The greeks(Ξένος server)

  • Δημιουργός θέματος Ultimenon
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Στην Αμερική την Πέμπτη 15 Μαίου ανοίγει ένας νέος κόσμος ,η ιδέα μου είναι να πάμε να κάνουμε όλοι μια συμμαχία (σύμμαχοι και εχθροί) να δούνε πως παίζει η Ελλάδα grepolis σαν χώρα.Αν ενδιαφέρεστε στείλτε μου το όνομα με το οποίο θα μπείτε,τα χαρακτηριστικά του κόσμου θα τα γράψω σε λίγο!
 

DeletedUser

Guest
Ταχύτητα παιχνιδιού:2
Ταχύτητα μονάδων:2
Σύστημα κατάκτησης: Εξέγερση
Ηθικό:όχι
Μέλη συμμαχίας:60

[8ea]Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ, αν δεν μεσολαβήσει απάντηση άλλου χρήστη κι εφόσον έχετε την δυνατότητα να κάνετε επεξεργασία το προηγούμενο μήνυμά σας..
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Λυπάμαι φίλε μου δεν έχω πολύ χρόνο. Αλλά θα σου πω με σιγουριά αύριο.
 

DeletedUser11640

Guest
Αν δεν έπαιζα ήδη σε άλλον κόσμο θα σε ακολουθούσα φίλε αλλά δυστυχώς δεν αντέχω σε περισσότερους απο έναν κόσμο, είναι και οι εξετάσεις που αρχίζουν για κάποιους από εμάς..
 

DeletedUser

Guest
Αν δεν έπαιζα ήδη σε άλλον κόσμο θα σε ακολουθούσα φίλε αλλά δυστυχώς δεν αντέχω σε περισσότερους απο έναν κόσμο, είναι και οι εξετάσεις που αρχίζουν για κάποιους από εμάς..

ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ. ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΡΩΤΗ ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΣΕΡΒΕΡ ΣΕ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 3 ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.
 

DeletedUser

Guest
Πρώτοι παντού!
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Κορυφή