O NOΥΜΠΑΣ Ο ΑΣΧΕΤΟΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12948
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17614

Guest
Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΝΟΗΜΟΝΤΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΩΝ ΜΟΥΝΛΑΙΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΑΖΙ

ΑΦΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ
 

DeletedUser18665

Guest
Ο @worldmaster θελω να ακουσω ποσες πηρε και ο σρουφ προ φαντασματων ομως ποσες πηρε μπεε

Νομιζω κατι δεν βγαινει στους υπολογισμους απο το πολυ τσο και λο
 

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
Ο @worldmaster θελω να ακουσω ποσες πηρε και ο σρουφ προ φαντασματων ομως ποσες πηρε μπεε

Νομιζω κατι δεν βγαινει στους υπολογισμους απο το πολυ τσο και λο
ο κοσμος δεν χωριζεται σε προ φαντασματων και μετα. ο κοσμος ενας ειναι. και ολα ειναι στρατηγικη. και πλεον ο κοσμος γυρισε για τα καλα.
 

DeletedUser12948

Guest
χαχαχαχα ναι διπλα στην τιμη το ονομα σου εχει διπλα. να σε ρωτησω τι εγινε τελικα το likavges?? γιατι δεν μπορεις να παιξεις με αυτον τον λογαριασμο οεο??


το λυκαυγες χαζε και ασχετε εφαγε μονιμο μονο στον Απολλωνια για τα καντηλια που τους στολισα εκει , ε χαζε , στον επομενο που θα μπεις θα μπω με το λυκαυγες να σε βαραω να γουσταρεις , ε χαζε
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
ο κοσμος δεν χωριζεται σε προ φαντασματων και μετα. ο κοσμος ενας ειναι. και ολα ειναι στρατηγικη. και πλεον ο κοσμος γυρισε για τα καλα.


ναι γυρισε τουμπα απο την κωλοτουμπα σας , αλλα μη σκας εχει ακομα μελλον , γελαει καλα οποιος γελαει τελευταιος , μπλεξατε με μαλακα εδω και αλλους 80 μαλακες , ---
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12948

Guest
Ο @worldmaster θελω να ακουσω ποσες πηρε και ο σρουφ προ φαντασματων ομως ποσες πηρε μπεε

Νομιζω κατι δεν βγαινει στους υπολογισμους απο το πολυ τσο και λο


εδω σου εχω τις κατακτησεις του διαχειριστη της κλανιας εχει αλλες 2-3 σελιδες με κατακτησεις της κλανιας

6.png
 

DeletedUser12948

Guest
Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΝΟΗΜΟΝΤΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΩΝ ΜΟΥΝΛΑΙΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΑΖΙ

ΑΦΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΙΣ


ε σουφρ ειλικρινα να σε καλα ρε , με κανεις και γελαω , ΞΕΦΤΙΛΑ
 

DeletedUser12948

Guest
ευτυχως που εχω εσενα να με πυξιδιασεις , τον διαχειριστη της κλανιας και τον σουφ να φοβαμαι
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
το λυκαυγες χαζε και ασχετε εφαγε μονιμο μονο στον Απολλωνια για τα καντηλια που τους στολισα εκει , ε χαζε , στον επομενο που θα μπεις θα μπω με το λυκαυγες να σε βαραω να γουσταρεις , ε χαζε


αχ ναι, τοτε που ευχοσουν καρκινο στους συμπαικτες μου.
κριμα να μην υπαρχουν hardware bans στο γκρεπο.. το βαλοραντ φροντισε καλυτερα.. ξερω εγω
παιζετε παραπανω, μιλατε λιγοτερο, πιο αποδοτικο
 

DeletedUser17614

Guest
Ουπς!!
Επειδη μολις εμαθα κατι για να μην παρεξηγηθώ
Αλέξη ιδρυτή των σφετεριστων
Καμια τσόντα βλέπεις?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή