Συζήτηση για τον κόσμο Myonia

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18142

Guest
Για ποιο λόγο Κυριαρχία;Για να χάνετε παίκτες το κάνετε;Αφού θέλουμε θαύματα γιατι βάζετε κυριαρχία;
 

DeletedUser18073

Guest
Γιατί χωρίς νυχτερινό μπόνους; Είναι ένας κόσμος καθαρά για έμπειρους παίκτες
 

DeletedUser18073

Guest
Είναι καθαρά για παίκτες έμπειρους. Αφού δεν έχει νυχτερινό μπόνους (Γιατί;)
 

DeletedUser12654

Guest
βρε συμπαικτες με κυριαρχια εχει περισσοτερο τζογο και κλεινουν οι κοσμοι πιο γρηγορα
ο κοσμος με θαυματα δεν απαιτει τοσο χρυσο οσο η κυριαρχια γιαυτο ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ εχουμε
 

DeletedUser18028

Guest
Απολογούμαι,λάθος δικό μου!!Νυχτερινό μπόνους είναι κανονικά απο 00:00-08:00!!!Το έφτιαξα και στην ανακοίνωση!
 

DeletedUser18111

Guest
βρε συμπαικτες με κυριαρχια εχει περισσοτερο τζογο και κλεινουν οι κοσμοι πιο γρηγορα
ο κοσμος με θαυματα δεν απαιτει τοσο χρυσο οσο η κυριαρχια γιαυτο ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ εχουμε

Κάτι πρέπει να γίνει με όλες αυτές τις "φάλαινες" που ξοδεύουν χρυσό αβερτα. Είχα παίξει πολύ παλιά, όταν το πρωτοδιαφήμισε ο ΑΝΤ1 στο 123playgames, ήταν κόσμος με θαύματα νμζ (Lambda?), ξαναμπήκα τώρα στον Λίνδος και μου φαίνεται έχει καταντήσει και πολύ pay2win...

Θα μπορούσαν πχ να το κάνουν έτσι ώστε, όταν κάποιος χρησιμοποιεί χρυσό για 1 συγκεκριμένο σκοπό (πχ πρώιμη ολοκλήρωση κτιρίου/μονάδων-φαντάζομαι εκεί είναι που πάει κυρίως) κάθε φορά το κόστος να αυξάνεται (ίσως και να διπλασιάζεται). Δε νομίζω να πειράξει την Inno αυτό, λεφτά θέλει, έτσι θα βγάλει περισσότερα και δε θα υποφέρουμε και τόσο εμείς που δεν έχουμε λεφτά για πέταμα.
 

DeletedUser18151

Guest
ρε παιδια τον κοσμο τον φτιαχνετε για αυτους που παιζουν στην λινδοσ που ειναι με κατακτηση και αυτοσ τελειωνει γιατι το κανετε με εξεργερση τουλαχισατον εγω που παιζω εκει μου τελειωνει αμα τελειωνει και αλλοσ κοσμοσ δεν ξερω αλλα τωρα που τελειωνει η λινδοσ και ειναι με κατακτηση γιατι τον φτιαχνετε με εξεργερση
 

Whitesnow

Οπλίτης
ρε παιδια τον κοσμο τον φτιαχνετε για αυτους που παιζουν στην λινδοσ που ειναι με κατακτηση και αυτοσ τελειωνει γιατι το κανετε με εξεργερση τουλαχισατον εγω που παιζω εκει μου τελειωνει αμα τελειωνει και αλλοσ κοσμοσ δεν ξερω αλλα τωρα που τελειωνει η λινδοσ και ειναι με κατακτηση γιατι τον φτιαχνετε με εξεργερση
βρε το κοσμο το φτιαξανε για αυτους που παιζουν εξεγερση...ως γνωστον τοσο καιρο τωρα ανιγουν αναλαξ ενα κοσμο εξεγερση ενα πολιορκια...πως γινετε να κλινει ενας κοσμος που ανιξε τελευτεος? πως γινετε να κλινει ενας κοσμος που ακομα δεν εχει φτασει καν στην εποχη κυριαρχιας? αφου παιζεις οπος λες εκει δεν βλεπεις πως εχετε ακομα πανο απο ενα μηνα για να φτασετε στην κυριαρχια και που ειστε ακομα για να φτασετε στην τελευτεα ανισταση και που εισατε ακομα για να κλισει?
βασικα αυτος που κλινει ειναι Κος και λογικο ειναι να ανιξουν ενα αναλογο κοσμο...θα'ταν και με Θαυματα...
 
θαυματα δεν ξανανοιγουν , γιατι τα θαυματα με την συμμαχικη αυτοεξεγερση δεν σπανε , οποτε γιατι να ριξω χρηματακι αφου δεν μπορω να σπασω θαυμα .
ο κοσμος των θαυματων θα χε νοημα εαν εμπαινε κανονας πως
εαν μια πολη εχει εξεγερση απο συμμαχο αλλα ταυτοχρονα και απο αλλη συμμαχια , η συμμαχικη εξεγερση να καταργειται .
 
Κορυφή