DYMI / ΛΗΞΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

trypanis

Ξιφομάχος
Γεια σε ολους συμπαικτες/εχθρους
Θελω και γω με την σειρα μου να πω μιας που ο κοσμος εχει ερθει πιο νωρις στο τελος του απο οτι φανταζομουν , οτι αρχικα φαινοταν οτι θα παιξουμε ενα πολυ καλο παιχνιδι , δεν ξερω ποια παιδια με γνωριζουν απο παλια αλλα μου αρεσει να πιεζομαι και δεν προτιμαω τα ευκολα , οποτε για μενα προσωπικα επειτα απο τα 2 κουμπια που πατηθηκαν απο εχθρους για μενα εκει τελειωσε και το παιχνιδι .
Το συστημα μου αρεσε αρκετα και γενικα το γκρεπολις χρειαζοταν μια αλλαγη/προσθηκη σε νεες στρατηγικες μπας και ζωντανεψει , πραγμα το οποιο το βλεπω αρκετα δυσκολο .
Οσοι παιζανε απο παλια στον κοσμο Achilles τοτε θα καταλαβουν οτι στα τοτε χρονια εκει ηταν το grepolis που ολοι ευχαριστιομασταν .
Ευχαριστω σε ολους συμπαικτες/εχθρους , και ακομα και σε οσους ειναι εριστικοι και βριζονται .
Γενικα δεν εχω να πω πολλα γιατι ειχα αποχη 3 χρονια οποτε ευχομαι στον καθενα απο εσας να εχετε καλη συνεχεια και εκτος παιχνιδιου και λιγο με τις συμπεριφορες να το προσεξετε γιατι οτι βγαζετε εδω μεσα , το ιδιο ειστε και στην εξω ζωη !!
Till Next Time ( αν υπαρξει )
 

DeletedUser18163

Guest
ολε
7e1a00c6a7
Ο δικαστής ακούει; @Django Unchained
 

Django Unchained

Οπλίτης
Φιλε Κυριακο καλη συνεχεια λεβεντη μου..
Ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα ειτε σαν συμμαχοι ειτε σαν "εχθροι"..
Πολυ ωραιος παικτης και πολυ καλο παιδι..και λιγο νευρικος...και γκρινιαρης..!
 

DeletedUser17356

Guest
Μπραβο σε ολα τα κοριτσια απο σφετεριστες για την νικη τους
Παλι καλα που ο σουφ ακολουθησε πιστα τις οδηγιες μου
 

DeletedUser12948

Guest
και ας πουμε τωρα την αληθεια διαχειριστη αμπαλε για το πως κερδισατε τον κοσμο , εσυ και κατι αμπαλοι παντελωνατοι

οταν μπηκαμε στον κοσμο μας καλεσε ο σουφ με τον αλεξηκοτα και μας ζητησαν συνθηκη για να παμε μεχρι το τελος του κοσμου , ολα καλα τα βρηκαμε και ετσι και εγινε
στις 28/6 με πλησιασαν οι σατυροι και μου ζητησαν τοτε να συνεργαστουμε πραγμα που δεν δεχτηκα γιατι η συμφωνια με τον κωλοτουμπα τον σουφ και την κοτα τον αλεξμπιμ δεν περιελαμβανε κατι τετοιο

την επομενη μερα βλεπω αυτο
Ο/Η PASGIANNENA77 κατάργησε την κατάσταση ως εχθρό της *ΣΑΤΥΡΟΙ * εκ μέρους της * ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ * την 29/06/20 στις 00:23
Ο/Η PASGIANNENA77 αποδέχτηκε την πρόσκληση σύναψης συμφωνίας ειρήνης από την *ΣΑΤΥΡΟΙ * εκ μέρους της * ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ * την 29/06/20 στις 00:23
Ο/Η PASGIANNENA77 αποδέχτηκε την πρόσκληση σύναψης συμφωνίας ειρήνης από την ΣΑΤΥΡΟΙ εκ μέρους της * ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ * την 29/06/20 στις 00:23
Ο/Η KostasBab αποδέχτηκε την πρόσκληση σύναψης συμφωνίας ειρήνης από την la casa de fapel εκ μέρους της * ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ * σήμερα στις 00:39
Ο/Η KostasBab κατάργησε την κατάσταση ως εχθρό της la casa de fapel εκ μέρους της * ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ * σήμερα στις 00:39

και στελνω μνμ στον σουφ 2-3 μερες μετα στον παντελονατο καραγκιοζηηηηη , να η συνομιλια
Soul Mystique σήμερα στις 01:53
ρε αντε απο δω εχεις μουτρα και μιλας κιολας κοκκινοι και παρε φορα
σουφ77 σήμερα στις 01:53
Κόκκινοι
Soul Mystique σήμερα στις 01:51
ναι γιατι θα σε φοβηθω? εισαι μαγκας?
σουφ77 σήμερα στις 01:04
Για ξανα?
Δεν καταλαβα?
Μου είπες να σοβαρευτω?
Soul Mystique σήμερα στις 00:44
Αυτό το λες εσύ με 4 ακαδημίες? Σοβαρεψου
σουφ77 την 03/07/20 στις 20:04
Ισχυει φιλε αλλα κι εσείς κανατε ολοκληρη ακαδημία χωρις ενημερωση
Πρωτα να κοιτάμε τον εαυτο μας λιγο λίγο
Soul Mystique την 03/07/20 στις 15:24
καλησπερα εχετε κανει συνθηκες βλεπω χωρις να εχουμε καποια ενημερωση

οποτε λαλακη αυτα που λετε περι δικης μου κωλοτουμπας δεν εχει νοημα να τα ξαναπειτε

περαν ολων μετα η επιλογη μου ηταν να παω με δροσερους ασχεταμε το γεγονος οτι αποδειχτηκαν κοτες και αυτοι

εμεις παραμενουμε οι ενεργοι μεχρι το τελος , μπορειτε ελευθερα να φατε ανενεργους γιατι μονο για αυτο εισαστε ικανοι

τελος θα ηθελα να μας εξηγησεις διαχειριστη αμεμπτε , τα μπαν που επεσαν τελευταια και οι παιχτες δεχοντουσαν υπο και επιθεσεις πως εγινε , ο ολυμπος βγηκε μεσα στα νησια σας εντελως τυχαια επισης κλπ κλπ

αυτα τα ολιγα γιατι μας ζαλισατε τα κακκαλα με τα ψεμματα σας λαλακιδες

θα τα ξαναπουμε σε επομενο κοσμο μη σκας
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
το μονο που ξερει ο κατσικανιαρης ειναι να πουλαει μαγκια κλανια απο την στανη του ,δεν πειραζει ερχεται ο επομενος κοσμος και ελπιζουμε στο να σας πετυχουμε απεναντι μας εκει περα γιατι ακομα και τωρα που ειμαστε σκορποχωρι μονο για σπαστικα ειστε, για να καταλαβεται τις προαλλες με βαραγε η αρχικοτα ο λοστασασιν και ακυρωνε του εστειλα μυνημα οτι ειδα οτι με βαραει αυτος και ακυρωνει και ελεγε αλλα ντα λον και μετα ξεκινησε και ο καρδερινης,αυτοι ειστε ,σας περιμενουμε !
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
α και ξεχασα να πω και κατι για το οποιο ειστε φοβεροι ,ομαδικες στο σκαιπ με τον σουφ να λεει οσοι θελουν να μ μιλησουν να μου γλυψουν τα αρχιδια η στο φορουμ να μπαινει και να βριζει αβερτα και φυσικα ο worldmaster την παπια δεν πας κοντρα στον μπαμπα ποτε νομος, σουφ το ξερω οτι θες να το νιωσεις μια φορα στην μιζερη ζωη σου την αισθηση να σου γλυφουν τα αρχιδια αλλα ρε φιλε το αναζητας λανθασμενα και ξεφτιλιζεσαι πλυσου ντυσου στολισου και βγες στη γυρα με ενα 50αρικο καθαρισες ;)
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
να λέτε ευχαριστώ που υπηρχαν και οι δροσεροί και ασχολιομασταν σοβαρά οι περισσότεροι παίκτες μας σε αυτό το μέτωπο
ο λόγος που παραμείνατε στο παιχνίδι ήταν καθαρά λογο δροσερόν!!! Και δεν ανεβήκαμε στην 44 οι μετωπικοί παίκτες της 45-55

και παλυ και με τους συμπαίκτες μας που ειχαν τοποθετηθεί απέναντι σας κοντεψατε να διαλυθείτε...

αλλα δεν μπορείτε να καταλάβετε οτι την μεγαλύτερη ζημιά την πάθατε λόγο του χαρακτήρα σας!!! Ερχόντουσαν παικτες σας και μας ελεγαν τα χειρότερα για την συμπεριφορά σας... μετα ομως σας έφταιγαν οι ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ...


ερχεστε τωρα και αναπαραγεται γεγονοτα 3 μηνωn πριν περιπου... με ελειπη γεγονότα... τωρα που κρίθηκε ο κόσμος.


Λικαβιε απο οσο θυμαμαι οταν μιλησαμε 2-3 φορες , προσωπικά ειχαμε μιλήσει όμορφα χωρίς να να βριστούμε... το πως έρχεσαι τωρα εσυ και με αποκαλεις κοτα 1-2 θαλλασες μακρια... τι να πω... δεν ξερω

οσο αναφορα για το σενάριο συνάντηση μας σε κάποιον επόμενο κόσμο
θα ειναι χαρα μας να βρεθούμε αντιμέτωποι!!!

υ.σ πριν προσβάλει ο οποιοσδήποτε κάποιον αλλον και αρχίσει να πουλαει ιστοριες, ας κάνει πρωτα μια αυτοκριτική!!!

φιλικά Αλεξης gim
καλη συνεχεια σε ολους !!!
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
τυποι σαν τον P.Damian τα λενε αυτα?που πως φανηκε ηταν ρουφιανος απο την αρχη? η τυποι σαν τον σκορπιο? αυτους καθεσαι και ακους? αν ναι αδερφε εχεις θεμα συγκεκριμενα ο Pdamian με το που νευριασε και εφυγε σε μια ωρα ειχε φαει ποικι σε ολες τις πολεις αποικιακο απο πολυ μακρια ,να τους χαιρεσται τετοιους μαλακες,και ντροπη σας που καθεστε και μαζευεται ολα αυτα τα σκατα στις συμμαχιες σας
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Δεν θα κατσω να δακτυλοδεικτώ παικτες-ανθρωπους, ποσο μαλλον εδω!!!
Τους συμπαικτες σας καλυτερα απο ολους τους γνωριζετε εσεις και οχι εμεις.

Μια συμβουλη , οταν επανειλημμένα ανα ταχτα χρονικα διαστηματα συμπαικτες σας αποχωρουν και ποσο μαλλον ... αν πραττουν με τροπο οπου μπορει να επιβαρυνει την ροι της συμμαχιας σας τοτε υπαρχουν 2 σεναρια για εμενα.

Ειτε κατι γινετε εντος της συμμαχιας σας οπου φτανει στο αμην καποιους ανθρωπους και δεν αντεχουν αλλο απο καποιες συμπεριφορες
Ειτε απλος δεν ξερετε ποιους και τι εχετε μαζεψει στην συμμαχια σας, οπου ειναι παλυ δικη σας ευθύνη !!!

Μην ξεχναμε ο καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος, η υπομονη και τα ορια του καθε ανθρωπου διαφερουν μεταξυ τους οπως και οι ηλικιες!!!

Βεβαια επειδη δεν μου αρεσει να βαζω ολους σε ενα τσουβαλι
προσωπικα εναν παικτη που μου εκανε θετικη εντυπωση ηταν ο gasmas!!! Δεν τον γνωριζω τον ανθρωπο καθολου, αλλα βλεπω πως διαρκως παλευει για την συμμαχια σας προσπαθοντας κατα επαναληψη να σπασει κατακτησεις μας.


Τελος παντων... Μην το συνεχεζετε παιδια... Ασκοπο ειναι .

Καλυτερα οτι εχουμε να πουμε να το βγαζουμε στο παικτικο τομεα πανω στις μαχες .
 

DeletedUser12948

Guest
τιμη μας να μην εχουμε παιχτες σαν αυτους και σαν εσας , και τιμη μας που τρωμε μπαν στα φορουμ ξεφτιλιζοντας σας , διοτι μια φορα καραγκιοζης / ρουφιανος / κωλοτουμπας ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ / ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ / ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ

ειδικα εσυ αλεξη μη μιλας γιατι αλλα λεγατε και αλλα κανατε οποτε τουμπεκι ψιλλοκομμενο , ολα τα αλλα που λετε ειναι δικαιολογιες του κωλου για να καλυψετε τα χαλια που κανατε σε αυτον τον κοσμο

εσυ σαμιαμιδη ποσταρε την πρωτια σε ενα κοσμο που τα κανατε πουτανα , τρομερη νικη αχαχαχαχααχ εισαι απιστευτα αστειος
 

DeletedUser18028

Guest
τιμη μας να μην εχουμε παιχτες σαν αυτους και σαν εσας , και τιμη μας που τρωμε μπαν στα φορουμ ξεφτιλιζοντας σας , διοτι μια φορα καραγκιοζης / ρουφιανος / κωλοτουμπας ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ / ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ / ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ

ειδικα εσυ αλεξη μη μιλας γιατι αλλα λεγατε και αλλα κανατε οποτε τουμπεκι ψιλλοκομμενο , ολα τα αλλα που λετε ειναι δικαιολογιες του κωλου για να καλυψετε τα χαλια που κανατε σε αυτον τον κοσμο

εσυ σαμιαμιδη ποσταρε την πρωτια σε ενα κοσμο που τα κανατε πουτανα , τρομερη νικη αχαχαχαχααχ εισαι απιστευτα αστειος

Αμαν λες τιμή σου που τρώς μπαν επειδη βρίζεις...

Τι να σου πώ... o_O o_O
 

DeletedUser12757

Guest
τιμη μας να μην εχουμε παιχτες σαν αυτους και σαν εσας , και τιμη μας που τρωμε μπαν στα φορουμ ξεφτιλιζοντας σας , διοτι μια φορα καραγκιοζης / ρουφιανος / κωλοτουμπας ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ / ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ / ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ

ειδικα εσυ αλεξη μη μιλας γιατι αλλα λεγατε και αλλα κανατε οποτε τουμπεκι ψιλλοκομμενο , ολα τα αλλα που λετε ειναι δικαιολογιες του κωλου για να καλυψετε τα χαλια που κανατε σε αυτον τον κοσμο

εσυ σαμιαμιδη ποσταρε την πρωτια σε ενα κοσμο που τα κανατε πουτανα , τρομερη νικη αχαχαχαχααχ εισαι απιστευτα αστειος


 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
λικαβιε θα χαρω πραγματικα να παιξω απέναντι σας σε εναν αλλον κοσμο καθως σε αυτον τον κοσμο δεν μου δόθηκε η ευκαιρία !!!
κοιταξε μονο να κρατησετε και μερικους παικτες μαζι σας μεχρι τοτε...
γιατι ετσι οπως μιλάτε και στους συμπαίκτες σας ... θα μείνετε 2-3 ολοι και ολοι!!!
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
μπορει εμεις οι βασικοι να μας λετε κωλοπαιδια και αθυροστομους αλλα εχουμε κατι μπαλες να τις παρεις να παιξεις μπασκετ , καλυτερα να εχω μεγαλο στωμα παρα να γινω σκουπιδι κωλοτουμπας σαν αυτους που πατε και μαζευεται εσεις οι μεν που εφυγαν ειναι κωλοτουμπες και δε που τους δεχτηκαν ειναι ανανδροι και χαζοι ,συνγχαρητηρια για τον ολυμπο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή