radio grepolis

  • Δημιουργός θέματος COMMADO
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
http://status.listen2myradio.com

ΤΟ ROCK ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΤΟΥ GREPOLIS ΟΠΟΥ ΕΔΩ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑ ΚΟΣΜΟΥΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΗΝΟΥΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΛΟΓΑΡΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΑΣ ΤΗΝ ΠΟΥΜΕ ΕΔΩ ΑΝΑΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΕ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΛΟ ΧΤΙΣΙΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΜΥΣΤΡΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!

radiob.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ακόμη και η αφίσα έχει ορθογραφικά.. Έχω φάει φρίκη πια στο grepolis με τόση ανορθογραφία.. Στο τέλος θα ξεχάσουμε κι εμείς αυτά που ξέρουμε.. :mad: :mad:
 

DeletedUser

Guest
εσένα εδώ και 2 χρονια που σε βλέπω στο παιχνίδι
εκτος από τα καλά ελληνικά δεν ξέρεις να κανεις κάτι άλλο στο grepolis ...

απ όταν ξεκίνησες στον alfa σε θυμάμαι :helm_wink

εδώ καπια παιδιά προσπαθουν να φτιαξουν κάτι καλό για όλουϛ μαϛ κ εσύ το σαμποταρειϛ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εν βρασμώ ψυχής

Δε θα έπρεπε να υπάρχει ανοχή στην ανορθογραφία και στην αδυναμία σύνταξης καθαρής πρότασης.. Αυτό αποτελεί ξεφτιλισμός της ιστορικότερης γλώσσας παγκοσμίως. Δεν είναι διόλου τυχαίο που μπροστά στους πρόγονούς μας δεν είμαστε τίποτα άλλο παρά το μικρό τους δαχτυλάκι.. Κοιτώντας το μάλιστα ριζοσπαστικά, μια μικρή αναδρομή ακόμη κι εδώ, στο φόρουμ του grepolis, μπορεί πανεύκολα να επιβεβαιώσει γιατί ο ελληνικός λαός έφαγε την κοροϊδία της ζωής του από το παγκόσμιο κεφάλαιο, τους κερδοσκόπους και τους πολιτικούς. Πώς είναι δυνατόν να υπάρξει ένα σωστά θεμελιωμένο κράτος όταν σημαντικός αριθμός των ατόμων που έχουν το δικαίωμα να ψηφίζουν (τρομάρα τους) δεν μπορούν να ορθώσουν μια σωστή πρόταση; Πώς μπορούμε να έχουμε το δικαίωμα να συμμετέχουμε στα κοινά, και να ζητάμε αντικειμενική ενημέρωση και διαφάνεια, όταν τις δεκαετίες '70, '80, '90, μέχρι και τώρα προσλαμβάνανε στο δημόσιο τον κάθε αναλφάβητο, απόφοιτο δημοτικού για να λύνει σταυρόλεξα εν ώρα εργασίας;
Εγώ δεν κατηγορώ τόσο τους πολιτικούς για όλη αυτή την μπου****κατασταση.. Ας είμαστε ειλικρινείς, όλοι μας, και κυρίως οι υλικιστές, ενδίδουμε πολλές φορές στον παραμικρό πειρασμό της εξουσίας.
ΚΑΤΗΓΟΡΩ τους ανενεργούς πολίτες και τους αγράμματους που με ρουσφέτια και μέσα διοριζόνταν, αφήνοντας ανέργους πτυχιούχους που ξόδεψαν μισή ζωή διαβάζοντας.
Κύριε commado, είπες πως μόνο τα καλά ελληνικά μου ξέρω να δείχνω ενώ στο παιχνίδι δύο χρόνια τώρα δεν έχω κάνει τίποτα.. Έχεις απόλυτο δίκιο.. Δηλώνω ΠΕΡΗΦΑΝΑ πως το καλύτερο που χω κάνει στο grepolis είναι να φτάσω 1500 πόντους. Και θα αυτοαποκαλούσα τον εαυτό μου κυριολεκτικά μαλάκα αν έφτανα ποτέ τους 20,000 πόντους. Και θα σου πω αμέσως το λόγο που το λέω αυτό..
Εσύ, αγαπητέ μου, που έχεις 340,000 στον άλφα είσαι περήφανος; Θα μου πεις εσύ φυσικά, "ένα παιχνίδι είναι, απλά διασκεδάζω και κάνω κάτι που μου αρέσει". Θα σου δώσουν όμως αυτοί οι 340,000 πόντοι φαγητό αύριο; Θα ξυπνήσεις αύριο το πρωί και θα σου ρθει γράμμα, "έγινε αναβάθμιση 2.0, από σήμερα σβήνεται το χρέος", ή δε θα πληρώσεις χαράτσι στη ΔΕΗ επειδή κατέκτησες γειτονικό χωριό;
Χαράμισες εκατοντάδες ώρες από τη ζωή σου για να μπορείς σήμερα να μου το παίζεις υπεράνω εδώ, στο παιχνίδι.. Θεωρείται αυτό επιβράβευση; Τις ώρες αυτές πχ θα μπορούσες να μάθεις ότι η αόριστη αντωνυμία στον πληθυντικό γράφεται κάποιοι κι όχι κάπιοι.. Εγώ το έκανα, και τώρα είμαι ένας 16χρονος, μαθητής της Β' Λυκείου που έχει επίγνωση του τι γίνεται πραγματικά γύρω του, και βλασφημάει την ώρα και τη στιγμή που γεννήθηκε σε αυτή τη χώρα, όπου όλοι μιλάνε για όλα χωρίς να ξέρουν τίποτα.
Αυτό το παιχνίδι φτιάχθηκε αποκλειστικά για επιφανειακή διασκέδαση. Και διασκεδάζω κι εγώ για να είμαι ειλικρινής.. Κάθε φορά όμως που κλείνουμε τον υπολογιστή μας γυρνάμε στην πραγματικότητα, χωρίς να μας έχει προσφέρει αυτή η ενασχόληση τίποτα το ουσιώδες.. Γιατί να μην αποικοδομήσουμε κάτι; Τώρα πια ο κόσμος εκεί έξω είναι χειρότερος απ ότι ήταν.. Πώς θα μπορέσουμε να επιδιώξουμε ένα καλύτερο μέλλον όταν γράφουμε πχ. το επιχειρήσεις επιχειρήσης; Εγώ, όπως και κάθε άλλος συνομήλικός μου, έχω δει τα όνειρα μου να γκρεμίζονται ένα-ένα γύρω μου. Αυτοί που τόσο καιρό κάνουν τους τυφλούς συναίνεσαν στο να μας πάρει το σύστημα τα όνειρά μας, δηλαδή το άλφα και το ωμέγα των ελπίδων μας για μια ευτυχισμένη ζωή. Είναι πολλά αυτά που θέλω να πω αλλά δεν υπάρχει λόγος από τη στιγμή που όσα έγραψα δεν θα τα διαβάσουν ούτε 2-3 άτομα

Άρα, αγαπητέ μου commado, όπως βλέπεις, έχω ΚΑΘΕ δικαίωμα να εκφράζω αρνητικές σκέψεις υπό τη θέαση ανορθογραφίας..
Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι και τι κάνεις.. Μπορεί να είσαι και ίσα με μένα.. Μην πηγαίνεις όμως να μου το παίζεις έξυπνος σε ανούσια πράγματα, όταν στα ουσιώδη είσαι ελλειπής..


[8EA]Πολύ καλό το κείμενό σου και με βρίσκει σύμφωνο στα βασικά, αλλά δυστυχώς πρέπει να σε προειδοποιήσω για παράβαση κανονισμού του φόρουμ, σύμφωνα με τον οποίο ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ σχολιασμός της ορθογραφίας των χρηστών.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
...

μαλλον θα ειχα αλλου το μυαλο μου οταν πηγαινα σχολειο!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή