TI ΓΙΝΕΤΑΙ??

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13896
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12529

Guest
Γεια σου Γιώργο,

περιμένω τόσο καιρό ένα μήνυμά σου, ένα χαμόγελο, ένα έστω νεύμα σου κι εσύ ούτε μια υποστήριξη δεν μου στέλνεις.
τι άλλο να πω, μ' έχεις πληγώσει βαθιά.
 

DeletedUser

Guest
Μα γιατί και όταν δεν υπήρχε το μποτ πάλι τα ίδια μου έλεγαν?

Μα πως γίνετε στο σίγμα κόσμο να με έχουν μπανάρει 2 φορές για μποτ πριν τα θαύματα ενώ έχω τόσα φιλαράκια στην Δ.Α που λες?

Μα πως γίνετε να παίζω από τότε στο σίγμα χωρίς μποτ και να υπάρχω ακόμα.....

Και γιατί αυτοί οι παικταράδες της κοσμοκρατορίας που λες πάτησαν επανεκκίνηση? Μήπως κάποιοι πραγματικοί παικταράδες τους ζόρισαν? Και δεν λέω για εμένα εγώ για χαβαλέ μπήκα εκεί και η συμμετοχή μου προς την 45 θάλασσα ήταν μικρή σε σχέση με τους παίκτες που παίζουν 45.

Και πως γίνετε με την διαγραφή 4-5 παικτών να τα παρατάτε μετά και εσείς....Μα γιατί αφού είμαστε όλοι νουμπάδες όπως λες γτ δεν μας κατακτήσατε?

Ξέρω ξέρω στο φόρουμ γράφει ο κάθε ένας ότι ονειρεύεται όταν κοιμάται αλλά τα στατς άλλα δείχνουν....
Μου αρέσει όταν χάνεις την μπάλα και βγάζεις τα stats...προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου.
Για θυμήσου στο σίγμα και μάλιστα στις αρχές του, ποιοι σου έπαιζαν τον λογαριασμό με teamviewer παικταρά μου και ποιος σου έφτιαξε τις πόλεις μπάχαλο που είχες. Εάν δεν είχες το μποτ και τον χρυσό ένα παικτάκι κάτω του μετρίου θα ήσουν
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser3204

Guest
Φιλε λεγκολας μην μας τρελαινεις βραδιατικα..
Πολεις ποτε αρχισατε να παιρνετε? οταν πατηθηκαν επανεκκινησεις ..κανω λαθος?
Και πιστευεις οτι θα παταγατε στην 45 αν δεν γινοταν ολο αυτο? παλευατε τοσο καιρο..πολη δεν πηρατε..
Προσωπικα μια πολη μου πηρατε ολο τον καιρο και αυτο μετακινοντας τον niksfera(που πιστευω οτι ειναι διπλος) και με 200εικονικες για να κολλησουν τα παντα..ουτε και αυτη δεν θα παιρνατε στην τελικη..αλλα σας το αναγνωριζω .την πηρατε.μαγκια σας.
Δεν θα κρινω γιατι πατησαν επανεκκινηση συμμαχοι μ ,εγινε και ναι τωρα εχετε το πανω χερι..αλλα μην λεμε κουταμαρες.. πριν δεν το ειχατε ποτε.. Μπαζωνοσασταν με 1000μεταφορικα σε καθε πολη και αναλογες διηρεις .και ναι αυτοι που ηταν μπροστα αξιζαν σαν παιχτες.δεν αντιλεγω..αλλα πολη ουτε στα ονειρα σας δεν βλεπατε...

*Παρτε και 15000πολεις .. θελω να σε ρωτησω κατι. την χαρα θα την εχεις αν παρεις πολη απο τον αστραπ,τον Βροντους,τον μαημο ξερω γω ή απο εναν ημιενεργο,ανενεργο..? και αυτο ας σε βαλει σε σκεψεις οτι οι καλοι παιχτες δεν αναγνωριζονται αν βαλουν αποικιακο σε ενα πουθενά αλλα σε ενα καλο και ενεργο παιχτη

Πρώτον το ότι παίζαμε μέσα στη θάλασσα σας και παίρναμε πόλεις θα έπρεπε να σου λέει πολλά.

Δεύτερον αν δεν είχατε τον pansim-astrap όπου σηκώνανε τις μαντιχωρουπόλεις πιο γρήγορα από ότι σηκώνω εγώ 50 σφεντόνες θα γινόταν από την αρχή το αποτέλεσμα όπου είδατε πιο πάνω στα στατς.

παίζατε όλοι με 0 τείχος αν θα έμπαινε αποικιακό σιγά λέγατε και τι έγινε θα σηκωθεί το ιππικό και έτσι γινόταν...
Αλλά εμείς το πολεμήσαμε δεν κάτσαμε να κλαίμε σε κανέναν γτ πληρώνει ο κάθε ένας και βγάζει τα μαντιχώρια...

Λέμε πάμε για πόλη και πεταγόντουσταν μερικοί και λέγανε θα σηκώσει στο μπόνους τα μαντιχώρια και θα τη σπάσει και έλεγε τότε ο roymel ο nksdds και άλλοι δε πειράζει πάμε να του φάμε 1.000 ευρό και αύριο άλλα 1.000 και έτσι κάναμε εμείς ύλες και αυτός τα λεφτά του.

Τώρα αν νομίζεις ότι ήμασταν εμείς οι χαμένοι τι να σου πω....

Το να έχουμε μπαζωμένες τις πόλεις μέσα στη θάλασσα σας και μέσα στους πυρήνες σας δεν μας κάνει αυτό άμπαλους....Απλά δεν είχαμε κανέναν στη συμμαχία να μας σηκώνει τα μαντιχώρια και να χαλάει τα λεφτά του για εμάς...Και ούτε το θέλουμε...

Τρίτον στα στατς έχουμε και πόλεις από αυτούς που λες ότι θα παίρναμε τη χαρά όπως του pansim όπου θα ήταν και άλλες αν δεν πάταγε επανεκκίνηση τα αποικιακά ήταν μέσα στις πόλεις του.

Τέταρτον το πάνω χέρι το είχαμε μόνο και μόνο όπου παίζαμε μέσα στη θάλασσά σας και συνεχίζαμε και παίρναμε πόλεις έστω και 2 την εβδομάδα.Συγνώμη έπαιζαν γιατί εγώ δεν έπαιξα στην 45....

Πέμπτον είσαι καλός παίκτης απλά ο τρόπος που έπαιζες με 0 τείχος και αμπάζωτες πόλεις παντού δεν σε κάνουν παίκτη εσένα και εμάς άμπαλους διότι τις μπαζώναμε διότι χωρις το πανσιμ και τον αστραπ δεν θα υπήρχαν....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μου αρέσει όταν χάνεις την μπάλα και βγάζεις τα stats...προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου.
Για θυμήσου στο σίγμα και μάλιστα στις αρχές του, ποιοι σου έπαιζαν τον λογαριασμό με teamviewer παικταρά μου και ποιος σου έφτιαξε τις πόλεις μπάχαλο που είχες. Εάν δεν είχες το μποτ και τον χρυσό ένα παικτάκι κάτω του μετρίου θα ήσουν
smiley_emoticons_hecheln.gif

Ρε αποτυχια ακομη γραφεις ? Αν επαιζες τοση ωρα κατι θα έκανες ..... Ρε αντε κοιμησου και οταν ξυπνησεις ξανακοιμησου . Οταν ο γιαννης και αλλοι επαιζαν GREPO εσυ μονο τάβλι σκακι και πινκ πονκ !!!! χααχχαχααχχαχαχα

LOOSERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR for EVER ANTYPAS
 

DeletedUser3204

Guest
Μου αρέσει όταν χάνεις την μπάλα και βγάζεις τα stats...προσπαθείς να πείσεις τον εαυτό σου.
Για θυμήσου στο σίγμα και μάλιστα στις αρχές του, ποιοι σου έπαιζαν τον λογαριασμό με teamviewer παικταρά μου και ποιος σου έφτιαξε τις πόλεις μπάχαλο που είχες. Εάν δεν είχες το μποτ και τον χρυσό ένα παικτάκι κάτω του μετρίου θα ήσουν
smiley_emoticons_hecheln.gif

Καλός και πάλι το φίλο μου. Μας φτιάχνεις το κέφι στο σκαιπ κάθε φορά που γράφεις...

Όσο για το λογαριασμό μου στο σίγμα στην αρχή είπε κανείς ότι τον έπαιζα μόνος μου? Τον έπαιζε και ο ξάδερφος μου όπου το έχω δηλωμένο και στην διαχείριση...Θα το έβαζα και εδώ αλλά δυστυχώς απαγορεύεται....

Ααα και αν δεν είχα τπτ από αυτά που λες όπου δεν τα έχω θες πίστεψέ το θες όχι εκτός και αν εννοείς χρυσό τους διαχειριστές....Και πάλι θα έκλαιγες στο κεντρικό φόρουμ...
 

DeletedUser13896

Guest
Πρώτον το ότι παίζαμε μέσα στη θάλασσα σας και παίρναμε πόλεις θα έπρεπε να σου λέει πολλά.

Δεύτερον αν δεν είχατε τον pansim-astrap όπου σηκώνανε τις μαντιχωρουπόλεις πιο γρήγορα από ότι σηκώνω εγώ 50 σφεντόνες θα γινόταν από την αρχή το αποτέλεσμα όπου είδατε πιο πάνω στα στατς.

παίζατε όλοι με 0 τείχος αν θα έμπαινε αποικιακό σιγά λέγατε και τι έγινε θα σηκωθεί το ιππικό και έτσι γινόταν...
Αλλά εμείς το πολεμήσαμε δεν κάτσαμε να κλαίμε σε κανέναν γτ πληρώνει ο κάθε ένας και βγάζει τα μαντιχώρια...

Λέμε πάμε για πόλη και πεταγόντουσταν μερικοί και λέγανε θα σηκώσει στο μπόνους τα μαντιχώρια και θα τη σπάσει και έλεγε τότε ο roymel ο nksdds και άλλοι δε πειράζει πάμε να του φάμε 1.000 ευρό και αύριο άλλα 1.000 και έτσι κάναμε εμείς ύλες και αυτός τα λεφτά του.

Τώρα αν νομίζεις ότι ήμασταν εμείς οι χαμένοι τι να σου πω....

Το να έχουμε μπαζωμένες τις πόλεις μέσα στη θάλασσα σας και μέσα στους πυρήνες σας δεν μας κάνει αυτό άμπαλους....Απλά δεν είχαμε κανέναν στη συμμαχία να μας σηκώνει τα μαντιχώρια και να χαλάει τα λεφτά του για εμάς...Και ούτε το θέλουμε...

Τρίτον στα στατς έχουμε και πόλεις από αυτούς που λες ότι θα παίρναμε τη χαρά όπως του pansim όπου θα ήταν και άλλες αν δεν πάταγε επανεκκίνηση τα αποικιακά ήταν μέσα στις πόλεις του.

Τέταρτον το πάνω χέρι το είχαμε μόνο και μόνο όπου παίζαμε μέσα στη θάλασσά σας και συνεχίζαμε και παίρναμε πόλεις έστω και 2 την εβδομάδα.Συγνώμη έπαιζαν γιατί εγώ δεν έπαιξα στην 45....

Πέμπτον είσαι καλός παίκτης απλά ο τρόπος που έπαιζες με 0 τείχος και αμπάζωτες πόλεις παντού δεν σε κάνουν παίκτη εσένα και εμάς άμπαλους διότι τις μπαζώναμε διότι χωρις το πανσιμ και τον αστραπ δεν θα υπήρχαν....


Δεν χαρακτηρισα ποτε την συμμαχια σου αμπαλους..ισα ισα ..εχετε αρκετους καλους παιχτες και παιζετε και ομαδικα,ομορφο παιχνιδι (εκτος απο 1παικτη ..ξερετε και εσεις και εμεις για ποιον λεω..που δεν βρισκω λογια να τον χαρακτηρισω..ζει μονο για να καταστρεψει τον υπνο,την ζωη, και το μυαλο καθε παιχτη με ψευτοεπιθεσεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ χωρις να στελνει αποικιακο.απλα ψυχολογικο πολεμο...σε αντιθεση με τους αλλους παιχτες σας που ή θα στειλετε να παρετε την πολη ή δεν θα στειλετε καθολου.απλα πραγματα)

Κατι αλλο..η συμμαχια μου ειχε τον αστραπ,πανσιμ και η δικια σου εσενα και τον ρουμελ με αμετρητους φαρους..που αναπληρωνονταν αν δεν κανω λαθος σε 4-5μερες το πολυ)

Τα υπολοιπα που λες,θελει συζητηση για να σου εξηγησω οτι το να παρεις πολη του lussipe ας πουμε που το παλικαρι δν μπορει να ειναι ολη μερα μεσα,δν το θεωρω νικη..και εγω αν παταγα σε νησι σας στην 44 και περιλαβαινα τους ημιενεργους σας ,θα με πεις παιχταρα? εγω δεν θα με ελεγα..μονο εξυπνο θα με ελεγα..και εννοειται οτι με υποστηριζει η συμμαχια μου απο πισω να κανω το παιχνιδι μου.

Και για το τελευταιο που λες..εγω δεν θα κρινω αν ειμαι καλος αλλα αν πιστευεις οτι δεν μου βαλατε αποικιακα επειδη ηταν ο πανσιμ,αστραπ.εισαι γελασμενος..μονος μου ημουν αναμεσα σε 3-4νησια σας με 2 πολεις (εκει που ειναι η 046. δες) και πολη δεν πηρατε..και επειδη τυχαινει να εχω καλη μνημη ..οι φορες που μου βαλατε αποικιακο και δεν εσπασε απο ντοντζ αμυντικο ή επιθετικο και εσπασε απο ιπταμενα(και οχι μονο του πανσιμ και αστραπ αλλα ειχε στειλει ολη η συμμαχια), ειναι μετρημενες στα δαχτυλα..2 ή 3 απο την αρχη του κοσμου...(απο τις οποιες η 1 ή 2 ηταν το καλοκαιρι οταν ημουν στο καθισμα για μπανιο χωρις σημα για 6-7ωρες πληροφοριακα...και επιασα σημα πανω στν ανηφορα,εκανα οτι ντοντζ μπορουσα και τα υπολοιπα τα αφησα στα παιδια να το σπασουν γτ δν μπορουσα να κανω τιποτα)
 

DeletedUser3204

Guest
Δεν χαρακτηρισα ποτε την συμμαχια σου αμπαλους..ισα ισα ..εχετε αρκετους καλους παιχτες και παιζετε και ομαδικα,ομορφο παιχνιδι (εκτος απο 1παικτη ..ξερετε και εσεις και εμεις για ποιον λεω..που δεν βρισκω λογια να τον χαρακτηρισω..ζει μονο για να καταστρεψει τον υπνο,την ζωη, και το μυαλο καθε παιχτη με ψευτοεπιθεσεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ χωρις να στελνει αποικιακο.απλα ψυχολογικο πολεμο...σε αντιθεση με τους αλλους παιχτες σας που ή θα στειλετε να παρετε την πολη ή δεν θα στειλετε καθολου.απλα πραγματα)




Κατι αλλο..η συμμαχια μου ειχε τον αστραπ,πανσιμ και η δικια σου εσενα και τον ρουμελ με αμετρητους φαρους..που αναπληρωνονταν αν δεν κανω λαθος σε 4-5μερες το πολυ)

Τα υπολοιπα που λες,θελει συζητηση για να σου εξηγησω οτι το να παρεις πολη του lussipe ας πουμε που το παλικαρι δν μπορει να ειναι ολη μερα μεσα,δν το θεωρω νικη..και εγω αν παταγα σε νησι σας στην 44 και περιλαβαινα τους ημιενεργους σας ,θα με πεις παιχταρα? εγω δεν θα με ελεγα..μονο εξυπνο θα με ελεγα..και εννοειται οτι με υποστηριζει η συμμαχια μου απο πισω να κανω το παιχνιδι μου.

Και για το τελευταιο που λες..εγω δεν θα κρινω αν ειμαι καλος αλλα αν πιστευεις οτι δεν μου βαλατε αποικιακα επειδη ηταν ο πανσιμ,αστραπ.εισαι γελασμενος..μονος μου ημουν αναμεσα σε 3-4νησια σας με 2 πολεις (εκει που ειναι η 046. δες) και πολη δεν πηρατε..και επειδη τυχαινει να εχω καλη μνημη ..οι φορες που μου βαλατε αποικιακο και δεν εσπασε απο ντοντζ αμυντικο ή επιθετικο και εσπασε απο ιπταμενα(και οχι μονο του πανσιμ και αστραπ αλλα ειχε στειλει ολη η συμμαχια), ειναι μετρημενες στα δαχτυλα..2 ή 3 απο την αρχη του κοσμου...(απο τις οποιες η 1 ή 2 ηταν το καλοκαιρι οταν ημουν στο καθισμα για μπανιο χωρις σημα για 6-7ωρες πληροφοριακα...και επιασα σημα πανω στν ανηφορα,εκανα οτι ντοντζ μπορουσα και τα υπολοιπα τα αφησα στα παιδια να το σπασουν γτ δν μπορουσα να κανω τιποτα)

Όσο αφορά τους φάρους...Σε 4-5 μέρες να βγάλουμε τους φάρους είναι φυσιολογικό απλά πρέπει να κάτσεις κάποιες ώρες από πάνω από το pc και να κάνεις παζάρια...Αλλά το να φτιάξεις 10 μαντιχωρουπόλεις σε 5 ώρες θέλει χρήμα...Βασικά πάρα πολύ χρήμα...

Το παίξιμο που έκαναν αυτό για εσάς ήταν μεγάλο + πρώτον γιατί δεν χρειαζόστασαν αμυντικά ξηράς πολλά διότι ήσασταν παντού ξεμπάζωτοι από στρατό με αποτέλεσμα να έχετε πολλές διήρεις και να είναι δύσκολο να σας σπάσουμε τις κατακτήσεις.

Βέβαια είχε και το αρνητικό να θέλει πολύ χρήμα και να ξενυχτάτε όταν σας ενοχλούσαμε και το βασικό έπρεπε να "εξαρτάστε" από 2 παίκτες.

Όσο για την τελευταία παράγραφο δεν ξέρεις πως θα είχε εξελιχθεί γιατί οι μονάδες που χαλούσαν από τα μαντιχώρια του πανσιμ και ο χρόνος που ήθελαν μετά να αναπληρωθούν και όλοι αυτό το νταλαβέρι που γινόταν συνέχεια δεν μας έδινε το χρόνο να μπορέσουμε να ασχοληθούμε σοβαρά και με άλλους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ρε αποτυχια ακομη γραφεις ? Αν επαιζες τοση ωρα κατι θα έκανες ..... Ρε αντε κοιμησου και οταν ξυπνησεις ξανακοιμησου . Οταν ο γιαννης και αλλοι επαιζαν GREPO εσυ μονο τάβλι σκακι και πινκ πονκ !!!! χααχχαχααχχαχαχα

LOOSERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR for EVER ANTYPAS
μίλησε και ο κύριος καθηγητής της φυσικής
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Κορυφή