SariSsa

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7165
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7165

Guest
SariSsa
Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ Η -SariSsa Alliance- ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ. Η ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ. Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΡΧΟ ΛΟΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Η ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ GREPOLIS.:h:cool
ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ!:helm_wink
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
SariSsa
Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ Η SariSsa ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ. Η ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ. Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΡΧΟ ΛΟΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΙΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Η ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ GREPOLIS.:h:cool
ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ!:helm_wink
Τι θεση ειστε??και ποσα μελοι βαριεμαι να δω......Αλλα προσοπικη μου γνωμη....δεν θα πατε και πολυ...ψηλα..
 

DeletedUser7165

Guest
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΘΕΣΗ:34, ΠΑΙΧΤΕΣ: 90-100.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7165

Guest
ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ, ΔΕΝ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΦΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΝΩΣΕΙΣ.;)
 

DeletedUser

Guest
Σε παιχνίδια όπως το Grepolis και οι φυλετικές μάχες, δεν έχουν σχέση οι ενώσεις και οι πόντοι συμμαχιών ή φυλών (αντίστοιχα), αλλά οι επιθετική και η αμυντική δύναμη των μελών.

;)
 

DeletedUser7165

Guest
ΑΝ ΕΝΩΘΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ Η ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ Η ΑΜΥΝΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ .
 

DeletedUser6835

Guest
φιλε ομως αν εχετε 180 ατομα που εχουν 100000 ποντους επιθετικους
και καπιοι αλλοι 30 εχουν 100000 φιλε πρεπει να εχεις ποιοτητα
εσεις θα κανετε ενωσεις και καθε ατομο θα δινει απο 1000 ο καθενας
και αλλοι απο 3000 καθενας
πιος θα ειναι καλυτερος?
 

DeletedUser7165

Guest
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΑΛΛΑ ΣΚΟΠΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΡΙΟ ΓΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 800 ΠΟΝΤΟΥΣ) , ΘΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΟΜΩΣ) ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ. ΗΔΗ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ!
 

DeletedUser

Guest
Φιλαρακι μια συμμαχια απετει οργανωση.......
Αν ειναι να κανεις 100 ενωσεις και να πας 1. θεση....σιγα....
Εγω με την συμμαχια που ειμαι στον ΙΟΤΑ ειμαστε 3...αλλα πηγαινε δες ποιοι ειναι πρωτη η δευτεροι...στις επιθετικες και αμυντικες συμμαχιες......
Δεν θελω να οσυ κανω κυριγμα.....απλος σου λεω οτι μια ενωση δεν εχει νοημα....σιγα θα ππαρεις το πολη 50000 ποντους επιπλεων...αλλα δεν θα εχεις ποιοτητα...με καταλαβενεις?????
Και μην σε απαασχολουν οι ποντοι.....εγω οταν ειχα 2000 ποντους ελιωσα εναν με 8000.......επειδη εγω ειχα ποιοτητα...(η πολη μου και ο στρατος μου) και τον ελιωσα........σου εδωσα ενα παραδειγμα...
βαλτα κατω ολα αυτα και σκεψου....ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΙΜΑΣΙΑ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ
this is grepolis
 

DeletedUser1540

Guest
Αν εχω διαβασει καλα αυτο το σημειο ειναι για διαφημιση των συμμαχιων οχι για δυσφημιση. Αν θες λοιπον να τον βοηθησεις μην το κανεις εδω αλλα με προσωπικο μηνυμα.

Οι συμμαχιες διαμορφωνονται στην αρχη του παιχνιδιου και το συνηθεστερο ειναι να εχουν ηδη ξεκινησει απο αλλον κοσμο και να μεταφερθουν στον καινουριο που θα ανοιξει ομαδικα. Οι υπολοιπες συμμαχιες εχουν λιγοτερες ελπιδες για να το καταφερουν οποτε κανουν δυο πραγματα μαζικες προσκλησεις ή ενωσεις. Απο το να καθεσε με 5 ατομα τα οποια μεσα σε λιγους μηνες θα εχουν χτυπηθει επανηλλημενα απο μεγαλητερες συμμαχιες ομαδικα και οργανομενα, καλητερα να κανουν 10 ενωσεις κι ας τους δωσουνε και 20 μονο ενεργα μελη. Απο το τιποτα καλο κατι ειναι.
 

DeletedUser7165

Guest
Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ -SariSsa Alliance- ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ 1η 20αδα !
 
Κορυφή