάβει αλλά πρόκειται για preview
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Η φωτογραφία είναι από δω. Με άλλα λόγια φωτογραφία που έχει η ίδια εταιρεία ανεβάσει, μαζί με άλλα παιχνίδια. Τέλος πάντων, σίγουρα μια τέτοια εμφάνιση έχει καλύτερα γραφικά και λογικα θα ναι και πιο βαριά για αρκετές συσκευές.

Τώρα το σχόλιο περι καταγγελίας και παράνομου προγράμματος, δε χρειάζεται περαιτέρω σχόλια.

[/kni]
 

DeletedUser11130

Guest
καλά δεν έχετε καθόλου την αίσθηση του χιούμορ .......
Κάνει μπαμ ότι κάνω πλάκα για την καταγγελία !!!!!
 

DeletedUser

Guest
καλά δεν έχετε καθόλου την αίσθηση του χιούμορ .......
Κάνει μπαμ ότι κάνω πλάκα για την καταγγελία !!!!!
Φυσικά και κατάλαβα πως κάνεις πλάκα,εάν σοβαρολογούσες τότε θα έπρεπε να σε κοιτάξει κάνας ψυχίατρος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή