[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΧΩΡΙΑ

  • Δημιουργός θέματος adamastos 21
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΧΩΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΤΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑΣ, ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΞΕΓΕΡΣΗΣ?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Βάζοντας τον κέρσορα επάνω στην εικόνα του ζεύγους των αγροτών, στο πλαίσιο αναζήτησης υλών από τα αγροτικά, ένα αναδυόμενο παράθυρο σε πληροφορεί για τις διαθέσεις των χωρικών. [/8EA]
 

DeletedUser

Guest
ικανοποιητικη απαντηση και σε ευχαριστω!!αλλα ας παραθεσω ενα απτο παραδειγμα!!εκανα την 20 λεπτη λεηλασια που αφαιρει 12% διαθεση!!το χωριο μου ειχε 81%, επεσε στο 69% και εξεγερθηκε!!και ρωταω ειναι δυνατον να εξεγερθει απο το 69% ή ειναι καποιο πιθανο bug του παιχνιδιου??
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Τρεις είναι οι πιθανότητες: 1) το χωριό δεν θα αμυνθεί, 2) Το χωριό μάλλον δεν θα αμυνθεί 3) το χωριό μάλλον θα αμυνθεί. [/8EA]
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη το μαλλον δεν θα αμυνθει που το ευρος σε ποσοστο ισχυος ειναι αρκετα υψηλο απο το 50%-80% περιπου υπαρχει πιθανοτητα να αμυνθει???αν ειναι δυνατον!!
 

DeletedUser4519

Guest
ΣΤΟ 80 kαι να εξεγερθει εξαιρετικα σπαανιο ...

στα υπολοιπα ομως 50-60-70 παντα υπαρχει περιπτωση
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα οταν παιρνεις ρισκο και δεν κανει εξεγερση ουτε στο 18% και κανει στο 69% ειναι να πεταξεις το pc απο το μπαλκονι!!!
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα.
εγω εχω καταλαβει 5 απο τα 8 χωρια στο νυσι μου τα λεηλατω μεχρι το 50% και δεν μου εχουν κανει εξεγερση ακομα....τυχαιο?
μηπως μπορει να μου απαντηθει η απορια γιατι δεν με αφηνει να κατακτησω τα επομενα 3 και μου βγαζει συνεχεια μυνημα οτι δεν μπορω να κατακτησω αλλα χωρια ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή