Wiki Grepolis

  • Δημιουργός θέματος Razer
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παρόλο που αυτό το "Εργαλείο" είναι πολύ χρήσιμο, την ώρα που το διάβαζα παρατηρούσα πολλά λάθη ή και ασυνταξίες, το οποίο σημαίνει ότι μεταφράστηκε είτε μέσω κάποιου προγράμματος (Από το ξένο wiki) είτε η μετάφραση έγινε στα πρόχειρα μόνο και μόνο για να είναι ενεργοί όλοι οι τομείς του wiki grepolis.

Θα ήταν προτιμότερο να ήταν καλύτερα επεξεργασμένο κι ας καθυστερούσε άλλες 2-3 μερούλες.


Ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Guest
καιρός να λάβει δράση η WiKi TeaM!! :p (φιλικά πάντα)
 

DeletedUser

Guest
εχει αρχισει μαλλων γιατι ο paloukisgod χαθικε απο το φορουμ
 

DeletedUser

Guest
εχει αρχισει μαλλων γιατι ο paloukisgod χαθικε απο το φορουμ

Ποιος βγαζει τετοιες βρωμες στην φορα?Απλα "δουλευω" στην ομαδα για το WiKi,μεσα στο ΣΚ μαλλον θα εχουμε ετοιμο καποιο τομεα μεταφρασμενο απο εμενα...:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
οχ οχ οχ , τι βλεπουν τα ματια μου
για πες μου...που βρισκονται οι ασυνταξιες ?
παντος να ξερεις , το να μεταφραζεις τα αγγλικα , επακριβος σε ελληνικα ειναι αδυνατον

""Yet the persons are not welfare sunned you there and even if you already smashed the hard kernel of the military defence""
 

8EAGENHS

Forum Leader
για να γίνει μια σωστή μετάφραση δεν αρκεί η πολύ καλή γνώση της μιας γλώσσας και η ανεκτή γνώση της άλλης. χρειάζεται άπταιστη γνώση και των δύο.
 

DeletedUser

Guest
ελεος με τις λεπτομερειες, οδηγειες για ενα παιχνιδι μεταφραζουν, δεν αποκρυπτογραφουν τον κωδικα νταβιντσι :d (ασε που το κανουν τζαμπα [νομιζω] οποτε πες και κανα ευχαριστω)
 

DeletedUser

Guest
και στο κατω κατω , οποιος γουσταρει και θελει , εκει ειναι , κανει μεταφραση και τελος
 

DeletedUser

Guest
δεν έχω κανένα πρόβλημα να μπω στην ομάδα μετάφρασης, απλά αν μεταφράζετε την βοήθεια με προγράμματα, καλό θα ήταν μετά να κάνετε μια σάρωση για να βρείτε λάθη και ασυνταξίες.
 

DeletedUser

Guest
πάντως αναμένουμε με αγωνία τη δουλειά σας... ελπίζω ότι θα μας λύσει αρκετά ερωτηματικά μας...
 
Κορυφή