Πρόσφατο περιεχόμενο από isengard

  1. Βιβλιοθηκη-Νεα ιδεα

    Ειναι γεγονος οτι κανεις δεν κατασκευη Βιβλιοθηκη καθως η 12 ποντοι ερευνας που προσφερει ειναι αμελητεοι και ειδικα πλεον που η ακαδημια μπορει να φτασει στο 36 οδηγει στην βιβλιοθηκη να ειναι ενα αχρησιμοποιητο ειδικο κτηριο. Πιστευω και προτεινω στην διαχηρηση να προτεινει την ιδεα να το...
  2. [ΕΡΩΤΗΣΗ] Νέες προτάσεις

    ευχαριστω
  3. Νέα ιδεα: Κύκλωπες

    Παίζω αυτό το παιχνίδι αρκετά χρόνια και εχω παρατηρήσει ειδικά και με τους νέους θεούς οτι οι Κύκλωπες χρησιμοποιούνται ολοένα και λιγότερο με τα τελευταία χρονιά να μην παράγονται καθόλου. Μιας και οι νέες μυθικές μονάδες έχουν παθητικές ικανότητες ίσως θα ήταν ευκαιρία να ξανά κατασκευαστούν...
  4. [ΕΡΩΤΗΣΗ] Νέες προτάσεις

    Μπόρει κάποιος να με κατευθήνει που μπορούμε να γράψουμε τυχόν νέες ιδέες και προτάσεις για το παιχνίδι.
  5. Αρένα του διαγωνισμού "Σύμβολα της Άνοιξης"

    18,27,33,45,66,78,83,96
  6. Λαθος+ερωτηση

    Φιλε ευχαριστω αλλα δεν μου ελεισεσ την απορια γιατι δεν μπορω να τον βοιθισω και τωρα μου ξαναγινεται με εναν 4 ασχετο παιχτη που θελω να στειλω υποστηριξη και δεν μπορω μιπος επειδη του εστειλε αυτος που εχω κοινη συνδεση του εστειλε αμυνεσ εγω δεν μπορω?
  7. Λαθος+ερωτηση

    Εκει ειναι το θεμα εγω δεν μπορω να του στειλω υποστιριξη και δεν εχω κοινη συνδεση μαζι του αλλα εκεινοσ μπορει ξερεισ γιατι?
  8. Λαθος+ερωτηση

    Κοιτα φιλε φοτο δεν μπορω να βγαλς διοτι κραταει λιγα δευτερολεπτα μου λεει Λογω κοινοχρηστης συνδεσησ στο δυαδικτιο η δυνατοτητα αλληλεπιδρασεισ με αυτον τον παιχτει εχει απενεργοποιη8ει για 36 ωρεσ
  9. Λαθος+ερωτηση

    Παιδια μηπωσ γνωριζει κανεις γιατι με εμποδιζει να στειλω υποστηριξη σε εναν και λεει οτι εχω κοινη συνδεση μαζι του χωρισ ομως να εχω αλλα εκεινος μπορει να στειλει υποστηριξη
Κορυφή