Πρόσφατο περιεχόμενο από Robert de Sable

  1. τι αλλο θα δουμε

    Όχι ακόμα
  2. ΑΜΕΑ ΣΤΟΝ GONNO ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

    Τι ΑΜΕΑ ρε σε κοροιδευουν.... και εσενα και την διαχειριση ... και για αυτο σου εριξαν 12 ποντους ποινης...?? ωραια διαχειριση του παιχνιδιου... κριμα
  3. τι αλλο θα δουμε

    Τελικά η ιστορια εγραψε.... και απαντωντας στον φιλο που ανοιξε το θεμα να απαντησω... Καλως ηρθατε στην υπερ με ΠΡΩΤΟΓΟΝΟΥΣ και ΕΨΙΛΟΝ
  4. τι αλλο θα δουμε

    ΚΑΛΩΣ τον ΚΟΥΓΙΑ του grepolis https://el.wiktionary.org/wiki/εθελοτυφλώ διαβασε την προταση κατω απο το ρήμα...
  5. τι αλλο θα δουμε

    Απο ολο το κειμενο αυτο καταλαβες δλδ.; ενταξει φιλε μου η νοημοσυνη του καθενος φαίνεται τι άλλο να σου πω.. ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙΣ μονο αυτο..
  6. τι αλλο θα δουμε

    Οτι κλαιγόσουνα για αμυνες στο discord ειναι η μονη αληθεια.. το οτι η τελευταια σου κουβεντα σε εκεινη την κληση ηταν οτι "θα αναγκαστω να κανω συνθηκη με τους εψιλον" ειναι αληθεια... οτι προσπαθουσαν να σε πεισουν να μεινεις σε αυτην την υπερ ειναι αληθεια..ζητουσες μονιμες και σου ειπαν οτι...
  7. τι αλλο θα δουμε

    κάνε και αλλες κρυφές συνθήκες μπορείς? και γνωριζεις πως ο λογαριασμος που πλεον λες, εχει ερθει στα χερια μου με e-mail δικο μου γιατι μου τον χάρισε ο παίκτης... με αυτον θα παιζω και δεν με νοιαζει αν με θες ξανα στην ομαδα σου ή οχι. εγω παντως δεν θα σας ηθελα για να πιασεις τον Ποπαυ...
  8. τι αλλο θα δουμε

    Πωωωωω!! πρέπει να πονάς τρελά εσύ.. ελπιζω να μην φταιω εγω και μου ζητησεις να αναγνωρισω αυτο που μεγαλωνεις στην κοιλια σου... ρε μαγκα μου , θα κερδισεις και το 1000000 ευρω !!
  9. τι αλλο θα δουμε

    Τι έγινε φίλοι μου από **ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ** και ΜΟΛΩΝ ΦΡΑΠΕ. Δεν έπιασε η κωλοτούμπα που θέλατε να κάνετε και έπιασε σε εμάς και ζοριστήκατε? Το αγαπημένο μου άθλημα είναι η ρυθμική γυμναστική γιαυτό πέτυχε η δικιά μου. Πριν από 15 ημέρες συζητούσατε να κάνετε υπέρ με 2 ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ 3 ΧΟΡΕΥΟΥΝ και...
  10. ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

    Σουβλίστε τον σαν τον Αθανάσιο Διάκο.. Αν και φοβάμαι πως σε αυτόν θα αρέσει, τι λες εσύ Περικλή;
  11. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑΣ

    Γιατί και να το κανω θα το παραδεχθεί κανένας; ξέρετε πολλούς δολοφόνους που παραδέχονται την ενοχή τους; ακόμα και αυτοί που πιάνονται επ'αυτοφορο δηλώνουν αθώοι... Γιαυτό λοιπόν καλοί μου διαχειριστές μόνο BETA. και μακριά από τα ελληνικά μορφώματα..
  12. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑΣ

    Σίγουρα δεν έχει την δυνατότητα στον κόσμο που παίζει.... Σε κόσμους που δεν παίζει όμως καλύπτει τα φιλαρακια του που γνώρισε σε προηγούμενους... Γιατί μην ξεχνάτε πως και αυτοί άνθρωποι είναι...
  13. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑΣ

    Γρήγορος κόσμος με ενδιαφέρον... αλλά και κόσμος που οι διαχειριστές κλείνετε τα μάτια .... είχα αρκετό καιρό να παίξω και τελικά καλά έκανα... από τότε που θα σταματήσετε οι διαχειριστές να παίζεται σε κάποιο κόσμο και να βοηθάτε κάποιες συμμαχίες, ίσως το grepolis ξανά αποκτήσει ενδιαφέρον...
Κορυφή