OI ΦΥΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΣΤΑΤΣ ΜΠΑΙ ΦΑΡ

  • Δημιουργός θέματος Paul Janes
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4282

Guest
ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΛΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΟΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ 8ΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΔΕΝΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ ΚΑ8ΟΛΟΥ ΝΑ ΒΑΡΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟ ΗΜΕΡΑΣ

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΒΑΡΟΥΣΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.. Ο ΠΑΙΚΤΗΣ VAGOSST ΒΓΗΚΕ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.. ΚΑΙ ΤΟΝΙΖΩ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΜΜΑΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΤΩΝ ΕΠΙΘΕΣΕΩΝ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΚΟΥΜΠΟΣΑ ΣΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ.. :cool:
 

DeletedUser

Guest
οπως και να ηταν οι επιθεσεις δημητρη οταν χανεις την πολη και γουσταρεις οτι την εχασες αλλα πηρες μεταλλιο αμυντικων τοτε κανε το μεταλλιο καδρο και κοιτα το γιατι οι πολεις σου τελειωσαν οποτε και το παιχνιδι σου.
επισης σημερα πηρα και εγω 3 πολεις μονος μου,μια απο αθανατη στρατια(ιδρυτης) και 2 απο την συμμαχια που προανεφερες στο θεμα οποτε "ουδεν σχολιο περαν τουτου",σορρυ πανοπανο αλλα 2+2=22 δεν γινετε,παντα 4 θα βγαινει ;)
 

DeletedUser

Guest
οπως και να ηταν οι επιθεσεις δημητρη οταν χανεις την πολη και γουσταρεις οτι την εχασες αλλα πηρες μεταλλιο αμυντικων τοτε κανε το μεταλλιο καδρο και κοιτα το γιατι οι πολεις σου τελειωσαν οποτε και το παιχνιδι σου.
επισης σημερα πηρα και εγω 3 πολεις μονος μου,μια απο αθανατη στρατια(ιδρυτης) και 2 απο την συμμαχια που προανεφερες στο θεμα οποτε "ουδεν σχολιο περαν τουτου",σορρυ πανοπανο αλλα 2+2=22 δεν γινετε,παντα 4 θα βγαινει ;)

χαχαχαχα ημαρτον φρανκι εσυ κατσε διακοπες τωρα, εισαι σε θεμα που δεν συμμετεχεις :p:p:p
ΧΡΗΣΤΟΟΟΟΟΟ βοηθεια
 

DeletedUser3332

Guest
-ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΗΣ- ΚΥΡΙΟΙ.... ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΝΑΣ ΑΘΛΟΣ!!! this is grepolis
 
Κορυφή