TI ΓΙΝΕΤΑΙ??

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13896
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4673

Guest
ΟΜΟΛΟΓΩ,Η ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΣΚΛΑΒΩΣΕ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΟΣ.
ΑΧ, ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΥΚΟΙ ΛΕΓΚΟΛΑ,ΕΧΟΥΝ ΚΑΨΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ.
ΜΑΣ ΖΗΛΕΥΟΥΝΕ!!!!ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΙΚΟ ΑΣΜΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Τι ψάχνεις να βρεις...Θα έχει μπει σε καμία αντίπαλοι συμμαχία με έναν από τους πολλούς λογαριασμούς που λέει ότι έχει και θα τον κοπανήσαμε αυτόν η την παρέα του και άρχισε το δάκρυ. Η μπορεί τότε όταν παρακάλαγε για άμυνες και δεν στείλαμε όταν ήταν σε μια θάλασσα και τον κοπανούσαν και του έπαιρναν πόλεις. Αλλά ξέχασα οι ΚΟΥΚΟΙ μόνο σε ΚΟΥΚΟΥΣ στέλνουν και σε φιλικές συμμαχίες και φιλικά πρόσωπα...Αλλά με το να βγεις από τους ΚΟΥΚΟΥΣ διότι ο λόγος ήταν ότι δεν τα σπάσαμε όλα για να πάρεις μια πόλη με 35 ηθικό.

Νεφέλη καταλαβαίνεις σιγά σιγά το πόνο του? Έχω πολλά ακόμα να γράψω αλλά θα πιαστούν τα δάκτυλά μου στο τέλος.
εσύ αυτό κατάλαβες ? γιαυτό έφυγα από τους κούκους? πανέξυπνος είσαι...και γιατί δεν γράφεις? το μποτάκι φαρμάρει...κατά τον Ηβάν χεχεχεχε
θα κάνουμε μπανάνα χεχεχεχε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Απτό να πιαστούν τα δάκτυλά μου δεν μου λες εσύ το λόγο που έφυγες και όλοι οι άλλοι έχουν παρά μείνει.....
 

DeletedUser11307

Guest
εσύ αυτό κατάλαβες ? γιαυτό έφυγα από τους κούκους? πανέξυπνος είσαι...και γιατί δεν γράφεις? το μποτάκι φαρμάρει...κατά τον Ηβάν χεχεχεχε


ΡΕ ΣΥ ΦΙΛΕ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ 3 ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ?
ΞΕΚΟΛΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΑΔΕΡΦΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΕΝΑ LAXATOL. ΑΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ "ΚΑΚΟΥΣ" ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ....
 

DeletedUser4673

Guest
Απτό να πιαστούν τα δάκτυλά μου δεν μου λες εσύ το λόγο που έφυγες και όλοι οι άλλοι έχουν παρά μείνει.....

ΑΣΤΟ ΜΩΡΕ ΓΙΑΝΝΗ,ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ-ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ-ΕΝΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΛΑΣΠΗ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΜΟΥ.
ΤΑΔΕ ΕΦΗ,ΝΕΦΕΛΗ,Η ΑΠΑΞΙΩΤΑΤΗ.
 

DeletedUser

Guest
ΑΣΤΟ ΜΩΡΕ ΓΙΑΝΝΗ,ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ-ΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ-ΕΝΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΛΑΣΠΗ.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΜΟΥ.
ΤΑΔΕ ΕΦΗ,ΝΕΦΕΛΗ,Η ΑΠΑΞΙΩΤΑΤΗ.
όπως το είπες απαξιώτατη...εικονική πραγματικότητα...η δύναμη που σας δίνει το πληκτρολόγιο...πίσω από το pc είστε όλοι ήρωες και μάγκες και παιχταράρες και πολλά ακόμη. στην πραγματικότητα όμως? εεεεε Γιαννάκη...
 

DeletedUser3204

Guest
Πίσω από το πληκτρολόγιο όσο αφορά το παιχνίδι μπορεί να αισθανόμαστε παικταράδες...Δεν ξέρουμε εσείς θα μας πείτε...είμαστε? Στην καμία περίπτωση δεν αισθανόμαστε ήρωες και τα πολλά ακόμη που μπορεί να αισθάνεσαι εσύ.... Όσο αφορά την πραγματικότητα αισθάνομαι ήρωας όπου έχω την υπομονή και το κουράγιο και απαντάω σε αυτά που γράφεις...Και δεν το λέω εγώ οι άλλοι μου το λένε...
 

DeletedUser10322

Guest
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΔΕΣΠΟΙΝΗΔΕΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ Ο ΚΑΡΜΠΟΝΑΡΑΣ. ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑΣ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΚΑΙ ΕΧΘΡΟΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΛΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΨΕΥΤΟΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΔΩ Η ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ
 

DeletedUser11307

Guest
Πίσω από το πληκτρολόγιο όσο αφορά το παιχνίδι μπορεί να αισθανόμαστε παικταράδες...Δεν ξέρουμε εσείς θα μας πείτε...είμαστε? Στην καμία περίπτωση δεν αισθανόμαστε ήρωες και τα πολλά ακόμη που μπορεί να αισθάνεσαι εσύ.... Όσο αφορά την πραγματικότητα αισθάνομαι ήρωας όπου έχω την υπομονή και το κουράγιο και απαντάω σε αυτά που γράφεις...Και δεν το λέω εγώ οι άλλοι μου το λένε...


ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΕΛΛΑΛΗΣΕ ΓΙΑΝΝΗ? ΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser14335

Guest
ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΑΛΟΥΝ...Και κυριως σε αυτον τον Χegkolas που παιζει εντελως νομιμως και ειναι απιστευτος παικτης ενω αν δεν ειχε το υπεροχο αυτο μποτακι που ονομαζεται AutoFarm δεν θα υπηρχε πουθενα (οσοι δεν το γνωριζεται να σας το συστηνει ειναι αψογος με την στηριξη παντα τον Δ.Α)
Εσυ κανονικα δεν θα πρεπε να σχολιαζεις σε αυτο το θεμα αλλα εχεις πολλες πλατες απο πολλους φιλους Δ.Α..
Τελος παντων αν και ειμαι εκτος θεματος.
Αν δεν ειχαν πατησει επανεκκινηση καποιοι στην συμμαχια της Κοσμοκρατοριας τα χαρτομαντιλα θα τα παιρνατε ομαδικος καραγκιοζοπουλοι.

ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΑΠΟΥ...
Αλλα τωρα που θα μπορειτε παρτε την κορωνα (Και αν ετσι) και θα σας αξιζει!!
!χαχαχαχαχα

[8ea]Δύο μήνες εκτός φόρουμ ίσως σου δώσουν την ευκαιρία να διαβάσεις τους κανόνες και να μάθεις μερικά στοιχεία καλής συμπεριφοράς.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11307

Guest
ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΑΛΟΥΝ...Και κυριως σε αυτον τον Χegkolas που παιζει εντελως νομιμως και ειναι απιστευτος παικτης ενω αν δεν ειχε το υπεροχο αυτο μποτακι που ονομαζεται AutoFarm δεν θα υπηρχε πουθενα (οσοι δεν το γνωριζεται να σας το συστηνει ειναι αψογος με την στηριξη παντα τον Δ.Α)
Εσυ κανονικα δεν θα πρεπε να σχολιαζεις σε αυτο το θεμα αλλα εχεις πολλες πλατες απο πολλους φιλους Δ.Α..
Τελος παντων αν και ειμαι εκτος θεματος.
Αν δεν ειχαν πατησει επανεκκινηση καποιοι στην συμμαχια της Κοσμοκρατοριας τα χαρτομαντιλα θα τα παιρνατε ομαδικος καραγκιοζοπουλοι.

ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΑΠΟΥ...
Αλλα τωρα που θα μπορειτε παρτε την κορωνα (Και αν ετσι) και θα σας αξιζει!!
!χαχαχαχαχα

[8ea]Δύο μήνες εκτός φόρουμ ίσως σου δώσουν την ευκαιρία να διαβάσεις τους κανόνες και να μάθεις μερικά στοιχεία καλής συμπεριφοράς.
8EAGENHS[/8ea]


ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΙΣ ΒΟΥΡΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ...

ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΠΑΤΑΝΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ. ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΕΙ. ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΑΣΕ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΑΝΑΤΙΕΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ.
 

DeletedUser4673

Guest
όπως το είπες απαξιώτατη...εικονική πραγματικότητα...η δύναμη που σας δίνει το πληκτρολόγιο...πίσω από το pc είστε όλοι ήρωες και μάγκες και παιχταράρες και πολλά ακόμη. στην πραγματικότητα όμως? εεεεε Γιαννάκη...
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΙΩΑΝΝΗ,ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.
ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ,ΑΘΕΛΑ ΤΟΥ,ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΚΟΝΙΚΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.
ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΗΡΩΙΔΑ,ΠΑΙΚΤΑΡΟΥ ΚΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ.ΑΠΛΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ,ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΟΥΣ.
ΔΕΝ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΩ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ,ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΩΙΔΑ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΣΣΑ-ΟΠΩΣ ΕΙΡΩΝΙΚΑ ΕΙΠΕΣ-ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΜΟΥ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ.ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΚΝΕΙΜ.ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΙ,ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ,ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΕΜΕ.
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΣ,ΠΑΙΚΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ 3 ΑΠ/ΚΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΚΙ ΑΣ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΕΙΣ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
 

DeletedUser

Guest
το ότι καταφέραμε σε ένα παιχνίδι να αντιμετωπίζουμε τα ίδια προβλήματα με τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε στην δουλειά μας , στην γειτονιά μας , στην πόλη μας , στο χωριό μας και γενικά στην ζωή μας, δηλαδή ρουφιάνους , παράνομες ενέργειες , αθέμιτο ανταγωνισμό , ειρωνείες κτλ κτλ ..... .... εμένα μου φαίνεται κουφό . και για εμένα αυτό παύει να είναι παιχνίδι .... και απο την στιγμή που παυει να είναι παιχνίδι δηλαδή όταν κάτι δεν σε ευχαριστεί απλά δεν το κάνεις .......... οπότε θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για όσο παίξαμε σε αυτόν τον κόσμο ( εχθρούς , συμμάχους , καλούς παίκτες , κακούς παίκτες) απ όλους κάτι έμαθα ......... Δεν πρόκειται να με ξαναβρείτε σε άλλο κόσμο . (και δεν εννοώ σαν μαημο.. αλλα γενικά σαν Χρήστο ) .............

(μην αρχίσουμε απο κάτω αυτός φταίει ο άλλος φταίει ..... Μονός καυγάς δεν γίνεται )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΑΛΟΥΝ...Και κυριως σε αυτον τον Χegkolas που παιζει εντελως νομιμως και ειναι απιστευτος παικτης ενω αν δεν ειχε το υπεροχο αυτο μποτακι που ονομαζεται AutoFarm δεν θα υπηρχε πουθενα (οσοι δεν το γνωριζεται να σας το συστηνει ειναι αψογος με την στηριξη παντα τον Δ.Α)
Εσυ κανονικα δεν θα πρεπε να σχολιαζεις σε αυτο το θεμα αλλα εχεις πολλες πλατες απο πολλους φιλους Δ.Α..
Τελος παντων αν και ειμαι εκτος θεματος.
Αν δεν ειχαν πατησει επανεκκινηση καποιοι στην συμμαχια της Κοσμοκρατοριας τα χαρτομαντιλα θα τα παιρνατε ομαδικος καραγκιοζοπουλοι.

ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΑΠΟΥ...
Αλλα τωρα που θα μπορειτε παρτε την κορωνα (Και αν ετσι) και θα σας αξιζει!!
!χαχαχαχαχα

[8ea]Δύο μήνες εκτός φόρουμ ίσως σου δώσουν την ευκαιρία να διαβάσεις τους κανόνες και να μάθεις μερικά στοιχεία καλής συμπεριφοράς.
8EAGENHS[/8ea]

Μα γιατί και όταν δεν υπήρχε το μποτ πάλι τα ίδια μου έλεγαν?

Μα πως γίνετε στο σίγμα κόσμο να με έχουν μπανάρει 2 φορές για μποτ πριν τα θαύματα ενώ έχω τόσα φιλαράκια στην Δ.Α που λες?

Μα πως γίνετε να παίζω από τότε στο σίγμα χωρίς μποτ και να υπάρχω ακόμα.....

Και γιατί αυτοί οι παικταράδες της κοσμοκρατορίας που λες πάτησαν επανεκκίνηση? Μήπως κάποιοι πραγματικοί παικταράδες τους ζόρισαν? Και δεν λέω για εμένα εγώ για χαβαλέ μπήκα εκεί και η συμμετοχή μου προς την 45 θάλασσα ήταν μικρή σε σχέση με τους παίκτες που παίζουν 45.

Και πως γίνετε με την διαγραφή 4-5 παικτών να τα παρατάτε μετά και εσείς....Μα γιατί αφού είμαστε όλοι νουμπάδες όπως λες γτ δεν μας κατακτήσατε?

Ξέρω ξέρω στο φόρουμ γράφει ο κάθε ένας ότι ονειρεύεται όταν κοιμάται αλλά τα στατς άλλα δείχνουν....
 

DeletedUser3204

Guest
Και επειδή δεν μου αρέσει να αερολογώ και επειδή η σελίδες είναι πολλές στα στατς αφιέρωσα 30 λεπτά από το χρόνο μου για να μην ψάχνετε....

Πόσες πόλεις έχετε χάσεις εσείς οι παιχταράδες από εμάς τους νουμπάδες από την πρώτη μέρα μέχρι και σήμερα.....

MfCy5ug.png

yrv1LoE.png

M9HZUzQ.png

ZEW6oWA.png

3f8u0px.png

wSc0PLs.png

oZrfWom.png


Αν μπορεί κάποιος ας τις μετρήσει και να μου πει και εμένα γιατί κάπου στη μέση χάνω το μέτρημα...Βέβαια θα ήταν περισσότερες άλλα κάποιοι προκειμένου να μην μπουν στην παραπάνω λίστα προτίμησαν όταν τα αποικιακά ήταν μέσα στις πόλεις τους να πατήσουν επανεκκίνηση....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

perseas90

Ξιφομάχος
ΠΡΙΝ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΕΙΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ ΚΥΡΙΕ L3GOLAS ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑΜΑ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ...
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΕΣ ΑΠΟ ΠΟΛΕΙΣ ΣΑΣ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΧΕΣΤΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ 1200 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ + ΕΞΤΡΑ ΟΙ ΔΙΗΡΗΣ...
ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΙΚΤΕΣ...ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ...
ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΙΣΑΞΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ....
Υ.Γ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ...
ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ...
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΑΙΞΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΤ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΤΕ ΣΦΥΡΙΞΤΕ ΜΟΥ.

2 Υ.Γ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΠΑΝΣΙΜ , ΑΣΤΡΑΠ ΠΑΤΗΣΑΝ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΑΝ ΜΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ...
ΣΑΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΤΟ ΠΟΣΟ ΧΡΗΜΑ ΒΑΖΑΝΕ.
 

DeletedUser13896

Guest
Φιλε λεγκολας μην μας τρελαινεις βραδιατικα..
Πολεις ποτε αρχισατε να παιρνετε? οταν πατηθηκαν επανεκκινησεις ..κανω λαθος?
Και πιστευεις οτι θα παταγατε στην 45 αν δεν γινοταν ολο αυτο? παλευατε τοσο καιρο..πολη δεν πηρατε..
Προσωπικα μια πολη μου πηρατε ολο τον καιρο και αυτο μετακινοντας τον niksfera(που πιστευω οτι ειναι διπλος) και με 200εικονικες για να κολλησουν τα παντα..ουτε και αυτη δεν θα παιρνατε στην τελικη..αλλα σας το αναγνωριζω .την πηρατε.μαγκια σας.
Δεν θα κρινω γιατι πατησαν επανεκκινηση συμμαχοι μ ,εγινε και ναι τωρα εχετε το πανω χερι..αλλα μην λεμε κουταμαρες.. πριν δεν το ειχατε ποτε.. Μπαζωνοσασταν με 1000μεταφορικα σε καθε πολη και αναλογες διηρεις .και ναι αυτοι που ηταν μπροστα αξιζαν σαν παιχτες.δεν αντιλεγω..αλλα πολη ουτε στα ονειρα σας δεν βλεπατε...

*Παρτε και 15000πολεις .. θελω να σε ρωτησω κατι. την χαρα θα την εχεις αν παρεις πολη απο τον αστραπ,τον Βροντους,τον μαημο ξερω γω ή απο εναν ημιενεργο,ανενεργο..? και αυτο ας σε βαλει σε σκεψεις οτι οι καλοι παιχτες δεν αναγνωριζονται αν βαλουν αποικιακο σε ενα πουθενά αλλα σε ενα καλο και ενεργο παιχτη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΠΡΙΝ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΕΙΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ ΚΥΡΙΕ L3GOLAS ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑΜΑ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ...
ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΕΣ ΑΠΟ ΠΟΛΕΙΣ ΣΑΣ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΧΕΣΤΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ 1200 ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ + ΕΞΤΡΑ ΟΙ ΔΙΗΡΗΣ...
ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΙΚΤΕΣ...ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ...
ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΙΣΑΞΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ....
Υ.Γ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ...
ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ...
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΑΙΞΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΜΠΟΤ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΤΕ ΣΦΥΡΙΞΤΕ ΜΟΥ.

2 Υ.Γ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΠΑΝΣΙΜ , ΑΣΤΡΑΠ ΠΑΤΗΣΑΝ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΑΝ ΜΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ...
ΣΑΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΤΟ ΠΟΣΟ ΧΡΗΜΑ ΒΑΖΑΝΕ.


Το οτι χάλαγαν κάθε μέρα 80-100 ευρώ οι συγκεκριμένοι παίκτες για να γεμίσουν (ΜΙΑ) πόλη μαντιχωρια, δηλαδή 500 την ημερα για να γεμισουν πέντε πόλεις, αυτό δεν τους κάνει παίκτες αγαπητέ (και υπόλοιποι)... Και στον γιο μου που είναι 5 χρονών να έδινα τόσα λεφτά θα ήταν νο 1 στη κατάταξη άνετα που δε ξέρει να πιάνει ποντίκι...
Και ναι, όσο και να πονάει φίλε μου, αυτά τα "παικτάκια" πάτησαν επανεκίνηση όταν κάποιοι ΠΑΙΚΤΕΣ τους πηραν 2 πολεις σε μια μέρα και δεν ήξεραν που να κρυφτούν και τι να πούν στη συμμαχία τους.... Ή μπορεί να μην τους περίσευαν 500 ευρώ να ξαναγεμίσουν για την επόμενη μέρα που δεν το πιστευω....

Ολα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε..

Φιλικά!
(δε συμμετέχω γενικά στο φόρουμ, απλά δε μπορώ να ακούω τέτοιες δικαιολογίες απο παίκτες που έχουν να δώσουν πολλά στο παιχνίδι και κρύβονται πίσω απο τα "παικτάκια¨ και ψάχνουν δικαιολογίες να τη κάνουν....)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

perseas90

Ξιφομάχος
Ολοι χανουν πολεις οπως και παιρνουν και μην το πας μακρια..
δεν ειναι μονο οι παικτες της κοσμοκρατοριας μονο που βαρουσαν τοσο χρημα..εχουν και οι λαλουν που γνωριζω πως βαρουν πολυ χρημα απλα το χρησιμοποιουν με αλλο τροπο..καλως κακως οσο επαιζαν αυτα τα παλικαρια οι λαλουν ασπρη μερα δεν βλεπανε.
Και απο οσο θυμαμαι στην 45 θαλασσα μπηκανε με ***** της συμμαχιας Χαος αλλιως δεν θα εμπαιναν, ολα εγιναν τωρα ο κοσμος ******* δεν αξιζει πλεον.

Και μην ξεχνατε πως τα βαλατε με μια συμμαχια που δεν μπηκε οργανωμενα σε αυτον τον κοσμο αντιθετως φτιαχτηκε μεσα σε αυτον τον κοσμο και ειχε αυτην την μεγαλη δυναμη.

Αν αυτη εδω η συμμαχια κανει σωστη στρατολογηση στον επομενο κοσμο γιατι βλεπω τι ποιοτητα παικτων εχει.
Στον επομενο κοσμο που θα μπει τα λογια θα ειναι περιττα..
Θα μιλουν τα στατιστικα απο μονα τους

[8ea]Προειδοποίηση: Προσοχή στο λεξιλόγιο.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10322

Guest
ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΞΑΝΑΣΧΟΛΙΑΙΖΩ, ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!
 
Κορυφή