ΣφετεριστΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18163
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18163

Guest
22a267a8ea
 

DeletedUser18354

Guest
Τζαγκο πισωγλεντη που εισαι ακομα να μπεις απο τις 28 ;
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Καλησπερα
Μην το κανετε αηδία παιδια.
Οσο παιξαμε εμεις κ τα χλωμα το παιχνίδι ήταν ίσο. Βάλαμε αποικία φάγαμε αποικια
Καναμε ωραιες μαχες.

Για να μιλησουμε λιγο σοβαρα. Δεν ξερω τι περιμένετε να ακουσετε αλλα προφανώς δεν θα συνεχίσουμε αρκετοι με τα σπαστικα. Εχουμε ατομα με οικογένειες με γυναικες, με προβλήματα υγειας. Το να ξυπνάμε ανα 10 λεπτα καθε βραδυ δεν υγείες. Να μιλήσω για τον εαυτο μου οπου ειμαι κ νεος. Κοντεψα να αρρωστήσω με ολο αυτο. Τα εχετε μαθει βεβαια.

Τα σπαστικα χαλανε το παιχνιδι και δεν τα επικροτώ. Εκανα ως αντίποινα και ας μην ηθελα σε ολη αυτη την χαζη διαδικασια και λυπάμαι που εκατσα ενα βραδυ κ ξύπνησα ανθρωπους που δεν έφταιγαν σε κάτι.

Δεν θα σταθώ σε πολλα ουτε θα μπω στην διαδικασία να μιλήσουμε για τα στατιστικα. Ο κοσμος κρίθηκε απο τα σπαστικα . Μπορει και να κερδίζατε κ κανονικα αλλα δεν θα το μαθουμε ποτε αυτο. Ειχαμε καλύτερο στήσιμο ειχατε περισσότερη εμπειρία οι ιδρυτές των γκοστ πανω στην διαδικασία των θαυματων.


Οσοι υπήρξατε στον σερβερ ειδατε πως οταν ανεβήκαν μετωπικοί παικτες στα μετωπα (πάγωσαν) και δεν ηταν απο το τειχος αλλα απο την ποιότητα των παικτων που ειχαμε!
Τειχος ειχαμε σε 10-15 πολεις απο τις 100 στο μετωπο.





Τωρα αν θελετε να κραξετε σε αυτο κραξτε. Τειχος ολοι ειχαμε εκει που επρεπε να εχουμε.
Γενικότερα μονιμες εννοω.



Δεν θα ξανα μιλήσω στο κεντρικό φορουμ (λογικα)
Εκτιμώ καποιους ανθρωπους παικτικα αλλα μεχρι εκει . Καλους παικτες ειχαμε και οι δυο μεριές πάντως.

Καλη συνεχεια σε ολους. Πλεον νιώθω ελεύθερος απο τν αηδία κ μολις ξυπνήσετε ολοι και αντιληφθείτε πως τελικα ειναι ενα παιχνιδι... Θα με καταλάβετε.

Καλή συνεχεία σε ολους!

ο Χαρτης πριν ξεκινησουν τα σπαστικα

Screenshot_285.png

Screenshot_286.png
 

DeletedUser18354

Guest
Οσοι υπήρξατε στον σερβερ ειδατε πως οταν ανεβήκαν μετωπικοί παικτες στα μετωπα (πάγωσαν) και δεν ηταν απο το τειχος αλλα απο την ποιότητα των παικτων που ειχαμε!

ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΤΑΞΕΙ
 

Sakontios

Οπλίτης
παλι ψεματα λεει ο τριπλοκαυλης; και κλαιγεται για το πως η μετριοτητα του εξαφανιστηκε;
 

DeletedUser17770

Guest
κάποιος να ξεπαγωσει τον witcher που επαθε πλακα απτην ποιοτητα των σφετεριστων στα μετωπα
Τυχαια φωτογραφια django
Screenshot_900.png
 

DeletedUser18354

Guest
χαχαχαχαχα εγω φταιω που δεν παιζω με ποιοτητα
 

DeletedUser17222

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ


















ΟΙ ΣΦΕΤΕ ΚΑΝΑΝΕ ΥΠΕΡ
ΟΙ ΣΦΕΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΣΠΑΣΤΙΚΑ
ΟΙ ΣΦΕΤΕ ΦΑΓΑΝΕ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΠΙΣΩ
ΟΙ ΣΦΕΤΕ ΠΑΤΗΣΑΝ ΚΟΥΜΠΙ













πειτε μου και εσεις την γνωμη σας , αν εχω καπου λαθος γιατι με νοιαζει παρα πολυ τι θα πειτε, απλα παρακληση παρτε πρωτα τα φαρμακα για τις παραισθησεις
 

DeletedUser18163

Guest
Οι σφετεριστές οι παίκτες ποιότητας είναι εδώ;

Αλεξάρα κάτσε καλά και σταμάτα να λες ψέματα γιατί τελειώνω τα μαθήματα Ιταλικών μου σε λίγες μέρες
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Σταθη πες με κακό παίκτη. Μπορει να ειμαι. Ποτε δεν ειπα οτι ειμαι ο καλύτερος.
το δέχομαι
Το να με αποκαλείς ψεύτη είναι άπλα αστείο.
Οι εικόνες είναι απο το grepolis map. Εχω μάθει να μιλάω με στοιχεία και προσπαθώ να σέβομαι τον συνομιλητή μου
Οι 2 εικόνες δείχνουν καθαρά οτι ο κόσμος ήταν 50/50

Τωρα αν εθελοτυφλείτε και θέλετε να πείτε οτι εσεις υπερ δεν κανατε. Δεν στρατολογησατε μουνλαιτ καραντινατους κλπ μερικους παικτες επισης απο αλλες συμμαχιες κ οτι δεν ειχατε στις μισες πολεις σας τείχος... Its ok. Όπως το βλεπει ο καθε ενας.Τα σπαστικα απο την μεριά σας άρχισαν. Χάσαμε άλλα απο τα σπαστικά καθως καναμε το λαθος να μπουμε στην διαδικασια της αντεπίθεσης μεσώ σπαστικών Μπορεί να χάναμε κ κανονικά στα θαύματα αλλα όπως ειπα δεν θα το μάθουμε ποτε. Μην ξεχνάτε πως εμείς παίζαμε απλος για το game.

Δέχομαι και σας αναγνωρίζω οτι είχατε περισσότερες αντοχές στα σπαστικά.

μανς ραιντερ. Ειχα δώσει μια υπόσχεση στον λικαβιε. Καποια μερα αν ξανα μπω να παιξω θα ηθελα πολυ να την τηρησω βλεποντας σας στο μέτωπο μου εσας τους μουνλαιτ. Χωρις γκοστ ανορθόγραφους για να μπορείτε να κρυφτείτε!!! Να ειναι κανας 3αρης ομως γιατι βαρέθηκα τους 2αρηδες και άσσους .

Κανω χουντινι για να απολαύσω την ζωη. Σας ευχομαι ολοψυχα να περνατε καλα και καποια μερα να κοψετε το παιχνιδι γιατι ειναι βαρίδι δυστυχώς ειδικα αυτο το 24ωρο ειδοποιήσεων !!!!
 

DeletedUser18163

Guest
Ναι γεια σας

Οσοι υπήρξατε στον σερβερ ειδατε πως οταν ανεβήκαν μετωπικοί παικτες στα μετωπα (πάγωσαν) και δεν ηταν απο το τειχος αλλα απο την ποιότητα των παικτων που ειχαμε!
Οι παίκτες ποιότητας είναι εδώ;
Ποια ποιότητα, σταμάτα να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου. Τι ποιοτικό κάνατε όσο παίξατε;
Το παιχνίδι σας ήταν περιορισμένο γύρω από τις τράμπες με τους φιλόσοφους και τα σπασίματα στον Ηρακλή για τα ιπτάμενα. Τίποτα παραπάνω.

Δεν θα ξανα μιλήσω στο κεντρικό φορουμ (λογικα)
Νομίζεις, δες πόσο απλά σου αλλάζω την γνώμη και θα γράψεις ακόμα μία φορά.

ο Χαρτης πριν ξεκινησουν τα σπαστικα
Κάθεσαι μιλάς για χάρτες ξανά και ξανά, εμένα δεν μου λέει τίποτα αυτό που δείχνεις.
Τι ακριβώς βλέπουμε δηλαδή;
Το ότι είχες ένα κάρο άσχετους που το μόνο που έκαναν ήταν να ιδρύουν ξερονήσια είναι αστείο.
Φαντάσου να παίζεις επί μισό χρόνο έναν κόσμο χτίζοντας ξερονήσια και ιδρύσεις για τα θαύματα και τελικά να φεύγεις από το παιχνίδι πολλούς μήνες πριν την περίοδο των θαυμάτων.

Ναι, πρέπει να είναι αρκετά κακό.
Μπορεί όμως να ήταν ακόμα χειρότερο αν τελικά καθόσασταν στον κόσμο και βλέπατε πόσο μακριά από την πραγματικότητα ήταν όλα όσα σκεφτόσασταν.

Σταθη πες με κακό παίκτη. Μπορει να ειμαι. Ποτε δεν ειπα οτι ειμαι ο καλύτερος.
Η αλήθεια είναι ότι είσαι αρκετά μέτριος παίκτης, δεν είσαι και τόσο κακός.
Θέλεις πολλή δουλειά ακόμα.

Τα σπαστικα απο την μεριά σας άρχισαν.
Τρεις φορές κάνατε σπαστικά σε δικούς μας, παράλληλα είχατε και κάτι παικτάκια σαν τον καραμέλα να πατάει μία-μία σφεντόνα όλη μέρα.
Την Τέταρτη καθίσαμε και ασχοληθήκαμε λίγο μαζί σας.

Χάσαμε άλλα απο τα σπαστικά καθως καναμε το λαθος να μπουμε στην διαδικασια της αντεπίθεσης μεσώ σπαστικών
Χάσατε επειδή είστε κακοί παίκτες, τα σπαστικά σας έδιωξαν από το παιχνίδι λίγο νωρίτερα.
Ήταν για το καλό σας όμως, πλέον δεν σπαταλάτε χρόνο σε έναν κόσμο που δεν υπήρχε ούτε η παραμικρή πιθανότητα να διεκδικήσετε κάτι.

Μπορεί να χάναμε κ κανονικά στα θαύματα αλλα όπως ειπα δεν θα το μάθουμε ποτε.
Εσύ νομίζεις ότι επειδή είχες μερικούς άσχετους που έκλειναν ξερονήσια στην θάλασσά σου, θα έκανες κάτι σημαντικό στα θαύματα.
Καμία ελπίδα δεν είχες, όσο Ηρακλή και αν έπαιζες, ό,τι και αν σκεφτόσουν.

Μην ξεχνάτε πως εμείς παίζαμε απλος για το game.
Pls mock πΑιΖαΜε ΑπΛωΣ γΙα τΟ gAmE.

Παίζατε για κάποιου είδους αναγνώρισης.
Σας αναγνωρίζω ως την πρώτη συμμαχία στο παιχνίδι που ξεφτιλίστηκε από μόνη της όσο περισσότερο θα μπορούσε.
Μιλάγατε πολύ περισσότερο από όσο παίζατε το παιχνίδι και όσα λέγατε ήταν πραγματικά αστεία.
Όχι μόνο αυτά που λέγατε σε εμάς, αλλά κυρίως όσα λέγατε μεταξύ σας.

Να ειναι κανας 3αρης ομως γιατι βαρέθηκα τους 2αρηδες και άσσους .
Σου υπόσχομαι ότι θα σου επιτρέψω να παίξεις όποιον άσσο και 2άρη βγει σε ελληνικό σέρβερ, αλλά μέχρι εκεί.



Υπεύθυνος Σφετεριστών και Ιδιοκτήτης του κόσμου Ermon-ass-a.
 

KORISTIAN

Ξιφομάχος
μανς ραιντερ. Ειχα δώσει μια υπόσχεση στον λικαβιε. Καποια μερα αν ξανα μπω να παιξω θα ηθελα πολυ να την τηρησω βλεποντας σας στο μέτωπο μου εσας τους μουνλαιτ. Χωρις γκοστ ανορθόγραφους για να μπορείτε να κρυφτείτε!!! Να ειναι κανας 3αρης ομως γιατι βαρέθηκα τους 2αρηδες και άσσους .
smiley-emoticons-insel.gif
 

DeletedUser17222

Guest
αν μετρας τον στεβιονιο σαν δικο μας παικτη τοτε ναι, εμεις ξεκινησαμε σπαστικα
 
Κορυφή