The Hunters

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17039
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17039

Guest
Συγχαριτήρια σε αυτήν τη συμμαχία , κάνοντας επιθέσεις σε καινούργιους παίχτες που δεν έχουν ακόμα ενταχθεί σε καμμία συμμαχία προφανός αυτή είναι και η στραγηκή τους για να μην αναπτηχθούν κοντά τους και αλλοί , βέβαια αυτή η στρατηγική ενδεχομένος θα λειτουργήσει εναντιών τους καθώς παίχτες σαν κι εμένα (5-6 μέρες παιχνιδιού) δεχόμενος επίθεση απο 3 πόλεις λογίκα δεν θα κρατήσουν οι άμυνες μου και θα πέσω αλλά απο εκεί που λογικά θα έκανα apply για να μπω στην συμμαχία τους (λόγο πολλων παιχτών τους τριγύρω μου) θα προτιμίσω να σταθώ εναντίων τους . Καλή τους επιτυχία λοιπόν (από σύντομες ερώτήσες σε τριγύρω μου παίχτες χωρίς αλλα και με συμμαχία συνέβη το ίδιο και σε αυτους) .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17039

Guest
Και μια λεπτομέρεια , μαζεύτικαν υλικά από την συμμαχια για να μπορεί ο παίχτης που μου έκανε τις επιθέσεις να εξορμίσει τις επιθέσεις και την κατασκοπεία του . Μάλλον ένα ακόμα μεγαλύτερο μπράβο στα παιδιά για την οργανομένη επίθεση σε έναν παίχτη 5-6 ημερών !!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
Για αρχή κάνε ένα αίτημα υποστήριξης για να σου αλλάξουν όνομα και μετά όλα τ' άλλα.
 
Κορυφή