[ΕΡΩΤΗΣΗ] ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΝΗΣΙΩΝ - ΜΥΘΙΚΑ...

-PNS-

Άρμα
Στις αποστολές νησιών, ως γνωστό, στην επιλογή μονάδων δεν σου δίνει την δυνατότητα να επιλέξεις τις μυθικές μονάδες που έχεις στην πόλη σου. Αν όμως η πόλη έχει μόνο μυθικές μονάδες, και δεν έχεις άλλη πόλη στο νησί που έβγαλε την αποστολή τι κάνεις; Προφανώς δεν μπορείς να κάνεις την αποστολή και πρέπει να περιμένεις 24 ώρες για να εξαφανιστεί αυτή και να έρθει άλλη στην θέση της. Ωραία πράγματα...

Μήπως επιτέλους θα πρέπει σε κάποια επόμενη αναβάθμιση οι τεχνικοί να δουν το θέμα και επιτέλους να δοθεί η δυνατότητα να μπορούμε να στείλουμε και τις μυθικές μονάδες της πόλεις μας στις αποστολές νησιών. Λέω μήπως...

Βεβαίως, υπάρχει η λύση, αν έχει ελεύθερο πληθυσμό βέβαια η πόλη, να μπει κάποιος στη διαδικασία να φτιάξει νέες μονάδες και μετά την ολοκλήρωση της αποστολής απλά να τις κάψει κάπου. Σενάριο βεβαίως που το θεωρώ τραγικό, ειδικά από τη στιγμή που η αμοιβή της αποστολής δεν θα είναι και κάτι τρομερό...

Οπότε, αφού εξαρχής η ερώτησή ήταν ρητορική, αυτό που ζητώ, και νομίζω ζητούν αρκετοί παίκτες, είναι να το δουν οι υπεύθυνοι και να το προωθήσουν στους τεχνικούς το ζήτημα. Είναι απαραίτητο να έχουμε στην επιλογή μονάδων στις αποστολές και μυθικές μονάδες. Δεν θέλει πολύ μυαλό...
 

DeletedUser

Guest
Ναι, το έχω παρατηρίσει και εγώ.
Πρότεινε το ως ιδέα.
 

DeletedUser9717

Guest
εαν εχεις ναυτικη πολη?εδω ειναι το ρισκο.περιμενεις νεα αποστολη η εχεις τουλαχιστον 2 πολεις σε καθε νησι.δεν πειραζει αδερφια εαν δεν κανουμε και μια αποστολη.μεγαλυτερη σημασια εχουν αλλα τα οποια εχουμε εκτενως δημοσιευσει κι αναφερει σε εταιρεια και διαχειρηση φυσικα.ευχαριστω.
 

DeletedUser4519

Guest
Eτσι κ αλλιως οταν προχωραει ο κοσμος και εισαι σε 50 διαφορετικα νησια δεν ασχολεισαι καν με τις αποστολες
Ας χαθει καμμια , αν κ θα πρεπε να υπαρχουν και οι μυθικες


Ιδεες δινουμε στην κατηγορια Ιδέές

Και Kvnm τρελη υπογραφη :p

" Αν θες να πεις στους ανθρώπους την αλήθεια, κάν’ τους να γελάσουν, αλλιώς θα σε σκοτώσουν. "
 
Κορυφή