PREMIUM-Η ΑΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΦΙΛΙΕΣ-Η ΛΕΦΤΑΔΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8019
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΠΡΟΣΕΧΩΣ... ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥΣ

paysefeman.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


[slo]Προειδοποίηση
Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
SLonE[/slo]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τα ακούς φίλε commando?

δεν επιτρέπετε το διπλοποστάρισμα μην είσαι άτακτος
 

DeletedUser

Guest
Κοντεύει να περάσει 1 μήνας χωρίς κλάψα στο φόρουμ
Δόξα τον θεό ρε παιδιά
Ηδη ο κόσμος λάμδα είναι καλήτερος
σσσσσσσσσ.........
 

DeletedUser159

Guest
Κοντεύει να περάσει 1 μήνας χωρίς κλάψα στο φόρουμ
Δόξα τον θεό ρε παιδιά
Ηδη ο κόσμος λάμδα είναι καλήτερος
σσσσσσσσσ.........


Ο κόσμος Λ δεν καλυτέρεψε αγαπητε.
Ιδιος και απαράλλακτος έμεινε.
Απλά το 50% των παιχτών σταμάτησε.
Εμειναν μόνο 3 ειδών παίχτες.

1) Οι παιχτες του Premium (όπως η συμμαχία σου)
2) Οι παιχτες που παιζουν για την πλάκα τους και δεν παραδίσουν ευκολα τα όπλα(όπως η δικη μου

και

3)Οι νέεοι που δεν έχουν ιδέα τι γίνεται.

Οι περισσότεροι πηγαν σε άλλους κόσμους ή απλά περιμένουν τον νέο κόσμο με την ελπίδα να είναι χ4
 

DeletedUser

Guest
Οσον αφορα τους λεφταδες

[kin]Δεν είμαι βέβαιος για το αν είναι κερδισμένος σε ένα τέτοιο παιχνίδι ο "λεφτάς". Πρόσκαιρα ίσως να καταφέρει να κάνει κάτι περισσότερο από τους υπόλοιπους, αν όμως δεν παίξει ομαδικά, δε θα καταφέρει να διατηρήσει τις κατακτήσεις του.[/kin]

Οσον αφορ τους λεφταδες πολλοι αλλα κυριως οι πιο παλλιοι εδω γνωριζουν τον Γιωργο (katalas) ο οποιος δεν τα λυπαται, και δικαιωμα του.....
Ημουν συμπαικτης και συνιδρυτης μαζι του για ενα διαστημα στον theta (με αλλο λογαριασμο) . Ο καταλας λοιπον ενω ηταν μακραν μπροστα, περα απο μερικους μικρους παικτες οι οποιοι εξαρτωνταν απο αυτον δεν ειχε αλλα παιδια για να φτιαξει μια ομαδα που να μπορει να ανταπεξελθει στην καθοδο των ΗΡΑΚΛΙΔΩΝ (τοπ συμμαχια τωρα) και πριν καλα καλα αρχησουν οι επιθεσεις, καταλαβε οτι οσαλεφτα και αν βαλει δεν θα τον ωφελησουν γιατι δεν ειχε ομαδα... (ειχα αποχωρησει και εγω)... Οποτε εγινε φαντασμα... αν και απο την μερα που ξεκινησε πλην μια η δυο ημερων ηταν συννεχεια πρωτος...
 

DeletedUser6835

Guest
Οσον αφορ τους λεφταδες πολλοι αλλα κυριως οι πιο παλλιοι εδω γνωριζουν τον Γιωργο (katalas) ο οποιος δεν τα λυπαται, και δικαιωμα του.....
Ημουν συμπαικτης και συνιδρυτης μαζι του για ενα διαστημα στον theta (με αλλο λογαριασμο) . Ο καταλας λοιπον ενω ηταν μακραν μπροστα, περα απο μερικους μικρους παικτες οι οποιοι εξαρτωνταν απο αυτον δεν ειχε αλλα παιδια για να φτιαξει μια ομαδα που να μπορει να ανταπεξελθει στην καθοδο των ΗΡΑΚΛΙΔΩΝ (τοπ συμμαχια τωρα) και πριν καλα καλα αρχησουν οι επιθεσεις, καταλαβε οτι οσαλεφτα και αν βαλει δεν θα τον ωφελησουν γιατι δεν ειχε ομαδα... (ειχα αποχωρησει και εγω)... Οποτε εγινε φαντασμα... αν και απο την μερα που ξεκινησε πλην μια η δυο ημερων ηταν συννεχεια πρωτος...


Γρηγορος θανατος οσο και να επαιζε θα κατεβαινε στην βαθμολογια απο τα αποικιακα των ΗΡΑΚΛΗΔΩΝ και δεν θα καταφερνε τιποτα χωρις συμμαχια.
Εγω δεν εχω βαλει ποτε λεφτα και εχω φτασει σε πολυ καλη θεση στον θετα και πιστεψε αν εβαζα λεφτα θα ημουν φτωχοτερος στην ζωη
και πλουσιος στο παιχνιδι.
Και πιστεψτε με ειμαι πολυ καλυτερα χωρις λεφτα.

ο λαμδα ειναι ολιγον ανισος γιατι οι αντιπαλοι εχθροι της πειραικης συμμαχιας και λακαιδεμονιων
και ειναι μικροτεροι σε ποντους
 

DeletedUser

Guest
Premium

Προσωπικα δεν φοβαμαι κανεναν... ειμαι στην Ελλας αλλα δεν ειναι αυτος ο λογος που εχω το κεφαλι μου ησυχο... βαζω καποια λεφτα στο παιχνιδι αλλα δεν μου δεινουν μεγαλο προβαδισμα σχετικα... Το παν ειναι να εισαι ενεργος και να ξερεις να παιζεις και μονος σου... απο κει και περα ειναι και θεμα διπλωματιας... δεν συμφωνω με την διπλωματια της συμμαχιας μου και δεν μ αρεσει το γεγονος οτι ολα γυρω μου ειναι μπλε και πρασινα... καποια στιγμη θα βρεθω διπλα στην πειραικη κλπ ξερω απο τωρα οτι θα συμβει αυτο... σκορπιες πολλεις της υπερσυμμαχιας μου και αχριστοι ανενεργοι παικτες που μονο χωρο πιανουν πρεπει να αφομιωθουν απο τους λιγους ενεργους εμπειρους παικτες που μπορουν να την παλεψουν και μονοι τους...
 

DeletedUser6835

Guest
Προσωπικα δεν φοβαμαι κανεναν... ειμαι στην Ελλας αλλα δεν ειναι αυτος ο λογος που εχω το κεφαλι μου ησυχο... βαζω καποια λεφτα στο παιχνιδι αλλα δεν μου δεινουν μεγαλο προβαδισμα σχετικα... Το παν ειναι να εισαι ενεργος και να ξερεις να παιζεις και μονος σου... απο κει και περα ειναι και θεμα διπλωματιας... δεν συμφωνω με την διπλωματια της συμμαχιας μου και δεν μ αρεσει το γεγονος οτι ολα γυρω μου ειναι μπλε και πρασινα... καποια στιγμη θα βρεθω διπλα στην πειραικη κλπ ξερω απο τωρα οτι θα συμβει αυτο... σκορπιες πολλεις της υπερσυμμαχιας μου και αχριστοι ανενεργοι παικτες που μονο χωρο πιανουν πρεπει να αφομιωθουν απο τους λιγους ενεργους εμπειρους παικτες που μπορουν να την παλεψουν και μονοι τους...

ΣΕ ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΦΙΛΕ
ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΕΡΓΟΣ
 

DeletedUser

Guest
λοιπόν

πιστεύω ότι οι λεφτάδες , που ξοδεύουν λεφτά εδώ μπωρεί να αναπτύσωνται γρήγορα αλλα να σου κάνουν επίθεση με αμυντικές μονάδες ... μαάρι να γνωριζα 1 τέτοιον να μου έκανε αυτη την δουλεια (να ανεβάσει την πόλη του και μετά εγω να την κατακτούσα) επίσης μερικά πράγματα sto premium είναι άχρηστα , παράδειγμα ο διαχειριστής είναι μια διευκόλυνση , αντ να κάτσεις μισή ώρα στο παιχνίδι κάθεσε 4 λεπτά... και πιο συχνα... :) :) οσο για περισσοτερη δυναμη , εεε! δεν θα γίνει και κάτι αν κάνεις 1 μυθική περισσότερο...

Υ.Γ μερικές φορές θα έχετε προσέξει οτι στο 2ο κτίριο που γείνετε επέκταση περνει + τόσες ώρες όσες το 1ο... αυτό όμως δεν αλάζει με τον διαχειριστη. (πάλι καλά)

και είμαι απο τους παίκτες που δεν πληρώνουν... (βλέπετε η οικονομική κρίση πάντα τους φτωχους χτυπάει και τους μέτρια φτωχούς...)
 

DeletedUser159

Guest
Από την αρχή του κόσμου αυτόυ δόθηκε(όχι και τόσο εσκεμμένα) η εντύπωση ότι όποιος τα χώνει σε premium είναι και αυτός που θα πάει μπροστά.
Πράγμα που με τον καιρό δείχνει τραγικό λάθος.
Εαν κάποιος γνωρίζει καλα...και όταν λέω καλα το εννοώ, το παιχνίδι τα 200 χρυσά που θα πάρει εαν φωνάξει κάποιος φίλο του εκτος παινχιδιου του φτάνουν και του περισσεύουν.

Όπως προαναφέρθηκε υπάρχουν παιχτες που δίνουν πολλά αλλα σου κάνουν επιθέσεις με τόξα,ή στέλνουν αποικιακά με 5 φάρους.Προσωπικά είδα αρκετά τέτοια στιγμιότυπα.

Μην σπαταλάτε τον χρόνο σας προσπαθώντας να γίνεται πρώτος στην καταταξη με χρυσο.
Μάθετε το παιχνίδι με τις δυσκολίες του.Ενας καλό παιχτης μπορει και ξέρει να αντιμετωπίσει τα πάντα.
 

DeletedUser

Guest
εχω κανει στρατολογησεις και η παιχτες εχουν ερθει στην βαθμολογια που πρεπει . δηλαδη 1007 κ.τ.λ. γιατι δεν εχω λαβη ακομη τα 200 χρυσα ?
 

DeletedUser5999

Guest
ΠΑΙΔΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ..ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΝ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΟΤΙ ΤΑΙΡΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ
 

DeletedUser

Guest
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΙΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ;) ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ? ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΠΡΕΜΙΟΥΜ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΙΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. Α ΚΑΙ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΜΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΟΥ ΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΓΕΙΤΟΝΕΣ!!! ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ! :d :d :supemad
 

DeletedUser8767

Guest
η χρηση του premium σηγουρα δεν ειναι υποχρεωτικη,αλλα το να χρησημοποιησεις 10ευρο στον εναμιση μηνα εεεεεε....δεν ειναι και τοσο μεγαλη σπαταλη.
και δεν χρειαζεται σε ολην την διαρκεια του παιχνιδιου να το χρησημοποιεις,
φυσικα το αν εισαι καλος παιχτης δεν κρινεται απο ποσα ριχνεις μεσα .this is grepolis
 

DeletedUser

Guest
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ONLINE CLIENT ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΠΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΝΑ ΤΟ ΘΕΣΩ ΑΛΛΙΩΣ ''ΑΝΩΤΕΡΟ'' ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (ΤΑ ΑΠΛΑ) ΠΧ ΣΤΟ ΜΕΤΙΝ2 ΕΧΕΙ ΤΑ dragonkoins ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΠΑΣ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΟΠΛΑ Κ.Τ.Λ.Π. ΣΕ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΟΙ "ΛΕΦΤΑΔΕΣ"
 

Jailbreak

Άρμα
είμαι ένας παίχτης ο οποίος χαλάω 15 euro τους 2 μήνες ίσως και λιγότερα αν δεν έχει μάχες.......
μπορώ να σας πω ότι μια χαρά πλασάρωμε στην elit του grepolis......
σημασία πάνω από όλα έχει να είσαι ενεργός και φυσικά η ομάδα σου,τα λεφτά είναι σε δεύτερη μοίρα.....
ενημερωτικά στον κόσμο θήτα γκρέμισα τον katalas απο την πρώτη θέση στέλνοντάς τον 2ο μετά 3ο και με καλές συνεργασίες με τους σύμμαχους μου τον στείλαμε σε άλλο κόσμο να κάνει καταθέσεις......

αυτά......
 

DeletedUser6835

Guest
Σωστά τα λέει ο Τάσος,έγω αν και παίκτης που δεν έχω βάλει ποτέ premium στον 1 μιση χρόνο που παίζω grepolis,και αυτά που παίζουν ρόλο για μένα είναι να είσαι ενεργός να έχεις εμπειρία,μετά να έχεις βοήθεια από την παρέα σου και συνεργάζεσε καλά με αυτούς και να οργάνώνεται ομαδικές αποβάσεις.Δυστηχώς στον κόσμο ΘΕΤΑ με τον σύμμαχο Τάσο ήμουν μόνος που έπαιζα στην θάλασσα 43 διότι δεν υπήρχε σχέδιο αλλά κατάφερα πολλα .ΟΙ ΗΡΑΚΛΗΔΕΣ του ΘΕΤΑ ηταν και θα είναι η καλύτερη συμμάχια που υπήρξε εδώ.Τουλάχιστον στον ηρώων που παίζω έχω και πολλά κόκκινα και πολλές βοήθειες από τους συμμάχους μου και βλέπω θα ευχαριστηθώ πολύ καλά το παιχνίδι .Παίζεται δεν παίζεται χωρίς premium ευχαριστηθήτε το παιχνιδί ως επιτεθήνομενος και αμυνόμενος-αυτά αξίζουν περισσότερο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή