TO ANTIO

  • Δημιουργός θέματος kνnm
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Εδώ και τώρα ήρθε η ώρα μιας απίστευτης κρίσης, ο Αχιλλέας όλος ψάχνει για λύσεις. Πλέον αν ένας κόσμος θα μείνει ανοικτός εξαρτάται από το πόσο τα οικονομάνε. Είναι ο επόμενος χρόνος και έχουν όλα αλλάξει, μόνο τα στόματα και οι γλώσσες οι κακές δεν έχουν πάψει....Εντάξει, ναι...δεν άλλαξαν τα πάντα τουλάχιστον οι κτίστες όμως να κάναν όλοι στη μπάντα. Πλέον δεν υπολογίζουμε ούτε κράξιμο, ούτε εγκώμιο, μέσα σε αυτό το παιχνίδι έχουν δει τα μάτια μου ούκ ολίγα. Ξεκίνησα από το ΒΕΤΑ, εκεί είχε πάντα μάχη. Πλέον όμως αυτό το παιχνίδι μοιάζει περισσότερο με το farmaville παρά με το grepolis έτσι όπως άρχισε. Θεαγένη τώρα που έφυγα και πάλι είναι κλειστοί μπροστά σου οι δρόμοι, όπως καταλαβαίνεις...δεν τελειώσαμε ακόμη. Για να βγεις από τη σκιά μου μάλλον θέλεις ζήλο υπερβάλλον και άλλο τόσο για δεις πως μπροστά μου είσαι μικρός. Στοίχημα οτι γελάς μαζί μου αλλά δεν ξέρεις στον Αλφα ποιος ήμουν ακριβώς. Δεν σε είχα βλάψει μα με έβλαψες εσύ, γι'αυτό σου άφησα και εγώ για ενθύμιο μία μεγάλη πράξη...Για θυμήσου τι έπαθες στον Αλφα... ;)
Σας χαιρετώ παικταράδες...Άντε και καλό καλοκαίρι. Δεν θα σας ξαναδώ.


BECAUSE YOU ONLY LIVE ONCE...YOLO
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Μεταφέρθηκε στην σωστή ενότητα και μπορεί να συνεχίσει.[/8ea]
 

DeletedUser13859

Guest
Εδώ και τώρα ήρθε η ώρα μιας απίστευτης κρίσης, ο Αχιλλέας όλος ψάχνει για λύσεις. Πλέον αν ένας κόσμος θα μείνει ανοικτός εξαρτάται από το πόσο τα οικονομάνε. Είναι ο επόμενος χρόνος και έχουν όλα αλλάξει, μόνο τα στόματα και οι γλώσσες οι κακές δεν έχουν πάψει....Εντάξει, ναι...δεν άλλαξαν τα πάντα τουλάχιστον οι κτίστες όμως να κάναν όλοι στη μπάντα. Πλέον δεν υπολογίζουμε ούτε κράξιμο, ούτε εγκώμιο, μέσα σε αυτό το παιχνίδι έχουν δει τα μάτια μου ούκ ολίγα. Ξεκίνησα από το ΒΕΤΑ, εκεί είχε πάντα μάχη. Πλέον όμως αυτό το παιχνίδι μοιάζει περισσότερο με το farmaville παρά με το grepolis έτσι όπως άρχισε. Θεαγένη τώρα που έφυγα και πάλι είναι κλειστοί μπροστά σου οι δρόμοι, όπως καταλαβαίνεις...δεν τελειώσαμε ακόμη. Για να βγεις από τη σκιά μου μάλλον θέλεις ζήλο υπερβάλλον και άλλο τόσο για δεις πως μπροστά μου είσαι μικρός. Στοίχημα οτι γελάς μαζί μου αλλά δεν ξέρεις στον Αλφα ποιος ήμουν ακριβώς. Δεν σε είχα βλάψει μα με έβλαψες εσύ, γι'αυτό σου άφησα και εγώ για ενθύμιο μία μεγάλη πράξη...Για θυμήσου τι έπαθες στον Αλφα... ;)
Σας χαιρετώ παικταράδες...Άντε και καλό καλοκαίρι. Δεν θα σας ξαναδώ.


BECAUSE YOU ONLY LIVE ONCE...YOLO

Αντίο φίλε μου, καλή συνέχεια σε ότι κάνεις στην ζωή σου. Έχεις απόλυτο δίκιο γι'αυτά που λες, αν κάποια μέρα τα παραβλέψεις όλα αυτά και θελήσεις να ξαναπαίξεις grepolis με χαρά θα σε υποδεχτούμε.
 

DeletedUser12392

Guest
Eίσαι πάντα ευπρόσδεκτος στην παρέα μας.Αν και δεν νομίζω οτι ο Θεαγένης αποφασίζει το πότε θα κλείσει ένας κόσμος.
Είναι κριτήρια προαποφασισμένα,αν και λάθος.Θα μπορούσαν να έχουν ανοιχτούς πχ 4 κόσμους 2 κατάκτηση και 2 εξέγερση απο έναν σε χ1 ή χ2 και απο έναν σε χ3 ή χ4.Πιο πολλά θα κονομάγαν γιατί...Θα είχαν και μικρότερη συντήρηση.
Αλλά σκέψου οτι ήδη εξετάζουν το grepolis 3 εκεί στα κεντρικά τους.
Πολλά έχουν αλλάξει απο το grepolis 1 και όλα αυτά θέλουν και λεφτά να γίνουν...
Απόφαση σου βέβαια και σεβαστή.
 

DeletedUser

Guest
μακάρι να έρθεις και πάλη φίλε μου η πόρτα θα είναι πάντα ανοιχτή για εσένα. Για σου ΦΙΛΕ ΜΟΥ καλά να περάσεις.
 
Κορυφή