Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Bhritos

    Αυτη η καραμελα το να λετε ολοι σας ( να παιξουμε με 5 ευρω χρυσο κτλ κτλ κτλ ) τι ακριβως πιστευετε οτι κανει ο χρυσος ακριβως γιατι τοσα χρονια δεν καταλαβαινω .... Αν εγω σου κανω τελειους χρονους οπως κανω/κανουμε παντα ο χρυσος πως μπορει να σε βοηθησει ακριβως για πες μου ... Σταματηστε να...
  2. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Abdera

    Μαθατε να παιζεται η ακομα τιποτα ?
  3. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    To παιχνιδι δεν ειναι μονο χρυσος αυτο θελω να σε δωσω να καταλαβεις , υπαρχουν και αλλα πραγματα που μπορουν να σε κανουν καλο παικτη . Κατα την δικη μου αποψη ο χρυσος σε δινει boost στο αρχικο σταδιο !!
  4. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    Ο χρυσος δεν κανει τον παικτη , καλο θα ηταν να το βαλετε καλα στο μυαλο σας μαγκες !!!
  5. trypanis

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] Καρτέλα κατεδάφισης

    Ισχυει αυτο που λες , μετα απο καποια αναβαθμιση εγινε αυτο , ποτέ δεν ηταν ετσι και δεν ειναι φυσιολογικο . Ουτε 1 μηνα εχει που υπαρχει αυτο το πραγμα !!
  6. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    :cool::cool::cool::cool::cool:
  7. trypanis

    Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.243

    Good bye Λαδωνες Θα σας θυμομαστε Οσοι χαρηκαν , χαρηκαν !! Ολε
  8. trypanis

    Ο ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ!!!

    Η ημερομηνία εγγραφής σου: 22/05/2010 Αλλα δεν ξερω πως γινεται το dodge και προσπαθω να το καταλαβω εδω και 10 χρονια !! Sadge
  9. trypanis

    Σουφ γιατι;

    Καλησπερα σας φιλοι μου Ακομα μαλωνετε τι κανετε ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
  10. trypanis

    DYMI / ΛΗΞΗ

    Γεια σε ολους συμπαικτες/εχθρους Θελω και γω με την σειρα μου να πω μιας που ο κοσμος εχει ερθει πιο νωρις στο τελος του απο οτι φανταζομουν , οτι αρχικα φαινοταν οτι θα παιξουμε ενα πολυ καλο παιχνιδι , δεν ξερω ποια παιδια με γνωριζουν απο παλια αλλα μου αρεσει να πιεζομαι και δεν προτιμαω τα...
  11. trypanis

    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ?(DIMY)

    Θα μιλησω προσωπικα . Μπραβο σας που με βαλετε επιτελους αποικιακο με την μια και μοναδικη πολη που ειχα εκει . Το θεμα ειναι τι κανετε στο μετωπο , προφανως και ανεβαζεις οτι σου συμφερει . Καλο βραδυ <3
  12. trypanis

    ΠΕΡΙ DYMI

    εγω δεν εχω καμια απολυτως ιδεα ... Αποκλειεται εσεις να μην ξερετε κατι για αυτο , συμμαχοι σας ηταν δεν μιλουσατε ποτέ ?? Μου φαινεται αδιανοητο ετσι απλα να πατησαν επανακκινηση χωρις να πουν το οτιδηποτε .
  13. trypanis

    ΠΕΡΙ DYMI

    Για να φτασουν 2 ατομα σε τετοια πραξη σιγουρα κατι θα προηγηθηκε , ή μπορει να ηταν απο πολυ πιο πριν και να τους βγηκε τωρα . Σιγουρα εσεις ξερετε καλυτερα , αλλα αφου εγινε ...
  14. trypanis

    Συμμαχίες

    Παιδια βλεπω μαζευτηκατε πολλοι , δεν παμε καμια θαλασσα λεω εγω η κανα κλαμπακι να ανοιξει το ματακι μας ? εε ? Καθεστε και "μαλωνεται" για ενα παιχνιδι εεερεε !! Καλο βραδυ μαγκες μου !! Η συνεχεια στο παιχνιδι , παιξτε το παιχνιδι σας και αφηστε τα λογια !!
  15. trypanis

    Συμμαχίες

    Γεια σε ολους Καλο παιχνιδι να εχουμε και πανω απο ολα να το διασκεδασουμε !! Παιχνιδι ειναι ουτοσιαλως οποτε μην τα παιρνουμε ολα τοσο σοβαρα !!
  16. trypanis

    Αρένα του διαγωνισμού "Πρωτοχρονιά με Premium"

    Καλες γιορτες με υγεια και ευτυχια !!
  17. trypanis

    Αρένα διαγωνισμού "Τα δώρα των Ηρώων"

    31-22-12-1-15
  18. trypanis

    Συζήτηση για το beta κόσμο Κυριαρχίας

    Πως μπαινω στον νεο κοσμο ?
  19. trypanis

    Συζήτηση για "Το Κουτί της Πανδώρας"

    Το κατεστρεψαν το event δυστυχως !!
Κορυφή