ti να κάνω αν εχω κοινη συνδεεση με αλλο παικτη

  • Δημιουργός θέματος JimSapal
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω την ιδια συνδεση με τον αδερφο μου τον παικτη gabtheos και διαβασα πως πρεπει να μπαινουμε στον λογαριασμο του ο καθενας μια φορα ανα 24 ωρες.αυτο ειναι κατα την γνωμη μου αδικο. δεν γινεται να μπαινουμε συχνοτερα?
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Μπορείς να μας δείξεις το σημείο που αναφέρεται αυτό στους κανόνες; (αν τους διάβασες φυσικά ποτέ)[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΥ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ
 

DeletedUser

Guest
ΠΕΣ ΤΟ

ΘΕΛΩ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΠΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ gabtheos
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Πρώτα απ' όλα διάβασε τους κανόνες και του παιχνιδιού αλλά και του φόρουμ.
Δεν χρειάζεται επικοινωνία με τους προγραμματιστές για να δηλώσετε και οι δύο την κοινή σύνδεση από τις ρυθμίσεις του παιχνιδιού.
po6oICp.png
[/8ea]

ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΥ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ

[8ea]ΟΧΙ, δεν υπάρχει πουθενά αυτό γραμμένο.[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser14431

Guest
αδελφε θα σε απογοητευσω αλλα η κοινη συνδεση δεν λειτουργει..θα το φατε το μπαν..θεμα χρονου ειναι..και οταν θα ψαχνεις να βρεις το δικιο σου θα σου ερχονται τυποποιημενες απαντησεις του τυπου.."μπαινεις και στους 2 λογαριασμους"...καπως ετσι!!3 φορες μου συνεβη σε 2 διαφορετικους κοσμους ενω ειχα δηλωμενη κοινη συνδεση με τη γυναικα μου!αποτελεσμα μονιμο μπαν η γυναικα μου(λογω μικροτερων ποντων τρωει και το μονιμο)..
 

DeletedUser8285

Guest
αδελφε θα σε απογοητευσω αλλα η κοινη συνδεση δεν λειτουργει..θα το φατε το μπαν..θεμα χρονου ειναι..και οταν θα ψαχνεις να βρεις το δικιο σου θα σου ερχονται τυποποιημενες απαντησεις του τυπου.."μπαινεις και στους 2 λογαριασμους"...καπως ετσι!!3 φορες μου συνεβη σε 2 διαφορετικους κοσμους ενω ειχα δηλωμενη κοινη συνδεση με τη γυναικα μου!αποτελεσμα μονιμο μπαν η γυναικα μου(λογω μικροτερων ποντων τρωει και το μονιμο)..
Σωστότατος!!!!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή