ομαδικh κατα του θαυματος! ωμέγα κοσμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7858
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14615

Guest
Το μονο που μπορει να φοβηθει μια εταιρια ειναι η δυσφιμηση και πρεπει να γινει αυτο για να καταλαβουν οτι δεν ειμαστε εμεις οι τενεκεδες.
πρεπει να μπει στο διαδικτιο και αν ειναι δυνατον να ερθουμε σε επαφη με παιχτες και απο αλλες χωρες ωστε να φανει επιτελους ποσο ενδιαφερεται μια εταιρια για τους πελατες της
 

DeletedUser

Guest
Οταν κανατε χιλιαδες εμπορια με σκοπο να κολησει ο σερβερ σας βολευε τωρα που για δευτερη φορα τα πηρατε ολα στο χερι αρχισατε την κλαψα......Να πατε στο παγκοσμιο πρωταθλημα καταδυσεων μονο για εκει ειστε...περιμεντε τωρα σκανε 1000 οργανομενες επιθεσεις ακομα με μεταφορικα μαζευτε τα συντριμια την επομενη φορα ακομα πιο μεγαλο μπλουμ....και μην ξεχνατε Οσο νυχτωνει ......τι γινετε? μα φυσικα ο Φαρος φωτιζετε περισσοτερο....καλημερα σε ολους..
 

DeletedUser7858

Guest
Οταν κανατε χιλιαδες εμπορια με σκοπο να κολησει ο σερβερ σας βολευε τωρα που για δευτερη φορα τα πηρατε ολα στο χερι αρχισατε την κλαψα......Να πατε στο παγκοσμιο πρωταθλημα καταδυσεων μονο για εκει ειστε...περιμεντε τωρα σκανε 1000 οργανομενες επιθεσεις ακομα με μεταφορικα μαζευτε τα συντριμια την επομενη φορα ακομα πιο μεγαλο μπλουμ....και μην ξεχνατε Οσο νυχτωνει ......τι γινετε? μα φυσικα ο Φαρος φωτιζετε περισσοτερο....καλημερα σε ολους..


καλήμερα!εδώ κανουμε μια σοβαρή συζήτηση !δεν χρειαζόταν να βγαίνετε για να αποδείξετε τίποτα! το μόνο που κάνεις είναι να αποδειξεις σε όλη την κοινότητα ότι δεν είστε άνθρωποι άλλα ανθρωπάκια και τίποτα άλλο!

έχετε πάρει ένα θαύμα με δόλιο τρόπο γιατί η κανονες της εταιρίας σας το επέτρεψαν!40 μέρες διακοπές ο κιλ μπιλ σε ενα θαυμα στην 56 σε άλλη συμμαχία!έως εσείς να το κάνετε στην θάλασσα σας 10 12 ώρες μακριά μας!και το πιο ωραίο τα είχατε πει ώστε αυτός να πατηση επανεκκίνηση να σπαση το θαύμα 56 θαλ. και εσείς επέκταση στο δικό σας στην 76 άμεσα!

αυτά σας τα επιτρέψανε η κανονες της εταιρίας!που αλλάξανε λάθος πριν ένα χρόνο περίπου!

μάθετε να παίζετε πρώτα σαν άνδρες να μην βάζετε την ουρά στα σκέλια μονιμα!σαν τίποτα κουταβάκια!γιατί αν ήσασταν παίχτες μάγκες θα είχατε κατση στην 56 κοντά μας!εμεις πάρα όλα αυτα στείλαμε 4.000 χιλιάδες επιθεσεις 11 ωρες απόσταση!εσεις τι κάνετε??δεν είστε σε θεση ούτε 50 να στείλετε στην θάλασσα σας!

ζητώ συγνωμη από την διαχείριση γιατί η συζήτηση πήγε άλλου!δεν θα απαντήσω ξανά σε κανεναν εκτός θέματος!
 

DeletedUser

Guest
εμεις τα ανθρωπακια...εχεις δικιο....ειμαστε ανθρωπακια να σου θυμησω ποσα ανθρωπακια απο εμας ηρθαν να σας βοηθησουν να χτυσετε τα 2 θαυματα που φτιαξατε??? γιατι 2 φτιαξατε και το ξερουν ολοι....τα αλλα ηταν δωρο απο τους λαλλουν....δεν απαντας στο βασικο που σε ρωτησα.....γιατι ενω με κυκλικα ζηταγες να κολησει η συμμαχια σου τον σερβερ εχεις το θρασος να παραπονιεσαι για το κολλημα του σερβερ???

εισαι απλα αστειος....
 

DeletedUser7858

Guest
δεν ζήτησα ποτε να κανει εμπορια κανεις ουτε υλες να στηλουν!αν βρεις κυκλικο δικο μου απο εμενα να το βαλεις εδώ!να ξέρουμε τι λεμε!

τώρα αν το κάνανε μερικοί εγώ δεν είμαι σε κανεναν λογαργιασμο μέσα πάρα μόνο στον δικό μου!και αν έγινε αυτό είναι σταγόνα στον ωκεανό μπροστά στον αριθμό τον επιθέσεων και αμυνών που πήγανε στην πόλη!δεν κολαει κάνεις σερβερ απο αυτο οσο εμποριο να κανεις!

άλλα απο της αναφορές επιθέσεων και αμυνών που ερχοντε κατα χιλιαδες για καθε μια πολη που ειναι μεσα!οταν εχουμε και χιλιαδες επιθετικα στην πολη για να παρουμε ποντους!αλλα κατα έμενα ολα ειναι λαθος!και αυτη που κάνανε εμπόρια αλλα και αυτη που βαλανε χιλιάδες επιθετικά μέσα!

πάρα όλα αυτά η εταιρία είναι υποχρεωμένη αυτά να τα έχει βαλει στα υπόψιν της!αφου τα παρέχει η ίδια!

τέλος συζητήσεις από την μεριά μου!και για το ποίος είναι αστείος εδώ το ξέρουμε όλη!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8084

Guest
και εσυ ρε φιλε τ νομιζεις οτι κανατε , στειλατε της αμυνες και περιμενατε , με ποσοστο 1 προς 4 για τον αμυνομενο και σε 10 χρονα να το ειχες αναθεσει θα το ειχαν κανει , και μην μιλατε για το τι εγινε πριν , αν ειχατε μπεσα και λογο δεν θα μιλουσαμε τωρα , καθίστε σαν της κοτες και περιμένετε . που εχετε και γλωσσα και μιλατε , και οποιος ηταν δυνατος και καλος θα ηταν εδω να πολεμήσει .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
tomagik το θεμα ειναι αν το κυκλικο εφυγε απο εσενα η αλλο μελος της συμμαχιας σου??? προσπαθουσατε να κολλησετε την πολη του αμυνομενου μην το παιζεις κινεζος.....εχουμε και τα κυκλικα σας και τις παροτρινσεις σας στο φορουμ....για να κολλησετε ξανα λεω την πολη του αμυνομενου..εκει σας βολευε το κολημα...Ειμαστε απο τους πρωτους που κραζαμε την διαχηρηση και το αλανθαστο συστημα τους αλλα ρε παιδια στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι...
Και κατι τελευταιο τα εμπορια περασαν κατα πολυ τον αριθμο επιθεσεων και αμυνων....


και μην ξεχασω κατι τελευταιο Δουκα κανε μας καταγκελια να γουσταρουμε......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7858

Guest
tomagik το θεμα ειναι αν το κυκλικο εφυγε απο εσενα η αλλο μελος της συμμαχιας σου??? προσπαθουσατε να κολλησετε την πολη του αμυνομενου μην το παιζεις κινεζος.....εχουμε και τα κυκλικα σας και τις παροτρινσεις σας στο φορουμ....για να κολλησετε ξανα λεω την πολη του αμυνομενου..εκει σας βολευε το κολημα...Ειμαστε απο τους πρωτους που κραζαμε την διαχηρηση και το αλανθαστο συστημα τους αλλα ρε παιδια στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι...
Και κατι τελευταιο τα εμπορια περασαν κατα πολυ τον αριθμο επιθεσεων και αμυνων....


και μην ξεχασω κατι τελευταιο Δουκα κανε μας καταγκελια να γουσταρουμε......



θα στο πω μια φορά ακομα!μπας και το καταλαβεις!μιας και μαλών κανεις πραγματικά τον κινεζακό!η δεν εχεις παει καν σχολείο τι να πω πια!

αύριο στείλτε μου σε μια πόλη 5.000 10.000 εμπορία!αν κόλληση ο σερβερ εγώ δεν θα παίξω πότε ξανά γρεπολις!!ούτε καν ο λογαριασμός μου δεν θα κόλληση άντε λίγο!αν εχεις κάλο υπολογιστή και γλήγορη σύνδεση τίποτα δεν θα γίνει!

ο σερβερ κολλάει απο της εκατοντάδες χιλιάδες αναφορές των επιθέσεων μέσα σε λίγα δεύτερα και λεπτά!και αυτο επιβαρύνετε όσες πιο πολλες πολεις εχεις μέσα στην πολη που αμύνεστε και όταν βάζεις και εκατοντάδες επιθετικές πολεις μέσα τοτε ακομα πιο πολύ!όπως κάνατε! και όλο αυτό πρέπει να το κάνεις χ 4.000 επιθεσεις που στείλαμε!

μπορεί να το επιβεβαίωση ο κάθε τεχνικός εδώ!άλλα άσε της μπούρδες για τα εμπορία!ναι έγινε άλλα αυτό δεν άλλαξε τίποτα όση το κάνανε τσάπα το κάνανε!για έμενα δεν θα το είχα κάνει πότε!όπως δεν το έκανα ούτε μια πετρά δεν έφυγε απο εμενα!ούτε εντολή έδωσα για αυτό!

για αυτό η αναφορές επιθέσεων έρχονται μια μια εδώ και τόσες ώρες!και κατι που δεν ξέρεις ακομα είναι ότι η καταμέτρηση της επιθεσεις στον σερβερ γινετε με την αναφορά και όχι την ώρα που βαράει η επίθεση!

ακομα η πόλεις μου που δεν πήρα αναφορά επιθεσεις έχουν όλον τον πληθυσμό!από εχτές 23.35.00 που βάρεσαν!και ολη η συμμαχία μου όχι μόνο εγώ!

άλλα σε δικαιολογώ που να ξέρεις αφου πότε κάνεις σας δεν έχει κάνει επίθεση ούτε καν με 500 επιθεσεις!πόσο μαλών με 4.000!!

τέλος τα μαθήματα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Tomagik εισαι αντρας γυναικα η ουδετερο??? σταματα να προσβαλεις...ποναει ο ποπος σου απο χτες και συνεχως παρεκτρεπεσε.....μια δεν ειμαστε ανθρωποι μια ειμαστε αγραματοι...δεν εχουμε παει σχολειο ναι ειμαστε ολα αυτα που λες και πολλα περισσοτερα....

ενα παιχνιδακι παιζουμε στη πραγματικη ζωη εισαι απλα μια τριχα δεν θα σου πω απο που γιατι αξια σου δινω....
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Θα παρακαλέσω να παρατήσετε κατά μέρος τις προσβολές και τα υπονοούμενα και να επικεντρωθείτε στο θέμα σας που είναι η διαμαρτυρία. Περισσότερες περιγραφές των φαινομένων και περισσότερες λεπτομέρειες ίσως βοηθήσουν στην αντιμετώπιση του προβλήματος.[/8ea]
 

DeletedUser7858

Guest
Tomagik εισαι αντρας γυναικα η ουδετερο??? σταματα να προσβαλεις...ποναει ο ποπος σου απο χτες και συνεχως παρεκτρεπεσε.....μια δεν ειμαστε ανθρωποι μια ειμαστε αγραματοι...δεν εχουμε παει σχολειο ναι ειμαστε ολα αυτα που λες και πολλα περισσοτερα....

ενα παιχνιδακι παιζουμε στη πραγματικη ζωη εισαι απλα μια τριχα δεν θα σου πω απο που γιατι αξια σου δινω....




όταν δεν έχουμε επιχειρήματα φυσικά ξεκινάμε να βγάζουμε τον κακό μας εαυτό με εσχατολογίες!και αν θες να δεις τι είμαι τότε έλα από κοντά να σου πω φίλε! και θα εξηγήσω εγώ τι είμαι !ελα στην Ηγουμενίτσα αν θες σου δίνω και διεύθυνση !!!!τότε θα δούμε πόσο άντρας είσαι!

εσύ το ξεκίνησες εδώ με το ποστ σου να πουλάς μαγκιά και να εχεις υφακι λες και εκανες κατή φοβερό!! εμείς απλός κάναμε ένα ποστ για το κρησάρισμα του σερβερ να διαμαρτυρηθούμε στην εταιρία!εσύ βγήκες και έγραφες τα χαζα σου με νύχτες και μπούρδες κ.τ.λ!άλλα κανε κρατεί τώρα και τέλος εδώ!γιατί παρατράβηξε!


παρακαλώ η διαχείριση να κλείδωση το ποστ!εγώ το έκανα δεν υπαρχη λόγος πια να υπαρχη! μιας και η συζήτηση πήγε άλλου!εγώ ζητώ συγνωμη για αυτό!παρασύρθηκα!αν είναι θα κανουμε νέο στο μελών για το θέμα που μη τι άλλο είναι σοβαρό για το παιχνιδη!
 

DeletedUser

Guest
αλλος αρχισε να γραφει οτι ειμαστε ανθρωπακια και αγραματοι....και αντε εεγω ειμαι χαζος εχεις δικιο εχει ςνα μας πεις κατι για τις εικονες??????

Την μια προσπαθειτε ολοι μαζι να κολησετε το λογαριασμο του αμυνομενου και σημερα διαμαρτυρεσε για κολλημα του σερβερ......

εχεις δικιο οτι ο σερβερ ειναι απαραδεκτος συμφονουμε ολοι σε αυτο....αλλα να προσπαθεις να τον κολησεις και μετα να βγαινεις να διαμαρτυρεσε θελει θρασος....
και
Οσο για την ηγουμενιτσα ρε αντρα κατουρα λιγο σε παρακαλω εχουμε αρχισει ολοι και τρεμουμε..χαλαρωσε λιγο χουλλιγκαν του πληκρτολογιου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7858

Guest
ευχαριστώ για την διευκρίνηση
routoum

!είπα οτι έγινε και το παραδέχτηκα!και όπως ειπα δεν έδωσα καμιά εντολή για αυτό ούτε θα δεις το όνομα μου πουθενά να στελνει υλες!ο αλλος φίλος βγήκε να με κατηγορήσει και να πει και τα δικά του με νύχτες και μπούρδες!ενώ έκανα το ποστ μονο και μονο να γινει μια συζήτηση για το θέμα αυτό!δεν ήθελα να αποδείξω τίποτα!

και εξηγώ οτι αυτό δεν επεξε ρόλο στο κρασάρισμα του σερβερ η απειροελάχιστα για έμενα!και ετσι είναι!!

και μπραβο σου για την ωραία μάχη που έδωσες!δεν ήταν εύκολο με τόσες επιθεσεις!η άξια του νικητή καθορίζει και την άξια του ηττημένου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15179

Guest
την στιγμή που γράφω αυτο (28/01/2016 16:53) παίρνω αναφορές από επιθέσεις που έσκαγαν στην πόλη μου 27/01/16 23:35. δηλαδή υπάρχει μια καθυστέρηση στην λήψη των αναφορών κατα 17 περίπου ώρες. όλες οι επιθέσεις και όλες οι υποστηρίξεις έχουν μπεί τους σωστούς χρόνους στην πόλη μου. Η καθυστέρηση αφορά μόνο την ενημέρωσή μας.
Οι επιδράσεις στην πόλη (οξυμένες, βελτιωμένη άμυνα κτλ) ενεργούν στην πόλη μόνο αν ειναι ενεργές την στιγμή που παίρνω τις αναφορές και όχι την στιγμή της επίθεσης. Δηλαδή αν πάρω μία αναφορά αυτή την στιγμή και εχω βάλει οξυμένες τώρα, οι πόντοι μου θα μετρήσουν για διπλοί(ακόμα και αν δεν είχα οξυμένες την στιγμή που πραγματικά έφαγα της επίθεση), εάν το επόμενο λεπτό μου λήξουν οι οξυμένες οι πόντοι δεν μετράνε διπλοί. Για διάστημα επιθέσεων 4 ωρών, χρειάστηκα 4 οξυμένες !!!!!!! Με βάρεσαν απο χθές το πρωι της 8 μέχρι της 12 το βράδυ(16 ωρες) και έκανα χρήση 9 οξυμένων (9*4=36)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7858

Guest
μάλιστα να μια πολύ ωραία τοποθέτηση που βοηθάει όλη την συζήτηση!σε αυτό μπορούν μόνο να δώσουν απάντηση η κύριοι τεχνική που μη τι άλλο περιμένουμε ακομα από την πρώτη ομαδικοί κατά του θαύματος να το κανουν!

δεν θα διαφωνήσω οσο αφορά επιθεσεις και αμυνες για τους χρόνους!μπορεί να ειναι σωστό αυτό που λες!

ας ελπίζουμε επιτελούς να μας διαφωτίσουν η κύριοι που ειναι υπεύθυνη για αυτό στην εταιρία!και φυσικά λέω τους τεχνικούς!
 

DeletedUser2107

Guest
lightshot.jpg

απο το πρωι που μπηκα μου ερχονται δυο επιθεσεις οπως φαινεται παραπανω.. το θεμα ειναι οτι ακομα και τωρα δεν ξερω σε ποια πολη ερχονται αν και πιο πιθανη ειναι η παραπανω πολη που εικονιζεται επισης ενω φαινεται να εχω 10 κινησεις εμφανιζεται μονο μια απο αυτες οι υπολοιπες εχουν εξαφανιστει
 

DeletedUser15207

Guest
ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΩ ΔΙΟΤΙ Ο ΣΕΡΒΕΡ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΧΟΡΗΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΟΣΜΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΛΗΘΩΣ ΕΠΙΘΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ.
 

DeletedUser14545

Guest
ποιες διαμαρτυριες ρε παιδια???? αντι να βλεπω μια οργανωμενη διαμαρτυρια γιατι πληρωνουμε για κατι το οποιο δεν μας προφερουν! ντροπη λεω απλα... βγαινει ο καθε ανεμοδεικτης και μου λεει εμενα πως εκανα τα θαυματα..ας ειχαν τα κοτσια να καθισουν οι λαλουν και να τους τις εβρεχα! εσεις τι κανατε παλι???? σκορπισατε γτ δεν αντεχατε το ξυλο καθε μερα και πηγατε το θαυμα στην 76 με δολιο τροπο που και παλι το παιχνιδι που το πληρωνουμε,το τονιζω αυτο το πληρωνουμε παιζει ετσι με τετοιους κανονες,αλλα και και παλι σας κυνηγαμε...παιζετε αμυνα και καθεστε και τις τρωτε καθε μερα.
τεσπα συνεχιζω εγω και συγγνωμη αλλα τα νευρα ολων ειναι τεντωμενα.παρακαλω τους υπευθυνους να παρουν θεση μετα το χθεσινο γεγονος αλλιως εχουμε δικαιωμα να διεκδικησουμε τον χρυσο μας πισω γιατι οταν πληρωνουμε για παροχη μερικων αυτονοητων πραγματων και δεν τα παιρνουμε τοτε πολυ απλα αν δεν μπορυν να μας τα παρεχουν τοτε να μας επιστρεψουν τα χρηματα μας!
τελος υπαρχει η αναλογια 1:3 υπερ αμυνας..και αυτο και στις 500 επιθεσεις να κρασαρει και με 1:3 ζητω τα χαμενα μας χρηματα...βαλτε farmville!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7858

Guest
[8ea]Θα παρακαλέσω να παρατήσετε κατά μέρος τις προσβολές και τα υπονοούμενα και να επικεντρωθείτε στο θέμα σας που είναι η διαμαρτυρία. Περισσότερες περιγραφές των φαινομένων και περισσότερες λεπτομέρειες ίσως βοηθήσουν στην αντιμετώπιση του προβλήματος.[/8ea]

εχετε δικιο για την αντιπαράθεση!!λάθος μου!άλλα τσατίστηκα!τεσπα παμε σε στοιχεία τώρα!

σας βαζω αναφορές απο σήμερα που θα αποδείξουν 100% οτι η επιθεσεις μας δεν γίνονται σε πραγματικό χρόνο άλλα στον χρόνο όταν έρθει η αναφορά!αυτό μη τι άλλο κάνει αδύνατον να σχεδιάσεις επιθεσεις σε θαύματα!ότι αναφορά ερχετε σε μπόνους νύχτας μετράει εκεί για αυτό στην πρώτη ομαδικοί δεν πήραμε την πολη!και απορούσαμε όλη γιατί!η τεχνική σας το ξερανε και κρατήσανε σιγή ιχθύος μπραβο σας!και εσείς σαν διαχείριση δεν ύπατε τίποτα φυσικά!ούτε καν ο κυριος κομουνιτη μάνατζερ!απλός απαράδεχτο!

αλλα παιζουμε ενα παιχνιδη 6 χρονιά οχι απλός περιορισμένον δυνατοτήτων! αλλα στα όρια της εξαπατήσεις σχεδόν!μας βαζετε να παίζουμε σε δεύτερα με επιθεσεις που μπορούν μόνο να δουλεύουν σε λίγες εκατοντάδες σωστά στο παιχνιδη!μετά δεν δουλευη τίποτα!

το τονίζω το παιχνιδη δεν παίζετε σε πραγματικό χρόνο!αλλα σε χρόνο που θα έρθει η αναφορά!άλλα στο κρασαρισμα του σερβερ πανε οπου να ναι οταν ο σερβερ δεν είναι σε θεση να στήλη την αναφορά! η ωρα που λεει η αναφορά ειναι φυσικά λάθος μην σαν εξαπατά αυτο!

παρτε τη αποδηξει πανό στα λεγόμενα μου!να δω τι θα πουν τώρα η τεχνική σας!η ο προϊστάμενος σας!

απο των φιλο συμμαχο kostk4 αυτο!για οσους δεν το καταλαβαν δεν εκατσε το αποικιακο γιατι η αναφορα εξεγερσεις ηρθε πιο μετα απο οτι ηταν η επιθεση!πατηστε επανω στην αναφορα να την δειτε σε παράθυρο μεγαλο

Wdiu8IA.pngqz7meY8.pngRj7b6B4.png

πάρτε και δεύτερη απόδειξη!η πολη και το θαυμα επρεπε να ηταν δικο μας απο την πρωτη ομαδικοι!και για αυτο ευθύνεστε μονο εσεις η εταιρια!που δεν ειναι και κανεις αλλος

XkYvEb8.png
 

Συνημμένα

  • Nd1yMl7.png
    Nd1yMl7.png
    36,6 KB · Προβολές: 27
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή