Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. ALEXISGIM12345

    Χρόνοι και κώλυμα με απ'.

    χαχαχα. Γερασαμε. Με η και χωρις σειρηνες εκανα τις προσπαθειες μου. Τωρα εφοσον μας δινετε αυτο το μπουστ. Το εχω παει ενα επιπεδο πιο πανω.
  2. ALEXISGIM12345

    Χρόνοι και κώλυμα με απ'.

    Αν θες μπορουμε να μπουμε μια κληση Discord να σου εξηγήσω τι κ πως. Αλλα να ξερεις θα πρεπει να εχεις ενεργους (καπετανιο κ Διαχειριστή) για να μπορεσεις να χρησιμοποιησεις τον συντονιστη επιθεσης (οπου με αυτον θα γινουν τα <<κολληματα σου χειροκινητα>> . Τιποτα δεν ειναι αυτοματο... κ για...
  3. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Taras

  4. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Taras

    @DarkAngel ειχαμε
  5. ALEXISGIM12345

    Μετράμε ανάποδα Part2 (για τον Ellippo)

    23.395 μέρες απομένουν ακόμα για να ανοίξει σερβερ πολιορκίας
  6. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Sinopi

    sad
  7. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τα νέα τεχνουργήματα

    καλησπερες, οχι κ άσχημα για πρώτος ιταλικός σερβερ
  8. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    την καταταλληλη ωρα ηρθες ανοιγει αύριο ο 6αρης
  9. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.243

    Η αλήθεια ειναι οτι οι σπαρτοι με το μπαγαρισμενο φιουρι+ηρωα έκαναν τρελη ζημιά μια ομαδα που μπήκαμε να παίξουμε σε ξένο σερβερ παρατηρήσαμε πως η ζημιά που εκαναν οι 20 λαδωνες με 500 σπαρτους ηταν εξωφρενική. Κατακτήσεις με 1.800 γρηγορα εσπαγαν με 60 γρύπες κ 500 σπαρτους. Επισης με...
  10. ALEXISGIM12345

    ΣφετεριστΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Σταθη πες με κακό παίκτη. Μπορει να ειμαι. Ποτε δεν ειπα οτι ειμαι ο καλύτερος. το δέχομαι Το να με αποκαλείς ψεύτη είναι άπλα αστείο. Οι εικόνες είναι απο το grepolis map. Εχω μάθει να μιλάω με στοιχεία και προσπαθώ να σέβομαι τον συνομιλητή μου Οι 2 εικόνες δείχνουν καθαρά οτι ο κόσμος ήταν...
  11. ALEXISGIM12345

    ΣφετεριστΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Καλησπερα Μην το κανετε αηδία παιδια. Οσο παιξαμε εμεις κ τα χλωμα το παιχνίδι ήταν ίσο. Βάλαμε αποικία φάγαμε αποικια Καναμε ωραιες μαχες. Για να μιλησουμε λιγο σοβαρα. Δεν ξερω τι περιμένετε να ακουσετε αλλα προφανώς δεν θα συνεχίσουμε αρκετοι με τα σπαστικα. Εχουμε ατομα με οικογένειες με...
  12. ALEXISGIM12345

    ΣφετεριστΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    ακόμα ασχολείστε μαζί μας? sad
  13. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Mochlos

    αυτο παει κ για εσενα κατσαρε στο πως θα αμυνθω ως συμμαχια η θα επιτεθω στα μετωπα μου ειναι δικο μου κομματι. Παιξω δεν παιξω με τειχος βγαλω δεν βγαλω επιθετικα η αμυντικα. Ειναι καθαρα δικος μας τομεας. Οπως κ στο πως θα αναπτυχθω κ θα κλεισω τα νησια μου. Δικος μου τομεας και οχι δικο σας...
  14. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Mochlos

    δεν ξεκινησαμε πρωτοι αλλα εχεις δικιο στην αντεπιθεση δεν τα πηγαμε τοσο καλα . Ειναι λογικο βεβαια καθως εμεις θελουμε να παιζουμε απλος . Να κολλαμε σε αποικιακα. Απο εκει κ περα εσεις θελετε απλος να περνετε κοσμους με καθε κοστος
  15. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Mochlos

    παλυ καλα ξερεις καλύτερα απο έμενα στο τι θα κάνω τεσπα Στεφανε η συμμαχια ξερει τι εχει γινει απο πρωτο χερι . Ξερουν επισης ποιοι ειναι οι <<γκοστ ραιντερ>> ολα τα αλλα θα υποθουν σε βιντεακι . εδω τελικα στον νεο κοσμο δεν θα μπειτε?
  16. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Mochlos

    Η αληθεια ειναι οτι ημουν εκτος εκεινη την ωρα για καφε με φιλαρακια ενω εσυ εκατσες σπιτι να κανεις σπαστικα... Ισα ισα που τα προλαβα οταν μπηκα σπιτι. (το ονομα οτι καλυτερο) χαχαχα Απο εκει κ περα δεν θα κατσω να απαντησω σε καθε χαζομαρα σακοντιε κ κατσαρε ... Οσο αναφοα την νεα...
  17. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Mochlos

    ναι ?
  18. ALEXISGIM12345

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Lapithos

    οι λινατσες?
  19. ALEXISGIM12345

    Πρωταθλητές ενόργανης, είχαμε.

    φοιβο δεν είσαι αστείος
Κορυφή