Πρόσφατο περιεχόμενο από trypanis

  1. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Bhritos

    Αυτη η καραμελα το να λετε ολοι σας ( να παιξουμε με 5 ευρω χρυσο κτλ κτλ κτλ ) τι ακριβως πιστευετε οτι κανει ο χρυσος ακριβως γιατι τοσα χρονια δεν καταλαβαινω .... Αν εγω σου κανω τελειους χρονους οπως κανω/κανουμε παντα ο χρυσος πως μπορει να σε βοηθησει ακριβως για πες μου ... Σταματηστε να...
  2. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Abdera

    Μαθατε να παιζεται η ακομα τιποτα ?
  3. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    To παιχνιδι δεν ειναι μονο χρυσος αυτο θελω να σε δωσω να καταλαβεις , υπαρχουν και αλλα πραγματα που μπορουν να σε κανουν καλο παικτη . Κατα την δικη μου αποψη ο χρυσος σε δινει boost στο αρχικο σταδιο !!
  4. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    Ο χρυσος δεν κανει τον παικτη , καλο θα ηταν να το βαλετε καλα στο μυαλο σας μαγκες !!!
  5. trypanis

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] Καρτέλα κατεδάφισης

    Ισχυει αυτο που λες , μετα απο καποια αναβαθμιση εγινε αυτο , ποτέ δεν ηταν ετσι και δεν ειναι φυσιολογικο . Ουτε 1 μηνα εχει που υπαρχει αυτο το πραγμα !!
  6. trypanis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    :cool::cool::cool::cool::cool:
  7. trypanis

    Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.243

    Good bye Λαδωνες Θα σας θυμομαστε Οσοι χαρηκαν , χαρηκαν !! Ολε
  8. trypanis

    Ο ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ!!!

    Η ημερομηνία εγγραφής σου: 22/05/2010 Αλλα δεν ξερω πως γινεται το dodge και προσπαθω να το καταλαβω εδω και 10 χρονια !! Sadge
  9. trypanis

    Σουφ γιατι;

    Καλησπερα σας φιλοι μου Ακομα μαλωνετε τι κανετε ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
  10. trypanis

    DYMI / ΛΗΞΗ

    Γεια σε ολους συμπαικτες/εχθρους Θελω και γω με την σειρα μου να πω μιας που ο κοσμος εχει ερθει πιο νωρις στο τελος του απο οτι φανταζομουν , οτι αρχικα φαινοταν οτι θα παιξουμε ενα πολυ καλο παιχνιδι , δεν ξερω ποια παιδια με γνωριζουν απο παλια αλλα μου αρεσει να πιεζομαι και δεν προτιμαω τα...
  11. trypanis

    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ?(DIMY)

    Θα μιλησω προσωπικα . Μπραβο σας που με βαλετε επιτελους αποικιακο με την μια και μοναδικη πολη που ειχα εκει . Το θεμα ειναι τι κανετε στο μετωπο , προφανως και ανεβαζεις οτι σου συμφερει . Καλο βραδυ <3
  12. trypanis

    ΠΕΡΙ DYMI

    εγω δεν εχω καμια απολυτως ιδεα ... Αποκλειεται εσεις να μην ξερετε κατι για αυτο , συμμαχοι σας ηταν δεν μιλουσατε ποτέ ?? Μου φαινεται αδιανοητο ετσι απλα να πατησαν επανακκινηση χωρις να πουν το οτιδηποτε .
  13. trypanis

    ΠΕΡΙ DYMI

    Για να φτασουν 2 ατομα σε τετοια πραξη σιγουρα κατι θα προηγηθηκε , ή μπορει να ηταν απο πολυ πιο πριν και να τους βγηκε τωρα . Σιγουρα εσεις ξερετε καλυτερα , αλλα αφου εγινε ...
  14. trypanis

    Συμμαχίες

    Παιδια βλεπω μαζευτηκατε πολλοι , δεν παμε καμια θαλασσα λεω εγω η κανα κλαμπακι να ανοιξει το ματακι μας ? εε ? Καθεστε και "μαλωνεται" για ενα παιχνιδι εεερεε !! Καλο βραδυ μαγκες μου !! Η συνεχεια στο παιχνιδι , παιξτε το παιχνιδι σας και αφηστε τα λογια !!
Κορυφή