[ΕΡΩΤΗΣΗ] ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ?????ΧΑΛΑΣΕ ΠΛΕΟΝ......

  • Δημιουργός θέματος DIAOLOI
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΤΟ ΗΘΙΚΟ?ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ.ΟΥΤΕ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟ.ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 100 ΠΟΛΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 10.ΑΛΛΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΤΟΥ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΠΟΛΗ.Ο ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ 30% ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΑΜΥΝΕΣ ΕΤΣΙ.ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΧΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ.ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΕΜ ΕΧΕΙ ΠΥΡΓΟ 10% ΕΜ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟΙΧΟΣ ΜΕ ΠΡΙΜΙΟΥΜ.ΕΜ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΞΤΡΑ 30%?ΤΑ ΔΥΟ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΧΙ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ.
 

DeletedUser

Guest
?EΠΙΣΙΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΟΥ ΘΕΣΑΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ?ΑΡΚΕΤΟΙ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΑ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΣΑΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ.ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΩ-ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.
 

DeletedUser11549

Guest
?EΠΙΣΙΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΟΥ ΘΕΣΑΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ?ΑΡΚΕΤΟΙ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΑ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΣΑΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ.ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΩ-ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.
Ακριβώς!!!
 

DeletedUser9549

Guest
Δεν είναι μόνο θέμα αδικίας , είναι και θέμα οργάνωσης...

Δηλαδή αν πάρω κατασκοπία πρέπει να κάθομαι να υπολογίζω και 30% παραπάνω μονάδες αμυνόμενου να δω αν με φτάνουν οι επιθέσεις?

Και όταν δω τι θα χάσω μήπως γίνω χτίστης να ηρεμήσω?

Δείτε το λίγο σας παρακαλώ, υποτίθεται θέλετε να γίνει το παιχνίδι πιο επιθετικό.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
?EΠΙΣΙΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΟΥ ΘΕΣΑΜΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ?ΑΡΚΕΤΟΙ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΑ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΙΣΑΤΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ.ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΩ-ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

[pho]Δεν τίθεται θέμα να συζητηθεί μαζί μας. Ό,τι και να πούμε και εμείς, μια γνώμη θα είναι όπως και η δική σας τίποτα παραπάνω. Δεν μπορούμε να πάρουμε θέση και να δώσουμε λύση σε αυτό.
Γράψτε τις απόψεις σας και προτάσεις που πιστεύετε ότι χρειάζεται να γίνουν και εμείς με τη σειρά μας θα συγκεντρώσουμε τις προτάσεις σας και τις παρατηρήσεις σας, θα τις μεταφράσουμε και θα τις στείλουμε στα κεντρικά της εταιρείας να τις αξιολογήσουν.
Από εκεί και πέρα, αν θα κάνουν αλλαγές είναι καθαρά απόφαση των δημιουργών του παιχνιδιού.
[/pho]
 

DeletedUser

Guest
Στον αντίποδα βέβαια υπάρχει και η "βελτιωμένη επίθεση". Θεωρώ ότι αν οι αναλογίες προσφοράς τόσο της ενισχυμένης άμυνας όσο και της ενισχυμένης επίθεσης ρυθμιστούν δεν θα δημιουργηθεί πρόβλημα. 9 προς 1 ή 8 προς 2 (αν και το δεύτερο μου φαίνεται υπερβολικό) πιστεύω θα ήταν εντάξει. Έτσι για να κάνω λίγο τον συνήγορο του διαβόλου :p
 

DeletedUser2573

Guest
αυτος ειναι και ο λογος που τα γραφουμε αδερφε.
να μας ακουτε και να τα περνατε στους ποιο πανω.
 

DeletedUser

Guest
ναι..αλλα δεν παυει να ισχυει το γεγονος οτι η βελτιωμενη επιθεση ισχυει αυστηρα για μια πολη...
ποσο επιθετικο στρατο θα εχει..??απο 1600-1800 στην καλυτερη...σε καποιες περιπτωσεις λιγο παραπανω...
αυτα ειναι...
ενω η βελτιωμενη αμυνα θα ισχυει για οσο αμυντικο στρατο μπει στην πολη......μαλλον αδικη διαφορα θα ελεγα...και το 30% ειναι παρα πολυ...
αν η βελτιωμενη αμυνα ισχυσει μονο για το στρατο μιας πολης αυστηρα ...τοτε θα μιλησουμε για μια καποια σχετικη ισονομια...
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα, πάλι έχουν περάσει 2 μέρες χωρίς να δω ούτε μία αποστολή.
 

DeletedUser11549

Guest
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις αποστολές...
 

DeletedUser10292

Guest
ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΣΕ ΑΛΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ.ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ.ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ?
 
Κορυφή