TA KOMIΞ ΤΟΥ HIGHPRIEST!!!

  • Δημιουργός θέματος Highpriest.
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Χαχαχαχαχαχαχαχα...Και μετα λενε οτι δεν γινεται να πιασεις το τελειοοο...Ψεμμααααααταααα...Μολις το αγγιξες....Απλα μοναδικα...:cool::cool:;):)
 

DeletedUser

Guest
tennis520405.jpg
 

DeletedUser

Guest
Χαχαχαχαχα...Απιστευτος...Εβαλες ολη σου την δημιουργικη φαντασια και εγραψες για αλλη μια φορα...;);)
 

DeletedUser

Guest
Το καλο το παλικαρι εχει και αλλα μονοπατια...Πολλα...Χεχεχεχε...Παω για υπνο...:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΜΟΥ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΚΙΟΛΑΣ.


cga0189l.jpg
 

DeletedUser

Guest
Κορυφαια αρχη κορυφαια συνεχεια και κορυφαιο τελος...Κλειδωμα και σε αυτο...:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΕΜΕΝΑ ΡΕΕΕ...ΕΔΩΩΩ..ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΑΝ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΜΕ ΧΑχαΧΑχαΧΑχαΧΑχαΑ


Όταν κάποιος φτάνει στο σημείο να παίρνει την σάτιρα προσωπικά δεν εχει χιούμορ με λίγα λόγια δεν ξέρει να χαίρεται την ζωή..Οι αντμιν δεν είναι θεοί, και ούτε σημαίνει οτι δεν επιτρέπετε να σατιρίζονται. Κάποια πράγματα σας τα έχουν μάθει λάθος. Όταν γεννιόταν οι σάτιρα εδώ στην Ελλάδα που να ξέραν οτι σε ένα παιχνίδι που ΒΑΣΙΖΕΤΕ στην αρχαιότητα θα κριτίκαραν και θα κυνηγούσαν έτσι κινήσεις που δίνουν ζωή στο φόρουμ. Θέλω να πω ενα ευχαριστώ σε όλους τους αντμιν για την υπέροχη δουλειά που κάνετε.. αλλά είστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ και ΟΧΙ ΘΕΟΙ. Αφού η επανάληψη είναι μήτηρ μαθήσεως το είπα δύο φορές (flood δλδ οπότε δικαίωμα για ban). Καταλάβετε πως κάποια πράγματα είτε το θέλετε είτε όχι θα γίνονται απο τον κάθε Highpriest τον κάθε Βρασίδας τον κάθε Eloxim κλπ. Είμαστε εδώ για διασκέδαση και όχι για να χουμε νταβά στο κεφάλι μας!! Θεαγένη μια χάρη.. Συνέχισε έτσι φίλε μου και σε λίγο δεν θα χρειάζεται να σαι αντμιν..Δεν θα υπάρχει άτομο να banαρεις..Αντε τώρα πάντε στην μπίλια του φόρουμ και ξεκινάτε εκεί μεταξύ σας!!

Ευχαριστώ και πάλι για τον ΠΟΛΥΤΗΜΟ χρόνο που αφιερώσατε σε ένα NOOBI και έναν ΑΝΑΞΙΟΠΑΘΟΥΝΤΑ!! Καλή συνέχεια αν και δεν το βλέπω!!

Γεια χαρά σε όλους οι μελοbanαρισμενοι σας χαιρετούν.

(οτι γράφτηκε ειναι προσωπική μου και μόνο άποψη)
 

8EAGENHS

Forum Leader
TA KOMIΞ ΤΟΥ HIGHPRIEST!!!
ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΤΥΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΛΑMΒΑΝΟΥΝ ΧΩΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΥΤΟ.

[8EA]Κλείνω αυτό το θεματάκι γιατί "φοβόμαστε" τη σάτιρα. Τώρα θα μου πείτε ποιά σάτιρα; ε αυτή που νομίζετε εσείς σάτιρα.[/8EA]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή