[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΑΔΕΡΦΙΚΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8340
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8340

Guest
Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ GREPOLIS (ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ) ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ... ΕΦΟΣΩΝ Η 1 ΠΑΡΑΧΩΡΕΙ ΤΟΝ Η/Υ ΣΤΗΝ 2 ΚΑΙ ΦΕΎΓΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΙΣΤΕΙ? :confused::confused:

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Η απάντηση βρίσκεται στους κανόνες, στην παράγραφο 2 και είναι σαφέστατη. Ένας παίκτης ένας λογαριασμός. Παίξτε έτσι και μην φοβάστε. [/8EA]
 

DeletedUser8340

Guest
αλλά είμαστε 2 παίκτες σε 1 Η/Υ....
δεν της έχω κάνει λογαριασμο... αλλά υπάρχει τρόπος τελικά να είμαστε και οι 2 σε 1 Η/Υ χωρίς να βάλουμε την κοινή σύνδεση?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Η απάντηση είναι η ίδια με την παραπάνω. Όλη η αλήθεια βρίσκεται στους κανόνες. Δύο ή περισσότεροι παίκτες σε μία σύνδεση και έναν υπολογιστή πρέπει να δηλώσουν μοιρασμένη σύνδεση κτλ κτλ κτλ.
Αν δεν το κάνουν επέρχεται τιμωρία. Επίσης αν κάποιος δημιουργήσει δεύτερο λογαριασμό και τον δηλώσει ως κοινή σύνδεση, ενώ χειρίζεται ο ίδιος τους λογαριασμούς, πάλι επέρχεται τιμωρία.
Δεν υπάρχει κάτι πιο απλό. [/8EA]
 

DeletedUser8340

Guest
ευχαριστώ... αλλά πως καταλαβένετε αν κάποιος παίζει και τους 2?
ααα... και κάτι ακόμη.... σε λίγο καιρό θα πάω στην ξαδάρφη μου που έχει 1 παίχτη και θα μείνω μερικές μέρες... τι θα κάνω αφού είναι 2-3 μέρες?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Και για 1 ώρα να συνδεθούν 2 λογαριασμοί στο παιχνίδι, στον ίδιο κόσμο, πρέπει να δηλώσουν κοινή σύνδεση και να τηρήσουν ευλαβικά όλους τους κανόνες.
Τηρείτε τους κανόνες και μη φοβάστε ότι θα σας αδικήσουν οι διαχειριστές. [/8EA]
 
Κορυφή