ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Jailbreak

Άρμα
Α) πως επιλεγεις ανάμεσα σε 100 ξανθιες την πιο χαζή;- Στην τύχη!...



 

DeletedUser8883

Guest
Α) Γιατι φοβαται ο κοκκορας να περασει απεναντι σε ενα δρομο; -Γιατι ειναι ,,,,,,,.
 

DeletedUser

Guest
Είναι τρεις ξανθιές σε ένα νησί.
Απέναντι βλέπουν ξηρά, και ένα εμπορικό κέντρο και όλες θέλουν να πάνε εκεί.
Ξαφνικά βρίσκουν ένα λυχνάρι με τζίνι.
Το τζίνι δίνει σε κάθε μια τους από μία ευχή.
Η πρώτη ξανθιά εύχεται να γίνει η πιο γρήγορη κολυμβήτρια του κόσμου. Μετά πέφτει στο νερό, και κολυμπάει προς το εμπορικό κέντρο, αλλά την τρώνε οι καρχαρίες.
Η δεύτερη ξανθιά εύχεται να γίνει η καλύτερη κολυμβήτρια του κόσμου. Αμέσως πέφτει στο νερό αλλά την τρώνε και αυτήν κάτι κροκόδειλοι.
Η τρίτη εύχεται να γίνει καστανή. Τότε περνά την γέφυρα και πηγαίνει απέναντι.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Τι κάνει μία ξανθιά πάνω σε έναν γυάλινο τοίχο;
- Σκαρφαλώνει για να δει τι υπάρχει από πίσω!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ.
Καθόταν ένας ηλικιωμένος βλάχος στην πλατειά ομονοίας να πιει καφέ και έξυνε το κεφάλι του.
-Περνώντας από δίπλα του δυο κύριοι.
-Μα τι κάνετε κύριε του λένε.
-Ξύνω το κεφάλι μου λέει ο βλάχος.
-Δεν ξέρετε ότι φοράτε καπέλο του λένε.
-Εσάς όταν σας τρώει ο κώλος σας κατεβάζετε το παντελόνι;
 

DeletedUser

Guest
Καθότανε το λιοντάρι στο δάσος και χάζευε. Ξαφνικά περνάει το μυρμίγκι τρέχοντας! "Για που το βάλες έτσι βιαστικός;" ρωτά το λιοντάρι. "Δεν τα έμαθες; Τράκαρε ο ελέφαντας με τον ιπποπόταμο!". "Ε, και εσύ τι τρέχεις;". "Πάω να δώσω αίμα!"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
‎Τι σημαίνει Δ.Ε.Η.: Δεν έχουμε ηλεκτρισμό!!!
Τι σημαίνει Ο.Τ.Ε.: Ούτε τηλέφωνο έχουμε!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Γιατί εφευρέθηκαν οι λευκές σοκολάτες;

Για να λερώνονται και τα μαύρα παιδάκια.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Μια ξανθιά ρωτάει τον άντρα της:
- Αγάπη μου,που είναι τα παιδια;
- Στα αγγλικά, αγάπη μου.
- My dear, where are the kids?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Πως βυθίζεις ένα υποβρύχιο με ξανθιές;- Χτυπάς την πορτα και σου ανοίγουν......
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ένα βράδυ ο πατέρας του τοτού κάθεται στην πολυθρόνα του.Ξαφνικά λέει στον Τοτό:
- Τοτέ, φέρε μου τις παντόφλες μου από το δωμάτιο της αδερφής σου.
Πάει, λοιπόν ο Τοτός στο δωμάτιο της Τοτίνας, ανοίγει την πόρτα και τη βλέπει να κάθεται στο κρεβάτι και να μιλάει με μια φίλη της:
Τοτός: - Τοτίνα, ο μπαμπάς μου είπε να σας γ........... και τις δύο!!
Τοτίνα: - Τί βλακείες είναι αυτές που λες, ρε Τοτέ.
Τοτός: - Τί δε με πιστεύεις; Μπαμπάάά; Μόνο τη μία;
Μπαμπάς: - Και τις δυο, ρε βλάκα!



[cho]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη Συμπεριφορά
Προσοχή στις εκφράσεις που χρησιμοποιείτε στο Κεντρικό Φόρουμ.

CholericFade[/cho]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή