Ήρθε η Στιγμή της αλήθειας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13883
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser13883

Guest
Ήρθε η ώρα να παρακολουθήσουμε και άλλον ένα αγώνα ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου.Όχι οποισδήποτε αλλά ο ΤΕΛΙΚΟΣ UEFA CHAMPIONS LEAUGEΜπαρτσελόνα VS Γιουβέντους.Νομίζω όλοι ανυπομονούμε να απολαύσουμε τον τελικό με την συνοδεία πιτόγυρου και λεμονίτα ή μπύρα για τους πατεράδες μας ;).Θέλω γνώμες για το αποτέλεσμα 1 χ 2.Όποια ομάδα πάρει τον τίτλο κάνει και το τρίπλε καθώς και οι δύο ομάδες έχουν πάρει Κύπελλο αλλά και πρωτάθλημα.

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ :).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Πιτόγυρο με λεμονίτα; Τι συνδυασμός είναι αυτός; :p

[/kni]
 

8EAGENHS

Forum Leader
Για σένα 1,5 ντουζίνα πιτόγυρους και 4 ντουζίνες

RR7GfAp.png
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
ΝΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
[/kni]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser13883

Guest
Και έτσι διαμορφώθηκε το 1-3.Μπράβο Μπάρτσα.Συγχωρέστε με για το διπλοποστάρισμα απλά είναι Spam και επίσης γιατί δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία μηνύματος.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Ωραίο ματς, δε μπορώ να πω. Γι αυτό που μπορώ όμως να πω με βεβαιότητα, ήταν ότι τη πίτσα τη ξέσκισα χθες. Δυστυχώς δεν έχουμε άλλους αγώνες για να βρουμε μια δικαιολογία να χλαπακιάσουμε ξανά.

[/kni]
 

DeletedUser13883

Guest
Για τώρα.Γιατί το 2016 θα έχουμε Euro cup και με την Ελλάδα ΞΑΝΑ στον τελικό θα φάμε καλά ;).Εσύ καλά έφαγες την πίτσα εγώ που έφαγα τα πιτόγυρα μετά τον αγώνα επειδή είχε πολύ δουλεία το σουβλατζίδικο 12:30 τι να πω.Και πες ότι ο γιος του είναι φίλος μας και πες ότι γενικά έχει ΠΟΛΥ δουλειά αλά τα άλλα που βαράνε μύγες βρήκαν να έχουν δουλεία ΜΟΝΟΝ εκείνη την ημέρα τι να πω
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser14703

Guest
Μακάρι να φτάσουμε στο Euro αν και δεν μας βλέπω
 

DeletedUser14703

Guest
Δεν είπα πως δεν πιστεύω..αλλά με τα τωρινά δεδομένα είναι δυσκολό...παντως τις ανατροπές τις έχουμε
 
Κορυφή