ΑΕΤΟΙ=ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DIAOLOI
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΕΤΟΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.

http://prntscr.com/1x4ftb

για κλαματα.....μια ματια να ριξει καποιος σε παλαιοτερα σας ποστ.....θα καταλαβει....
 

DeletedUser2573

Guest
αν και δεν ειχα σκοπο να ξανα γραψω εδω μεσα ετσι για να σε κανω λιγο ρομπα νουμπα και αμπαλε.
τα ριξατε απο τον φοβο σας !!!!!


Falikos 04/10/2013 22:41
προτεινω να γκρεμισουμε μονοι μας τα θαυματα
ωστε να απεγκλωβισουμε καποια ατομα που πατανε σε θαυμα
και συνεχιζουν να παιζουν σχεδον αναγκαστικα αλλα θα προτιμουσαν
να σταματησουν

περιμενω τις γνωμες και τις αντιρρησεις σας


glam 04/10/2013 23:23
ναι βασικα πρεπει να τα ριξουμε
1ον γιανα μην τα παρει ο αντιπαλοσ μιασ κ ειναι δυσκολο να κρατηθουν.
ο 2ος λογοσ ε ειναι για να ξενερωσουν κ οι αντιπαλοι κ να πατησουν διαγραφη

οποτε ασ τα ριξουμε


markege 04/10/2013 23:45
ΝΑΙ ΑΣ ΤΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.....ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ


ειστε τοσο νουμπαδες που δεν ξερετε να κλεισετε τον κοσμο.οταν πατας διαγραφη κεφτεδακο δεν ξανα μπαινεις.αφηνεις το συστημα να σε πεταξει για να πεσουν τα ατομα.τοσο χαζοι ειστε.
το θαυμα το φιαξαμε ,ετσι για να το βλεπετε και να σκατε.δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα ουτε το 10% δεν το παρατησε απο σας.
εχουμε δρομο ακομα γατακι.στο τελος θα κανουμε λογαριασμο.

Υ.Γ εσυ κεφτεδακο ΤΕΜD κατσε και παρακαλα να γινεις σπαρτιατης.ετσι και αλλιος τα αφεντικα σου σε παρατησαν.οσο για την πρωτια εχω παψει να ασχολουμε εδω και μηνες.
1 χρονο ειμαι πρωτος.ακομα και αυτο το βαρεθηκα.

8nnr.png

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
thnks που για ακομη μια φορα μας δειχνεις ποσο κολοτουμπας εισαι.

τι δρομο εχει το παιχνιδι ρε νουμπα?τωρα θα ξεκινισεται να παιζεται μετα απο 3 και βαλε χρονια.σε 3-4 μηνες ο κοσμο θα τελειωσει.πως να κλεισουμε τον κοσμο στον οποιο τα πηραμε ολα????σηκωσαμε και τα 7 και τα γκρεμισαμε για να τα σηκωσετε και εσεις.για να καταβεις ρε μιξα ποσο κολοτουμπες ειστε.σαν συμμαχια εχετε ανρτησει 50 ποστ κοντρα σε αυτο που κανατε.

μιξα βαρεθηκες να ερχεσαι δευτερος.εαν δεν το καταλαβες ακομη τα πηραμε ολα και φυγαμε.και εσυ εδω με την μιζερια σου.αντε γεια γατακι.
 

DeletedUser

Guest
και για να δει το γκρεπολις ποσο *******Αφαιρέθηκε απρεπής λέξη**** εισαι.τις αναρτησεις απο επανω τις εκανες απο το φορουμ μας.(δηλαδη εχετε διπλο στην συμμαχια μας)

αλλα ρε μιξα εισαι πιο γκαου απο οτι περιμενα.αυτο γιατι δεν το εγραψες και εδω?να πεις....δειτε ενα παιδι απο την συμμαχια σας διαφωνει....ποσο μα ποσο στοκος μπορει να ειναι καποιος ανθρωπος για να κατσει να γραψει ο ρουφιανος τους στο φορουμ μας αυτο το πραγμα.

fanpro 08/10/2013 10:44

.....mas nikise o xronos.avtos o logariasmos anike se allon pou opws katalavainw den itan energos.aplos ktistis.i avtodialisi tis simmaxias einai to ligotero mia apotixia.to paixnidi telionei me tous dikous tou kanones.twra tha exoun to dikeoma oi antipaloi mas na mas apokaloun apla -ktistes-.den antekse i simmaxia mexri to pragmatiko telos.to kleisimo tou kosmou exontas ola ta thavmata stin katoxi tis.lipamai.


χαχαχαχαχαχα γεια σου ρε μιξα.ειχες πολυ ιστρο οταν το εγραφες.....κυνηγα φαντασματα μονο αυτο ξερεις να κανεις καλα.


[8ea]Προειδοποίηση: Δεν επιτρέπεται το διπλοποστάρισμα ούτε η χρήση απρεπών λέξεων, έστω και καλυμμένων.
Αφαιρέθηκε απρεπής λέξη.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11528

Guest
αν και δεν ειχα σκοπο να ξανα γραψω εδω μεσα ετσι για να σε κανω λιγο ρομπα νουμπα και αμπαλε.
τα ριξατε απο τον φοβο σας !!!!!


Falikos 04/10/2013 22:41
προτεινω να γκρεμισουμε μονοι μας τα θαυματα
ωστε να απεγκλωβισουμε καποια ατομα που πατανε σε θαυμα
και συνεχιζουν να παιζουν σχεδον αναγκαστικα αλλα θα προτιμουσαν
να σταματησουν

περιμενω τις γνωμες και τις αντιρρησεις σας


glam 04/10/2013 23:23
ναι βασικα πρεπει να τα ριξουμε
1ον γιανα μην τα παρει ο αντιπαλοσ μιασ κ ειναι δυσκολο να κρατηθουν.
ο 2ος λογοσ ε ειναι για να ξενερωσουν κ οι αντιπαλοι κ να πατησουν διαγραφη

οποτε ασ τα ριξουμε


markege 04/10/2013 23:45
ΝΑΙ ΑΣ ΤΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.....ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ


ειστε τοσο νουμπαδες που δεν ξερετε να κλεισετε τον κοσμο.οταν πατας διαγραφη κεφτεδακο δεν ξανα μπαινεις.αφηνεις το συστημα να σε πεταξει για να πεσουν τα ατομα.τοσο χαζοι ειστε.
το θαυμα το φιαξαμε ,ετσι για να το βλεπετε και να σκατε.δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα ουτε το 10% δεν το παρατησε απο σας.
εχουμε δρομο ακομα γατακι.στο τελος θα κανουμε λογαριασμο.

Υ.Γ εσυ κεφτεδακο ΤΕΜD κατσε και παρακαλα να γινεις σπαρτιατης.ετσι και αλλιος τα αφεντικα σου σε παρατησαν.οσο για την πρωτια εχω παψει να ασχολουμε εδω και μηνες.
1 χρονο ειμαι πρωτος.ακομα και αυτο το βαρεθηκα.

8nnr.png


ρε ΚΛΑΨΑ ποτε δεν παρακαλεσα κανενα να γινω κατι .Αληθεια τρεμεις και δεν μπορεις να γραψεις σωστα το ονομα μου;
εμεινα στον κοσμο για να σε δω να κλαις παλι που θα εισαι 2ος.αν ηθελα να παω οπως λες στους σπαρτιατες (που δεν υπηρχε κανενας λογος ) δεν θα παταγα επανεκκινηση . τελικα εισαι πολυ ασχετος και χαμπαλουης
οσον αφορα το θαυμα που κανατε, το κανατε μολις το γκρεμισαμε εμεις γιατι ικανοι δεν εισαστε να το σηκωνατε μονοι σας και να σου πω και την αληθεια δεν σκαμε και καθολου -εμεις ειμαστε αυτοι που το ειχαμε - εμεις το γκρεμισαμε
ακομα κι σε αυτο εμεις σας βοηθησαμε .
ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑ REMAIK ΑΠΟ ΚΛΑΨΕΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑ:

Προεπιλογή που να πω τον πονο μου :))))

κυριοι καλησπερα.μπηκα μετα απο καιρο και διαβασα αρκετα πραγματακια για τον κοσμο gamma.ειμαι και εγω τις γνωμης οτι ο κοσμος σχεδον εχει τελειωσει.οι ενεργοι λογαριασμοι ειναι λιγοι και υπαρχουν παρα πολλοι που ειναι διπλοι και τριπλοι μονο και μονο για να μην χαθουν.
εγω παρολα αυτα εχω τον πονο μου.προσπαθω να ειμαι ενεργος στο παιχνιδι και να περνω πολεις με το που βγαζω δικαιωμα.υπαρχουν παιχτες που δεν κανουν τιποτα αλλο απο το να πατανε απλα γιορτες.βλεποντας την καταταξη παρατηρησα οτι ξεπερναω σε κατακτησεις ολους τους παιχτες με 10 πολεις και πανω.πριν 3 μερες πηρα την αποφαση να ανεβασω λιγο τις πολεις μου με κοστος να χασω αρκετες μοναδες απο τον στρατο μου.αυτο το εκανα για να περασω καποιον που ειχα 40 πολεις περισοτερες απο αυτον και ομως ηταν στο νουμερο 1.
που καταληγω.τι πρεπει να κανω.να φτασω τις πολεις μου στο τερμα και να περιμενω να παρω τα φαντασματα που βγαινουν (παιχτες που περνουν 7-8 πολεις σε μια μερα χωρις μαχη,μονο και μονο για να λενε οτι περνουν πολεις) ή να εχω μια αρκετα δυνατη ομαδα στρατου που μου κοστιζει χαμηλα κτιρια αλλα και την πρωτια απο την καταταξη.
θελω σας παρακαλω να μου πειτε γιατι ειναι ποιο πανω απο μενα ενας παιχτης που εχει λιγοτερες πολεις.ποιος ειναι ο σκοπος να περνουμε πολεις ή να τις παμε 13715 ????
γιατι να μην υπαρχει και καταταξη με σχεση τον αριθμο των πολεων ???
ισως να μιαζουν χαζομαρες ολα αυτα που λεω ,αλλα για μενα και για πολλους αλλους ακομα και σε αλλους κοσμους ειναι ενα θεμα ηθικης ικανοπιοισης.
ευχαριστω για τον χρονο σας.
2.
ΜΕΛΩΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑ βλεπεις τι μου κανεις.αμα ειχα το αριστειο τωρα δεν θα μου την ελεγε. χαχαχαχαχαχαχαχ
κλεινω στρατο.κλεινω λεγοντας οτι εγω δεν τα παω καλα με τα υπερατλαντικα.αν θα μας βρεις θα ερθουμε με τον σωστο τροπο.οχι μια πολη εδω και μια στον δελτα κοσμο.
αυτα φιλαρακι.τα αλλα ελπιζω να τα πουμε στο σκυπε.

Α ξεχασα.αυτο το παλιοπαιδο τον μασκαριτο που τον εχετε? ξερω οτι καπου εκει μεσα ειναι αλλα δεν μπορω να τον βρω.παλια μου εριχνε και καμια θεικη.τωρα τιποτα

Υ.Γ σημερα ειδα οτι εγινα Ξιφομαχος Member.ΑΦΟΥ δεν μου δινετε βραβειο για τις περισοτερες κατακτησεις θα παρω το βραβειο του φορουμ.ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΤΙΧΩΡΑΣ Member
χαχαχαχαχαχ καλο βραδυ σε ολουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ςςςςςςςςςς

3.
Υ.Γ ΜΕΛΟΝΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΔΩΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΡΩΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ.ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΛΙ

4.
ειναι καιρος να βαλεις - παρεις αλλη κασετα (αν θες και CD).το ειπα οσο ποιο απλα μπορουσα.αν υπηρχε τροπος θα τα ελεγα αμμεσα στην εταιρεια.αυτο δεν μπορω να το κανω και το ξερεις πολυ καλα.οταν φερουμε μια προταση δεν ειναι για να την κανετε εσεις αλλα για να την φιαξετε οσο ποιο καλα μπορειτε ετσι ωστε να σταθει στα ματια και στα αυτια της εταιρειας.
δεν ξερω τι δουλεια κανεις και αν εχεις μπει στο τρυπακι της λειτουργιας μιας εταιρειας,αλλα η γνωμη του καταναλωτη εχει σημασια παντα.
τωρα αν για χ λογους σας πεφτει βαρυ, μπορειτε απλα να μας πειτε να μην ξαναγραψουμε τιποτα.
αραγε ποσες "εθνοσυνελευσεις" εκανε η εταιρεια για να πει το οκ ,για αυτα τα τρομερα αριστεια.
φιλε θεαγενη δεν με χαλανε ολα αυτα που λες αλλα το υφακι που πας να περασεις.μπορειτε να συνεχεισετε ΑΚΟΥΡΑΣΤΟΙ να μας αγνοειτε και να μας υποτιματε.

5, οχι δεν θελουν το θαυμα
Υ.Γ1 εχεις δικιο (αφου το λες) για τα θαυματα.ναι δεν εχω μπει στο τρυπακι να παιζω γι αυτα.εγω ξερω απο φαπες και απο κατακτησεις.μη μου βαζεις οικοδομικες εργασιες να κανω.δεν το εχω.και αν μπηκαμε στην διαδικασια να ανεβασουμε μερικα ειναι μονο και μονο για 4-5 παιδια που το εκαναν κεφι.ως εκει ομως.

6.
ξερεις οτι σε ενα τοσο παλιο κοσμο σαν τον γαμμα ,το να μεταφερεις εναν λογαριασμο σαν τον δικο σου και τον δικο μου τοσο μακρια ειναι καταστροφη.

ξερεις οτι δεν μπορεις να κρατησεις τοσα ατομα ενεργα χωρις σκοπο μεσα στο παιχνιδι.βλεπεις την κατρακυλα φιλε.

δεν θα πω οτι εχεις αδικο σε ολα αυτα.απλα ελπιζω οτι δεν θα μας χαλασετε και εμας το παιχνιδι.μια ομαδικη διαγραφη απο εσας θα ειναι ταφοπλακα για ολους μας.

7. και μετα απο λιγο λεει:
ο game over θα το πουμε εμεις.οχι εσυ.
εμεις δεν εχουμε σκοπο να την κανουμε απο τον γαμμα γιατι δεν εχουμε να χασουμε και τιποτα.εσυ εχεις ομως πολλα

8.
σκυλακο μας εχεις ζαλισει με τα θαυματακια σου.ΠΑΡΤΑ ...... και αντε γεια !!!

9. ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ
δεν μου ειπες θες μονο το θαυμα που δεν εχω (και ποτε δεν ηθελα)

10. ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ

renatos


Προεπιλογή ΒΡΑΒΕΙΑ

ΚΑΝΕΝΑ ΒΡΑΒΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΔΕΝ ΔΙΝΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΕΛΩΔΙΑ?

Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ


mixtsount
χαχαχαχαχαχαχ
βαλτος εισαι ρε ρενατε.
ελα να σου δωσω ενα απο τα πολλα που μου εχουν δωσει εμενα

11.

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ.ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΟΥΜΕ.
12.
sword

καλημερα

φιλε θεαγενη εδω και πολυ καιρο δεν εχω παρει βαθμο.εχω γραψει οτι χαζομαρα μου εχει κατεβει στο κεφαλι και ακομα ειμαι οπλιτης.
σας το εχω ξανα πει.αφου δεν μου δινετε την κορονα μου, ως πρωτος, (2 μηνες ειμαι πανω και η φιλεναδα μου κανει οτι δεν το βλεπει) θα γινω Μαντιχωρας member.σε λιγο θα γραφω και θα απανταω στον εαυτο μου.

Θελω τον βαθμο μουυυυυυυυυυυυ ! ! !

Υ.Γ ειδες οτι σταματησα να γραφω στο σκυλακι και επεσε το φορουμ.δωστε ,για να σας δωσω. χαχαχαχαχαχαχ

τις καλημερες μου σε ολα τα παιδια που μπαινουν και διαβαζουν το φορουμ.




ΕΔΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΛΑΨΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟΝ GLAM
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΑΖΕΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΜΙΞΟΚΛΑΨΑΣ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΑΥΤΟΥΣΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ
ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΕΟ!!!

mixtsount
ειναι ευχαριστο το γεγονος οτι διασκεδαζεις με αυτα που γραφουμε.μπορει να μην καταφερω να γινω μεγας παιχτης σαν εσενα και τον σκυλο αλλα σιγουρα θα εχω κερδισει το βραβειο του διασκεδαστη του φορουμ (του καραγκιοζη για πολλους.).αλλωστε αυτος ειναι και ο σκοπος μου .να δωσω μια αλλη νοτα σε αυτο το παγερο φορουμ.


αυτος εισαι ενας κλαψας αχρηστος -ρουφιανος που παραθετεις απο το φορουμ μας τα γραφομενα σου
αν και δεν το πιστευω , αληθεια εχεις καμια γκομενα να την πηγαινεις για ''καφε''(ξερεις πως γινεται;) ή την βρισκεις στον υπολογιστη ;
βεβαια υπαρχει και η περιπτωση να ψαχνεις γκομενα να την πληρωσεις με τον χρυσο που αγοραζεις στο παιχνιδι αλλα μαντεψε δεν θα βρεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Σημειώσεις: Τα αριστεία έχουν καταργηθεί, και τα μηνύματα προς Μελωδία φωνή βοώντος εν τη ερήμω, γιατί δεν ασχολείται πλέον.
Υπάρχει θέμα το οποίο περιέχει πίνακα τίτλων χρηστών του φόρουμ.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser11528

Guest
[8ea]Σημειώσεις: Τα αριστεία έχουν καταργηθεί, και τα μηνύματα προς Μελωδία φωνή βοώντος εν τη ερήμω, γιατί δεν ασχολείται πλέον.
Υπάρχει θέμα το οποίο περιέχει πίνακα τίτλων χρηστών του φόρουμ.[/8ea]

ανθρωπε μου τι λες ;;;
διαβασε πιο προσεκτικα
εχω μεταφερει παλαιες κουβεντες του εν λογω τυπάκου που εγραψε καποια στιγμη
δεν ειναι τωρινα
 

DeletedUser2573

Guest
μια χαρα.
βρηκα νεο νουμπαδακι να παιξω στο φορουμ.
θα στα πω στο φτερο κουταβακι.
αν δεν μπορεις να καταλαβεις τον σαρκασμο ,δεν ειναι προβλημα δικο μου.

οσοι διαβαζουν καταλαβαν τι ηθελα να πω με ολα αυτα.
τωρα αν εσυ εισαι γκασμας ειναι αλλο θεμα.



τα θαυματα δεν τα παλεψαμε γιατι απλα δεν μας καιγανε.

αυτο που φιαξαμε τωρα ειναι για να σας τσουζει να το βλεπετε σε μας.
δεν μας εδωσε τιποτα παραπανω απο οτι ειχαμε πριν.

και ουτε θα μας δωσει ποτε.

και μονο που εκατσες και βρηκες ολα αυτα τα ποστ ,ειναι τιμη για μενα.
"αν δεν μιλανε για σενα ......δεν εισαι τιποτα"
αυτο κρατα το.

σας θεωρω βλακες γιατι δεν μπορειτε να κανετε ουτε μια διαγραφη.'
πετατε τους λογαριασμους φαντασματα και ανεβαζετε μετα μια πολη.ετσι το συστημα σας μετραει σαν ενεργους.
ισως το γεγονος οτι μια ζωη ησασταν χτιστες ,να μην σας αφηνει να το αποβαλετε

κακος σου τα λεω αλλα την πολυ χαζομαρα δεν την αντεχω.

σαν λογαριασμος ,ησουν πουθενας.
τωρα που δεν εχεις και πολεις εισαι ενα τιποτα.
εγω ειμαι ακομα εδω ομως ;)

χαχαχαχχαχααχαχ


θα μπορουσατε να φιαξετε μια νεα συμμαχια .δεν ειναι κακη ιδεα.

εγω σας εχω βρει και ονοματα με βαση τα θαυματακια που ριξατε απο τον φοβο σας ( πρωτη συμμαχια που το κανει)

1. ΤΑΧΑ ΑΛΛΑ ΤΑΧΑΣΑ
2. ΟΙ ΚΛΑΣΟΜΕΝΤΕΣ

αν δεν σας αρεσει η ιδεα, καλα κανετε και "σπατουλαρετε ¨με την γλωσσα σας τους σπαρτιατες.
μια που οι ζωοφιλοι ειναι στην ρουμανια για τα αδεσποτα, ισως αυτοι να σας μαζεψουν τωρα που την εκανε και ο μπαμπας "σκυλος"

για το τελος κεφτεδακο κρατησα αυτο.

οχι ρε μαγκα δεν εχω γκομενα.
εχω την κυρα μου και τα 2 παιδακια μου.
μπορω και περναω ευχαριστα τις ωρες μου με αυτα.

αυτα που λες για υπολογιστες ,εγω δεν τα ξερω.
ισως εσυ να περνας καλα με την "μαρια ΠΑΛΑΜΗ" μπροστα στο pc σου.
εγω θα κατσω σε αυτο μονο για το γκρεπολις.

Υ.Γ τσιφ χαρη σου κανω που γραφω.με μπαναρες για ενα τραγουδι που εχει παιξει ελευθερα σε ολη την ελλαδα απο ολα τα μεσα.
τους καλους πελατες του φορουμ αν δεν τους προσεχεις....τους χανεις.
ακομα και τωρα που εγραψα δεν ειμαι σιγουρος αν εκανα καλα.


Υ.Γ2 τα φιλια μου στον φιλο thanoellas και στο τρελο παρεακι του Tau.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11528

Guest
μια χαρα.
βρηκα νεο νουμπαδακι να παιξω στο φορουμ.
θα στα πω στο φτερο κουταβακι.
αν δεν μπορεις να καταλαβεις τον σαρκασμο ,δεν ειναι προβλημα δικο μου.

οσοι διαβαζουν καταλαβαν τι ηθελα να πω με ολα αυτα.
τωρα αν εσυ εισαι γκασμας ειναι αλλο θεμα.



τα θαυματα δεν τα παλεψαμε γιατι απλα δεν μας καιγανε.

αυτο που φιαξαμε τωρα ειναι για να σας τσουζει να το βλεπετε σε μας.
δεν μας εδωσε τιποτα παραπανω απο οτι ειχαμε πριν.

και ουτε θα μας δωσει ποτε.

και μονο που εκατσες και βρηκες ολα αυτα τα ποστ ,ειναι τιμη για μενα.
"αν δεν μιλανε για σενα ......δεν εισαι τιποτα"
αυτο κρατα το.

σας θεωρω βλακες γιατι δεν μπορειτε να κανετε ουτε μια διαγραφη.'
πετατε τους λογαριασμους φαντασματα και ανεβαζετε μετα μια πολη.ετσι το συστημα σας μετραει σαν ενεργους.
ισως το γεγονος οτι μια ζωη ησασταν χτιστες ,να μην σας αφηνει να το αποβαλετε

κακος σου τα λεω αλλα την πολυ χαζομαρα δεν την αντεχω.

σαν λογαριασμος ,ησουν πουθενας.
τωρα που δεν εχεις και πολεις εισαι ενα τιποτα.
εγω ειμαι ακομα εδω ομως ;)

χαχαχαχχαχααχαχ


θα μπορουσατε να φιαξετε μια νεα συμμαχια .δεν ειναι κακη ιδεα.

εγω σας εχω βρει και ονοματα με βαση τα θαυματακια που ριξατε απο τον φοβο σας ( πρωτη συμμαχια που το κανει)

1. ΤΑΧΑ ΑΛΛΑ ΤΑΧΑΣΑ
2. ΟΙ ΚΛΑΣΟΜΕΝΤΕΣ

αν δεν σας αρεσει η ιδεα, καλα κανετε και "σπατουλαρετε ¨με την γλωσσα σας τους σπαρτιατες.
μια που οι ζωοφιλοι ειναι στην ρουμανια για τα αδεσποτα, ισως αυτοι να σας μαζεψουν τωρα που την εκανε και ο μπαμπας "σκυλος"

για το τελος κεφτεδακο κρατησα αυτο.

οχι ρε μαγκα δεν εχω γκομενα.
εχω την κυρα μου και τα 2 παιδακια μου.
μπορω και περναω ευχαριστα τις ωρες μου με αυτα.

αυτα που λες για υπολογιστες ,εγω δεν τα ξερω.
ισως εσυ να περνας καλα με την "μαρια ΠΑΛΑΜΗ" μπροστα στο pc σου.
εγω θα κατσω σε αυτο μονο για το γκρεπολις.

Υ.Γ τσιφ χαρη σου κανω που γραφω.με μπαναρες για ενα τραγουδι που εχει παιξει ελευθερα σε ολη την ελλαδα απο ολα τα μεσα.
τους καλους πελατες του φορουμ αν δεν τους προσεχεις....τους χανεις.
ακομα και τωρα που εγραψα δεν ειμαι σιγουρος αν εκανα καλα.


Υ.Γ2 τα φιλια μου στον φιλο thanoellas και στο τρελο παρεακι του Tau.

ρε ανυπαρκτο ψωνιο παντα ηθελα να μαζεψω τα γραφομενα σου για να σου δειξω οτι μια λες ετσι, μια λες αλλιως ασυναρτησιες δηλαδη ( και εσυ πιστευεις οτι κανεις και σαρκασμο ) αυτο δειχνει ψυχολογικα προβληματα
μηπως ειχες και μαθησιακες δυσκολιες μικρος;
για το αλλο που ειπες οτι βρηκες καινουργιον νουμπα να παιζεις ,τελικα δεν σε παιζουν οι αλλοι ε;
απο μικρο δεν σε παιζανε;
βαζω στοιχημα οτι δεν εχεις εναν φιλο να βγεις για καφε
καημένε σε λυπαμαι - λες οτι περνας ωραια με την οικογενεια σου -τοσες πολεις και λογαριασμους που εχεις ,μαλλον ουτε αυτη βλεπεις.
και μαθε και το αλλο να κλαψεις : εγω δεν χαλασα πανω απο 5 € σε 2,5 χρονια παιχνιδιου
εσυ ποσα χαλασες μωρε;(ξερεις τι σημαινει ε;;;)
 

DeletedUser2573

Guest
χχμμμμμμμμ

με σενα εχω πολυ δουλεια κυριε παλαμη.
τωρα βρηκες οτι δεν εχω και φιλους.
βλεπω οτι τραβας και εσυ ζορι με την τσεπη μου !!!!

δεν εχω να πω κατι.
τα ξερεις ολα.

σου κανω δωρο την αγαπη μου και το παλικαρακι πισω απο την σασα :)
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

κομπλεξαρα :p

[video=youtube;n5ix0-agWP4]http://www.youtube.com/watch?v=n5ix0-agWP4[/video]
 

DeletedUser

Guest
αυτο δεν απαντησες ομως....γιατι εσεις οι αετοι γραψατε αυτο στο φορουμ μας?τοσο πολυ σας ποναει?δεν τα εχετε για να παραδεχτειτε οτι οντως εσεις το γραψατε.μια ζωη κριμενα πισω απο τις οθονουλες σας.

fanpro 08/10/2013 10:44

.....mas nikise o xronos.avtos o logariasmos anike se allon pou opws katalavainw den itan energos.aplos ktistis.i avtodialisi tis simmaxias einai to ligotero mia apotixia.to paixnidi telionei me tous dikous tou kanones.twra tha exoun to dikeoma oi antipaloi mas na mas apokaloun apla -ktistes-.den antekse i simmaxia mexri to pragmatiko telos.to kleisimo tou kosmou exontas ola ta thavmata stin katoxi tis.lipamai.
 

DeletedUser2573

Guest
αν και δεν εχω ιδιαιτερο λογο να το κανω..... θα σου απαντησω.

αυτο δεν σας το γραψαμε ,εμεις.
αυτο το εγραψε καποιο παλικαρακι δικο σας.
πεσατε να το φατε ,γιατι ειχε το θαρρος να πει την γνωμη του.
ξερουμε και οι 2 οτι η αποφαση παρθηκε απο 10 ατομα πανω κατω.
τα αλλα 130 δεν το ρωτησατε ρε φιλαρακι.
δεν παει ετσι.επερπε τουλαχιστον αυτο να το κανετε λιγο ποιο δημοκρατικα.

ειναι η φωνη ενος απο εσας.
καποιος που εστειλε υλικα για ολα αυτα που ριξατε.

το αν θα με πιστεψεις ειναι θεμα δικο σου.
δεν με αφορα.

με ρωτησες και σου απαντησα.

το λιγοτερο που εχετε να κανετε εκει μεσα ειναι να πειτε ενα μεγαλο ΣΥΓΝΩΜΗ στο παλικαρι.
μονο και μονο για τα ασχημα λογια που του γραψατε.

το αισχρα θα ελεγα.

καλο βραδυ
 

DeletedUser

Guest
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΟΛΙΣ ΕΔΕΙΞΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟΣ ΕΙΣΑΙ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΨΑΤΕ ΕΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΜΙΞΑ.ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΣΥ ΕΡΧΟΣΟΥΝ.ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΤΕ.......ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΡΥΜΕΝΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΘΟΝΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ(ΠΟΥ ΟΥΤΟΣ ΣΙ ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΙΚΙΝΙΣΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ(ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΑΓΚΡΙΤΟΙΟΙ ΠΑΤΟΥΣΑΝ ΕΠΑΝΑΚΙΝΙΣΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ) ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΗ)ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ 100 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ-ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΖΗΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΧΤΥΠΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝΕΡΓΟ ΠΑΙΧΤΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΞΥΛΟ.ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΠΑΣ ΣΕ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΑΝΕΝΡΓΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ.ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΦΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ.ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΧΑΙΟΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΛ ΣΤΗΝ 53 ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ 54.ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ.ΟΠΟΤΕ ΖΗΣΕ ΣΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΣΟΥ
 

DeletedUser11528

Guest
χχμμμμμμμμ

με σενα εχω πολυ δουλεια κυριε παλαμη.
τωρα βρηκες οτι δεν εχω και φιλους.
βλεπω οτι τραβας και εσυ ζορι με την τσεπη μου !!!!

δεν εχω να πω κατι.
τα ξερεις ολα.

σου κανω δωρο την αγαπη μου και το παλικαρακι πισω απο την σασα :)
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

κομπλεξαρα :p

[video=youtube;n5ix0-agWP4]http://www.youtube.com/watch?v=n5ix0-agWP4[/video]

Τελικα οπως απαντας καταλαβα οτι δεν εχεις φιλους και απο την τσεπη σου εφυγαν πολλα
αντε κοροιδο μεινε μονος παλι αχρηστε
ψαξε κανεναν αλλον να μιλησεις μαζι του
τελος εδω

Υ.Γ.
οσον αφορα την αποψη σου για τον fanpro και για την συγνωμη που ζητας , εχεις δικιο τουμιλησαν καπως ασχημα
γι αυτο απο εμενα πες του να παει να καρφωθει .
 

DeletedUser

Guest
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΟΛΙΣ ΕΔΕΙΞΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟΣ ΕΙΣΑΙ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΡΑΨΑΤΕ ΕΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΜΙΞΑ.ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΣΥ ΕΡΧΟΣΟΥΝ.ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΤΕ.......ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΡΥΜΕΝΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΘΟΝΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ(ΠΟΥ ΟΥΤΟΣ ΣΙ ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΙΚΙΝΙΣΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ(ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΑΓΚΡΙΤΟΙΟΙ ΠΑΤΟΥΣΑΝ ΕΠΑΝΑΚΙΝΙΣΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ) ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΗ)ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΑ 100 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ-ΑΝΕΝΕΡΓΟΥΣ ΖΗΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΧΤΥΠΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΝΕΡΓΟ ΠΑΙΧΤΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΞΥΛΟ.ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΠΑΣ ΣΕ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΑΝΕΝΡΓΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ.ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΦΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ.ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΧΑΙΟΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΕΛ ΣΤΗΝ 53 ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ 54.ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ.ΟΠΟΤΕ ΖΗΣΕ ΣΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΣΟΥ


ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.
ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΤΕ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΥΤΗ. ΚΑΙ ΦΙΛΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ....ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΕΣΥ ΑΚΟΜΗ ΠΗΓΑΙΝΕΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ. ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ 'Η ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΨΕΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ. this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
ΚΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ. ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ, ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΓΝΩΣΕΩΝ. ΤΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΔΕΝ ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ this is grepolis
 

DeletedUser2573

Guest
καλησπερα τριβολη.

βλεπω το στοματακι σου βγαζει παπαδες παλι.
και μετα λες σε μενα οτι πουλαω μουρη κρυμενος πισω απο μια οθονουλα.
ρωτα κανα φιλαρακι σου που με ξερει να σου πει τι ρολο βαραω στην πραγματικη ζωη μου ;)

εισαι πολυ κεφτεδακος ρε τριβολη.μ αρεσει που λες οτι το ξερεις κι ολας οτι το γραψαμε εμεις.
για να δεις ποσο μακακος ( το γνωστο πιθηκακι) εισαι ,λιγο πριν κλεισει ο κοσμος ή πριν τα παρατησω και εγω (ποτε δεν ξερεις) θα μπω και θα σου γραψω μεσα στο φορουμ.
το κακο ειναι οτι δεν θα μπορω να δω του μουσουδακι σου να πεφτει οταν δεις ποιος λογαριασμος ειναι.
θα στο κανω δωρακι για να δεις ποσο ,μα ποσο μακακος εισαι.
ολα τα ξερεις.
εσυ και ο παλαμης.
δεν περιμενα οτι θα βρω ποιο κεφτεδες και απο τον σκυλο.

μιλας ρε μακακο για μενα σε επιπεδο παιχνιδιου.
μιλας την ωρα που στα στατς μπορεις να δει ποσους εχω γλεντησει απο πολλες συμμαχιες.
την ωρα που ειμαι πρωτος σε κατακτησεις και 3 σε επιθετικους.
ενα σοβαρο παιχτη ειχατε και το χαλασε στο τελος.
μιλαω για τον φαλικο κεφτεδακο.
ναι αυτον που σε 3 χρονια παιχνιδιου μαζεψε 4.000.000 ποντους επιθετικους και ξαφνικα μεσα σε ενα 3 μηνο μαζεψε αλλους 6.500.000 !!!

ισως να καταλαβε την πατατα του και γιαυτο να την εκανε.

οπως και να το δεις τριβολη απο εσενα ειμαι σκαλες καλυτερος σε ολα. :)

α ξεχασα λες και την καλη την παπαρια.
δλδ ολοι οι καλοι ηταν απο την μεση και πανω (δλδ στα νερα σας) ηταν καλοι παιχτες
και απο την μεση και κατω (που ειμαστε εμεις) ειναι ολοι πεθαμενοι.

τοσο μακακος εισαι.

το να εισαι μακακος τριβολι μου δεν ειναι κακο.
κακο ειναι να μην το ξερεις ;)

παμε και στο παλαμη τωρα.

το να κατσω παλαμη μου να βρω τροπο να σου δειξω αν εχω φιλους ειναι πολυ χαζο.
δεν θα το κανω γιατι θα με κερδισεις λογο εμπειριας.

μας τα εκανες τσουρεκια ρε παλαμη με το χρυσο.
εισαι τοσο χαζος που ξεχνας οτι ο κοσμος μας δεν εχει χρυσο για να φιαξεις στρατο.
τωρα αν το λες για ολυμπιακους αγωνες και καλα (δλδ οτι ετσι βγαζω τα δικαιωματα) αφου εψαξες ολα οσα εχω γραψει θα βρηκες και αυτο.
μου το ειχε πει και ο σκυλος αλλα οταν του εβαλα κατω να δει για ποσα λεφτα μιλαμε το πηρε πισω.καταλαβε την παπαρια του δλδ.
εσυ να δω ποτε θα την καταλαβεις.

το αν χαλαω τα λεφτα μου εδω μεσα εσενα δεν σε νοιαζει παλαμη μου.
εσυ (αν καταλαβα καλα απο τις γνωσεις σου) μπορει να τα σκορπας στις ντιβες του σειρηνακη ;)
μαγκια σου.
απλα να το κανεις με μετρο.
δεν ειναι κακο,αλλα ....βαραει στο κεφαλι !!!!!


[8ea]Προσοχή στο λεξιλόγιο, παραλλαγή απρεπών λέξεων δεν απαλλάσσει από ποινές, η τήρηση κανονισμών απαλλάσσει.
10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3333

Guest
ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ.
ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΤΕ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΥΤΗ. ΚΑΙ ΦΙΛΕ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ....ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΕΣΥ ΑΚΟΜΗ ΠΗΓΑΙΝΕΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ. ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ 'Η ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΨΕΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ. this is grepolis
ΚΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ. ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΤΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΓΝΩΜΕΣ, ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΓΝΩΣΕΩΝ. ΤΑ ΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΕΠΙΘΕΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΔΕΝ ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ this is grepolis

Eυτυχως που σε αναγκασαμε και βρεθηκε ενας σοβαρος ανθρωπος να μας τα πει ετσι οπως εχουν τα πραματα

Καταρχας εσυ που ερχεσε,αντι να διπλοποσταρεις μπορουσες να κανεις απλα μια επεξεργασια
Αυτην την καραμελιτσα του δεν αντεξατε στον χρονο θα μπορουσες να την διαβιβασεις σαν οι στοχοι που θεσαμε ως συμμαχια ολοκληρωθηκαν...εκτος και αν ο ρουφιανος δεν σου τα λεει ολα
εαν δεν ξερεις ποιοι ηταν οι στοχοι μας και τι παιχτηκε μετα ,ρωτα!!!ξερεις που... ακομα και με ρουφιανους οι αποτυχημενοι μειναν αποτυχημενοι
Δεν χρειαζετε να λυπασαι για μας ...θα πρεπει το επιπεδο κρισης να εχει ξεπερασει τα ορια την ασυναρτησιας τι θα πει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ρεεεεεεεεεεεεε???ακους τι λες η μηπως δεν ακουσες καλα τι σε ειπαν οι αλλοι να πεις???
Το προβλημα μας εντελει ποιο ειναι ,ετσι για να κανω μια σουμα για τα χαλια μας ,γιατι μας τα μπερδευει καπως αυτη η αμφιβολη επιχειρηματολογια ...

Υ.Γ. φιλε δεν εχω κατι εναντιων σου ,απλα δεν τα παω καλα με την βλακεια ,το χω δηλωσει κατα καιρους ,εαν το θεωρεις κομπλεξ ,τοτε ναι ειμαι κομπλεξικος

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ

Οταν ολοκληρωθηκαν οι στοχοι της συμμαχιας βγηκε η σχετικη ψηφοφορια

t7qP1t6.png

9d0q2yW.png


Και 4 μηνες αργοτερα ,η εξης ανακοινωση...

nnn7.png



Ρωτηστε λοιπον τον ρουφιανο σας απο τα 52 ατομα που ψηφισαν να συνεχισουμε το παιχνιδι ποιοι πηραν θεση στο θεμα θαυματα και μετα πειτε μου τι προσπαθουμε να συμμαζεψουμε και που ειδατε αντιδημοκρατικες αποφασεις

Προφανως καποιοι για να καταλαβουν ακομα και το νομο της βαρυτητας θα πρεπει να πεσει καρπουζι στο κεφαλι τους και αν χαμπαριασουν....Ακομα και το φορουμ μας που βλεπετε τα Ελληνικα τα λαμβανετε σαν κινεζικα ετσι εξηγητε το γεγονος οτι ακομα και με ρουφιανους δεν καταφερατε ν`αποτρεψετε τιποτα...

Τελος για να κλεισω το κεφαλαιο βλακειας
ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ (ημαρτον διονυσε ποσο γκαου ειναι καποιοι ανθρωποι)την ομαδικη διαγραφη την ανακοινωνετε εσεις που μας κατηγορειτε εδω στο φορουμ ....το καταλαβαινετε αυτο που εγραψα???νιωθετε το βαθμο ασυναρτησιας???
Οπως και να χει εγω βλεπω οτι 52 παλικαροπουλα γουσταρουν να συνεχισουν να παιξουν
Πατε διπλα τους να κουνησετε σημαια και να δουμε τι παιχτρονια ειστε ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!Καποιοι θα παραμεινουν εδω απλα για να το δουν και αυτο...Το τελος του κοσμου ειναι κοντα ,αιντε να σας δουμε να συνεχισετε να ανεβαινετε (ετσι θυμαμαι οτι ειχατε πει καποιοι,εμενα σαν στοχος μου ειχε ακουστει, η οχι)

Κλεινοντας τον μονολογο μου θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στους αετους για την επιτευξη του 1ου τους θαυματος ,καπου 2 χρονια πισω με παει αλλα τα συναισθηματα πιστευω πως ειναι τα ιδια για ολους...

Μιχαλη δεν νομιζω να ειχε μεγαλη διαφορα το να κανεις εμποριο για να χτισεις φαρους και καταπελτες απ`το να χτισεις ενα θαυμα,ειχε???
Το κακο με τα θαυματα ειναι οτι δεν μας δωσανε τα ποντακια που καποιοι περιμεναμε,μιας και τα θαυματα ειναι το κεντρο πολιτισμου και παρελασεων των συμμαχιων,δεν υπαρχει πιο μεγαλη προκληση για μια συμμαχια να κερδισει η να κρατησει το θαυμα της.... πηγη χιλιαδων αμυντικων και επιθετικων ποντων... 4-5 εξεγερσεις ολες και ολες στα 2 χρονια ππππππππφφφφφφφφφφφφ μας βαπτισατε και χτιστες τρομαρα σας ....πιαστε το νοημα ρεεεεεεεεεεεεεε ειδικα εσεις οι ντεμεκ μαχητες!!!

Την καληνυχτα μου και τις ευχες μου ...καλη ανασταση
 

DeletedUser

Guest
Eυτυχως που σε αναγκασαμε και βρεθηκε ενας σοβαρος ανθρωπος να μας τα πει ετσι οπως εχουν τα πραματα

Καταρχας εσυ που ερχεσε,αντι να διπλοποσταρεις μπορουσες να κανεις απλα μια επεξεργασια
Αυτην την καραμελιτσα του δεν αντεξατε στον χρονο θα μπορουσες να την διαβιβασεις σαν οι στοχοι που θεσαμε ως συμμαχια ολοκληρωθηκαν...εκτος και αν ο ρουφιανος δεν σου τα λεει ολα
εαν δεν ξερεις ποιοι ηταν οι στοχοι μας και τι παιχτηκε μετα ,ρωτα!!!ξερεις που... ακομα και με ρουφιανους οι αποτυχημενοι μειναν αποτυχημενοι
Δεν χρειαζετε να λυπασαι για μας ...θα πρεπει το επιπεδο κρισης να εχει ξεπερασει τα ορια την ασυναρτησιας τι θα πει ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ρεεεεεεεεεεεεε???ακους τι λες η μηπως δεν ακουσες καλα τι σε ειπαν οι αλλοι να πεις???
Το προβλημα μας εντελει ποιο ειναι ,ετσι για να κανω μια σουμα για τα χαλια μας ,γιατι μας τα μπερδευει καπως αυτη η αμφιβολη επιχειρηματολογια ...

Υ.Γ. φιλε δεν εχω κατι εναντιων σου ,απλα δεν τα παω καλα με την βλακεια ,το χω δηλωσει κατα καιρους ,εαν το θεωρεις κομπλεξ ,τοτε ναι ειμαι κομπλεξικος

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ

Οταν ολοκληρωθηκαν οι στοχοι της συμμαχιας βγηκε η σχετικη ψηφοφορια

t7qP1t6.png

9d0q2yW.png


Και 4 μηνες αργοτερα ,η εξης ανακοινωση...

nnn7.png



Ρωτηστε λοιπον τον ρουφιανο σας απο τα 52 ατομα που ψηφισαν να συνεχισουμε το παιχνιδι ποιοι πηραν θεση στο θεμα θαυματα και μετα πειτε μου τι προσπαθουμε να συμμαζεψουμε και που ειδατε αντιδημοκρατικες αποφασεις

Προφανως καποιοι για να καταλαβουν ακομα και το νομο της βαρυτητας θα πρεπει να πεσει καρπουζι στο κεφαλι τους και αν χαμπαριασουν....Ακομα και το φορουμ μας που βλεπετε τα Ελληνικα τα λαμβανετε σαν κινεζικα ετσι εξηγητε το γεγονος οτι ακομα και με ρουφιανους δεν καταφερατε ν`αποτρεψετε τιποτα...

Τελος για να κλεισω το κεφαλαιο βλακειας
ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΗΓΕΣΙΑΣ ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ (ημαρτον διονυσε ποσο γκαου ειναι καποιοι ανθρωποι)την ομαδικη διαγραφη την ανακοινωνετε εσεις που μας κατηγορειτε εδω στο φορουμ ....το καταλαβαινετε αυτο που εγραψα???νιωθετε το βαθμο ασυναρτησιας???
Οπως και να χει εγω βλεπω οτι 52 παλικαροπουλα γουσταρουν να συνεχισουν να παιξουν
Πατε διπλα τους να κουνησετε σημαια και να δουμε τι παιχτρονια ειστε ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!Καποιοι θα παραμεινουν εδω απλα για να το δουν και αυτο...Το τελος του κοσμου ειναι κοντα ,αιντε να σας δουμε να συνεχισετε να ανεβαινετε (ετσι θυμαμαι οτι ειχατε πει καποιοι,εμενα σαν στοχος μου ειχε ακουστει, η οχι)

Κλεινοντας τον μονολογο μου θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στους αετους για την επιτευξη του 1ου τους θαυματος ,καπου 2 χρονια πισω με παει αλλα τα συναισθηματα πιστευω πως ειναι τα ιδια για ολους...

Μιχαλη δεν νομιζω να ειχε μεγαλη διαφορα το να κανεις εμποριο για να χτισεις φαρους και καταπελτες απ`το να χτισεις ενα θαυμα,ειχε???
Το κακο με τα θαυματα ειναι οτι δεν μας δωσανε τα ποντακια που καποιοι περιμεναμε,μιας και τα θαυματα ειναι το κεντρο πολιτισμου και παρελασεων των συμμαχιων,δεν υπαρχει πιο μεγαλη προκληση για μια συμμαχια να κερδισει η να κρατησει το θαυμα της.... πηγη χιλιαδων αμυντικων και επιθετικων ποντων... 4-5 εξεγερσεις ολες και ολες στα 2 χρονια ππππππππφφφφφφφφφφφφ μας βαπτισατε και χτιστες τρομαρα σας ....πιαστε το νοημα ρεεεεεεεεεεεεεε ειδικα εσεις οι ντεμεκ μαχητες!!!

Την καληνυχτα μου και τις ευχες μου ...καλη ανασταση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΥΤΕ ΕΒΑΛΑ ΤΑΜΠΕΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ. ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΑΡΞΕΙ ΔΙΠΛΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΣΤΑΘΟΥΝ.
ΟΣΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑΤΕ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ?ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ,ΓΙ'ΥΑΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ( ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ) ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΣΩΣΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΓΡΑΦΩ. ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ 1-2 ΑΤΟΜΑ ,ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ...ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
μιξα οτι και να κανεις σε αυτον τον κοσμο επικρατησαν οι -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ-.οσο και να σε τζουζει.η δεξου το η σπιτι σου.

τα περι αντωχης χρονου και τα λοιπα που γραφουν εδω οι περισοτεροι:η συμμαχια ολοκληρωσε ολους της τους στοχους και για οσους δεν εχουν ρουφιανο στην συμμαχια μας:1)να ειμαστε πρωτη στην γενικη καταταξη2)πρωτη επιτιθεμενοι συμμαχια 3)πρωτη αμυνομενη συμμαχια4)η αποκτηση και των 7/7 θαυματων.εγω σαν παιχτης των ελευσις αισθανομαι ικανοποιημενος που βοηθησα στην ολοκληρωση των στοχων οπως και πολλα αλλα παιδια.

και εφοσον κερδισαμε τον γαμμα εγω πρωσοπικα και καποια ακομη παιδια ξεκινισαμε και στον σιγμα.εδω στον γαμμα να κανω τι?????ολοι οι στοχοι επιτευχθησαν.τα πηραμε ολα και φυγαμε.

ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ.
 
Κορυφή